Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Tour of Qinghai Lake
Xining - Qinghai Lake
Tour of Qinghai Lake
Xining - Qinghai Lake
Datum
3 juli 2011
Startlocatie
Xining
Finish-locatie
Qinghai Lake
Afstand
146.40 km
Uitslag
Tour of Qinghai Lake (2.HC)
Xining → Xining (146,40 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Mateusz Taciak
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
3:09:41
2
Matej Mugerli
Perutnina Ptuj
Perutnina Ptuj
,,
3
Abbas Saeiditanha
Azad University
Azad University
+ 9
4
Omar Lombardi
Colnago - CSF Inox
Colnago - CSF Inox
,,
5
Fabricio Ferrari Barcelo
Caja Rural
Caja Rural
+ 12
6
Angelo Pagani
Colnago - CSF Inox
Colnago - CSF Inox
,,
7
Tomislav Danculovic
Loborika Favorit Team
Loborika Favorit Team
,,
8
Javier Ramirez Abeja
Andalucia Caja Granada
Andalucia Caja Granada
,,
9
Marek Rutkiewicz
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
10
Amir Zargari
Azad University
Azad University
,,
11
Hossein Askari
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
12
Ghader Mizbani Iranagh
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
13
Radoslav Rogina
Loborika Favorit Team
Loborika Favorit Team
+ 38
14
Egoitz Garcia Echeguibel
Caja Rural
Caja Rural
,,
15
Sergey Firsanov
Itera-Katusha
Itera-Katusha
,,
16
Robert Vrecer
Perutnina Ptuj
Perutnina Ptuj
,,
17
Hossein Alizadeh
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
18
Igor Romero Etxebarria
Caja Rural
Caja Rural
,,
19
Jacek Morajko
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
20
Emanuel Kiserlovski
Loborika Favorit Team
Loborika Favorit Team
,,
21
Adrian Palomares Villaplana
Andalucia Caja Granada
Andalucia Caja Granada
,,
22
Manuele Caddeo
Colnago - CSF Inox
Colnago - CSF Inox
,,
23
Mariusz Witecki
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
24
Kristijan Durasek
Loborika Favorit Team
Loborika Favorit Team
,,
25
Matija Kvasina
Loborika Favorit Team
Loborika Favorit Team
+ 43
26
Sacha Modolo
Colnago - CSF Inox
Colnago - CSF Inox
+ 1:42
27
Peilun Wu
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
,,
28
Maxim Averin
,,
29
Tobias Erler
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
30
Aaron Kemps
V Australia
V Australia
,,
31
Sergiy Grechyn
Amore & Vita
Amore & Vita
,,
32
Mart Ojavee
Champion System
Champion System
,,
33
Gregor Gazvoda
Perutnina Ptuj
Perutnina Ptuj
,,
34
Volodymyr Bileka
Amore & Vita
Amore & Vita
,,
35
Kin San Wu
Champion System
Champion System
,,
36
Chun Hing Chan
,,
37
Scott Stewart
Team Type 1 - Sanofi Aventis
Team Type 1 - Sanofi Aventis
,,
38
Wenlong Zhang
China 361° Cycling Team
China 361° Cycling Team
,,
39
Mehdi Sohrabi
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
40
Andrea Pasqualon
Colnago - CSF Inox
Colnago - CSF Inox
,,
41
Boris Shpilevskiy
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
42
Max Jenkins
UnitedHealthcare Pro Cycling
UnitedHealthcare Pro Cycling
,,
43
Sylwester Janiszewski
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
44
Roger Beuchat
Champion System
Champion System
,,
45
Alireza Haghi
Azad University
Azad University
,,
46
Pengfei Qi
Max Success Sports
Max Success Sports
,,
47
Volodymyr Starchyk
,,
48
José Vicente Toribio Alcolea
Andalucia Caja Granada
Andalucia Caja Granada
,,
49
Pablo Lechuga Rodriguez
Andalucia Caja Granada
Andalucia Caja Granada
,,
50
Blazej Janiaczyk
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
51
Alberto Contoli
Colnago - CSF Inox
Colnago - CSF Inox
,,
52
Jesus Rosendo Prado
Andalucia Caja Granada
Andalucia Caja Granada
,,
53
Alexander Serov
,,
54
Miras Bederbekov
,,
55
Jonathan Clarke
UnitedHealthcare Pro Cycling
UnitedHealthcare Pro Cycling
,,
56
Arturo Mora Ortiz
Caja Rural
Caja Rural
,,
57
Antonio Cabello Baena
Andalucia Caja Granada
Andalucia Caja Granada
,,
58
Hrvoje Miholjevic
Loborika Favorit Team
Loborika Favorit Team
,,
59
Pengda Jiao
Max Success Sports
Max Success Sports
,,
60
Solomon Bitew Shiferaw
Marco Polo Cycling Team
Marco Polo Cycling Team
,,
61
Paolo Locatelli
Colnago - CSF Inox
Colnago - CSF Inox
,,
62
Johnnie Walker
V Australia
V Australia
,,
63
Jure Golcer
Perutnina Ptuj
Perutnina Ptuj
,,
64
Joris Boillