Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Tour of Hainan
Wuzhishan - Dongfang
Tour of Hainan
Wuzhishan - Dongfang
Datum
26 oktober 2013
Startlocatie
Wuzhishan
Finish-locatie
Dongfang
Afstand
217.20 km
Uitslag
Tour of Hainan (2.HC)
Wuzhishan → Wuzhishan (217,20 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Theo Bos
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
5:13:57
2
Lars Boom
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
,,
3
Moreno Hofland
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
,,
4
Tom Leezer
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
,,
5
Yuriy Metlushenko
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
,,
6
Thomas Palmer
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
7
Yannick Martinez
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
8
Andris Smirnovs
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
9
Rico Dene Thomas Rogers
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
10
Christophe Premont
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
,,
11
Maxim Averin
Atlas Personal - Jakroo
Atlas Personal - Jakroo
,,
12
Justin Jules
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
13
Kevin Peeters
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
,,
14
Raymond Werst
Team Quantec - Indeland
Team Quantec - Indeland
,,
15
Andreas Mueller
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
,,
16
Michael Kurth
Team Quantec - Indeland
Team Quantec - Indeland
,,
17
Bartlomiej Matysiak
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
18
Jos van Emden
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
,,
19
Juan Carlos Riutort Martinez
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
,,
20
Mykhaylo Kononenko
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
21
Petr Lechner
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
,,
22
Giorgio Brambilla
Atlas Personal - Jakroo
Atlas Personal - Jakroo
,,
23
William Walker
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
24
Xiaoyong Dong
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
,,
25
José Gonçalves
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
26
Ying Chuan Gu
Max Success Sports
Max Success Sports
,,
27
Christoph Schweizer
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
28
Lukas Ranacher
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
,,
29
Fabian Schnaidt
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
,,
30
Zhi Hui Jiang
Max Success Sports
Max Success Sports
,,
31
Armands Becis
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
32
Grzegorz Stepniak
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
33
Malcom Rudolph
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
34
Andriy Vasylyuk
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
35
Joonas Henttala
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
36
Siu Wai Ko
,,
37
Benedikt Kendler
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
,,
38
Yat Wai Chan
,,
39
Reinier Honig
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
,,
40
Burr Ho
,,
41
Dimitriy Sorokins
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
42
Connor McConvey
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
43
Adrian Honkisz
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
44
Frédéric Amorison
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
,,
45
Chao Hua Xue
Max Success Sports
Max Success Sports
,,
46
King Wai Cheung
,,
47
Darío Hernandez Illana
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
,,
48
Uldis Alitis
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
49
Yilin Liu
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
50
Chun Wing Leung
,,
51
Wei Kei Chang
RTS Racing Team
RTS Racing Team
,,
52
Christopher Williams
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
53
Jesus Del Pino Corrochano
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
,,
54
Lukasz Owsian
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
55
Jing Yang
China Hainan Yindongli Cycling Team
China Hainan Yindongli Cycling Team
,,
56
Christopher Butler
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
,,
57
Sergiy Grechyn
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
,,
58
Fuyu Li
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
59
Gregor Gazvoda
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
,,
60
Vitaliy Buts
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
61
Chenglu Qin
Max Success Sports
Max Success Sports
,,
62
Peeter Pruus
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
63
Sergiy Lagkuti
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
64
Elchin Asadov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
65
Volodymyr Zagorodniy
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
66
Julian Hellmann
Team Quantec - Indeland
Team Quantec - Indeland
,,
67
Peilun Wu
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
,,
68
André Benoit
Team Quantec - Indeland
Team Quantec - Indeland
,,
69
Moisés Dueñas Nevado
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
,,
70
Javier Megias Leal
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
71
Kang Zhao
China Hainan Yindongli Cycling Team
China Hainan Yindongli Cycling Team
,,
72
Antoine Lavieu
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
73
Pengda Jiao
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
,,
74
Oleksandr Polivoda
Atlas Personal - Jakroo
Atlas Personal - Jakroo
,,
75
Alex Destribois-Coudroy
RTS Racing Team
RTS Racing Team
,,
76
Shengjun Wu
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
,,
77
Feng Qiao
China Hainan Yindongli Cycling Team
China Hainan Yindongli Cycling Team
,,
78
Darren Lapthorne
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
79
Robbie Hucker
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
80
Nikolay Mihaylov
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
81
Muradjan Khalmuratov
RTS Racing Team
RTS Racing Team
,,
82
Marek Rutkiewicz
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
83
Aaron Perry
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
84
Kanstantsin Klimiankou
Atlas Personal - Jakroo
Atlas Personal - Jakroo
,,
85
Floris Goesinnen
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
86
Nicolas Winter
Atlas Personal - Jakroo
Atlas Personal - Jakroo
,,
87
Stephen Clancy
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
88
Fu Xing
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
89
Robert Retschke
Team Quantec - Indeland
Team Quantec - Indeland
,,
90
Benjamim Edmüller
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
,,
91
Jianpeng Liu
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
92
Bo Wang
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
93
Chun Hing Chan
,,
94
Mateusz Taciak
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
95
Mart Ojavee
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
,,
96
Luc Loozen
Team Quantec - Indeland
Team Quantec - Indeland
,,
97
Klaas Sys
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
,,
98
Gang Xu
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
,,
99
David Belda Garcia
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
,,
100
Yi Hui Ni
Max Success Sports
Max Success Sports
,,
101
Biao Liu
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
,,
102
Gregoire Tarride
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
103
Lijun Bai
Max Success Sports
Max Success Sports
,,
104
Clément Saint Martin
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
105
Michael Gogl
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
,,
106
Justin Stuart Morris
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
107
Siyuan Chen
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
,,
108
Samir Jabrayilov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
109
Thomas Rostollan
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
110
Marc Goos
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
+ 1:00
111
Dennis van Winden
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
,,
112
Jonathan Breyne
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
+ 4:23
DSQ
Wen Jie Liu
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
DSQ
Florian Monreal
Team Quantec - Indeland
Team Quantec - Indeland
DNF
Lok Chun Wu
DNF
Jinde Zhang
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
DNF
Dan Craven
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
DNF
Nan Wu
Max Success Sports
Max Success Sports
DNF
Federico Butto'
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Moreno Hofland
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
25:48:16
2
Frédéric Amorison
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
+ 57
3
Tom Leezer
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
+ 1:04
4
Fabian Schnaidt
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
+ 1:08
5
Jos van Emden
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
,,
6
Kevin Peeters
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
+ 1:09
7
José Gonçalves
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
+ 1:10
8
William Walker
Drapac Cycling
Drapac Cycling
+ 1:11
9
Christopher Williams
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
10
Mykhaylo Kononenko
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 1:12
11
Darío Hernandez Illana
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
+ 1:14
12
Adrian Honkisz
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
13
Volodymyr Zagorodniy
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 1:18
14
Connor McConvey
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
15
Darren Lapthorne
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
16
Lars Boom
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
+ 1:27
17
Vitaliy Buts
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 1:34
18
Andriy Vasylyuk
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 1:35
19
Rico Dene Thomas Rogers
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
+ 1:36
20
Yilin Liu
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
21
Sergiy Lagkuti
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
22
Floris Goesinnen
Drapac Cycling
Drapac Cycling
+ 1:37
23
Yannick Martinez
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
+ 1:38
24
Christoph Schweizer
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
25
Maxim Averin
Atlas Personal - Jakroo
Atlas Personal - Jakroo
+ 1:39
26
Justin Jules
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
+ 1:40
27
King Wai Cheung
,,
28
Pengda Jiao
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
,,
29
Oleksandr Polivoda
Atlas Personal - Jakroo
Atlas Personal - Jakroo
,,
30
Kang Zhao
China Hainan Yindongli Cycling Team
China Hainan Yindongli Cycling Team
+ 1:41
31
Samir Jabrayilov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
32
Kanstantsin Klimiankou
Atlas Personal - Jakroo
Atlas Personal - Jakroo
,,
33
Michael Kurth
Team Quantec - Indeland
Team Quantec - Indeland
+ 1:42
34
Andris Smirnovs
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
35
Petr Lechner
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
,,
36
Bartlomiej Matysiak
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
37
Raymond Werst
Team Quantec - Indeland
Team Quantec - Indeland
,,
38
Xiaoyong Dong
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
,,
39
Christophe Premont
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
,,
40
Ying Chuan Gu
Max Success Sports
Max Success Sports
,,
41
Malcom Rudolph
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
42
Peeter Pruus
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
43
Chun Wing Leung
,,
44
Wei Kei Chang
RTS Racing Team
RTS Racing Team
,,
45
Elchin Asadov
Synergy Baku Cycling Project
Synergy Baku Cycling Project
,,
46
Juan Carlos Riutort Martinez
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
,,
47
Christopher Butler
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
,,
48
Reinier Honig
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
,,
49
Benjamim Edmüller
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
,,
50
Benedikt Kendler
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
,,
51
Lukasz Owsian
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
52
Joonas Henttala
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
53
Chenglu Qin
Max Success Sports
Max Success Sports
,,
54
Burr Ho
,,
55
Nicolas Winter
Atlas Personal - Jakroo
Atlas Personal - Jakroo
,,
56
Sergiy Grechyn
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
,,
57
Gregor Gazvoda
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
,,
58
Julian Hellmann
Team Quantec - Indeland
Team Quantec - Indeland
,,
59
Fuyu Li
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
60
Jesus Del Pino Corrochano
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
,,
61
Shengjun Wu
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
,,
62
Alex Destribois-Coudroy
RTS Racing Team
RTS Racing Team
,,
63
Marek Rutkiewicz
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
64
Muradjan Khalmuratov
RTS Racing Team
RTS Racing Team
,,
65
Peilun Wu
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
,,
66
Klaas Sys
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
,,
67
Michael Gogl
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
,,
68
Robert Retschke
Team Quantec - Indeland
Team Quantec - Indeland
,,
69
Clément Saint Martin
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
70
Antoine Lavieu
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
71
Moisés Dueñas Nevado
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
,,
72
Chun Hing Chan
,,
73
Mateusz Taciak
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
74
Nikolay Mihaylov
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
75
Javier Megias Leal
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
76
Gregoire Tarride
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
77
Gang Xu
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
,,
78
David Belda Garcia
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
,,
79
Luc Loozen
Team Quantec - Indeland
Team Quantec - Indeland
,,
80
Biao Liu
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
,,
81
Grzegorz Stepniak
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
+ 1:55
82
Robbie Hucker
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
83
Jing Yang
China Hainan Yindongli Cycling Team
China Hainan Yindongli Cycling Team
+ 1:57
84
Thomas Palmer
Drapac Cycling
Drapac Cycling
+ 2:02
85
Jianpeng Liu
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 2:13
86
Dimitriy Sorokins
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
+ 2:36
87
Fu Xing
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
88
Bo Wang
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
89
Mart Ojavee
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
+ 3:03
90
Theo Bos
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
+ 3:59
91
Yuriy Metlushenko
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
+ 4:45
92
Siu Wai Ko
+ 4:49
93
Giorgio Brambilla
Atlas Personal - Jakroo
Atlas Personal - Jakroo
,,
94
Uldis Alitis
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
95
Lukas Ranacher
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
+ 5:02
96
Marc Goos
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
+ 5:52
97
Justin Stuart Morris
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
+ 5:56
98
Dennis van Winden
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
+ 5:57
99
Yat Wai Chan
+ 8:48
100
Stephen Clancy
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
101
André Benoit
Team Quantec - Indeland
Team Quantec - Indeland
+ 9:03
102
Armands Becis
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
+ 12:14
103
Siyuan Chen
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
+ 12:31
104
Andreas Mueller
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
+ 13:13
105
Thomas Rostollan
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
+ 15:27
106
Aaron Perry
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
+ 16:13
107
Lijun Bai
Max Success Sports
Max Success Sports
+ 16:58
108
Feng Qiao
China Hainan Yindongli Cycling Team
China Hainan Yindongli Cycling Team
+ 16:59
109
Yi Hui Ni
Max Success Sports
Max Success Sports
+ 17:07
110
Jonathan Breyne
Crelan - Euphony
Crelan - Euphony
+ 20:36
111
Chao Hua Xue
Max Success Sports
Max Success Sports
+ 29:59
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Moreno Hofland
Belkin Pro Cycling Team
Belkin Pro Cycling Team
0
Powered by
Cyclingflash.com
1
Mateusz Taciak
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
0
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren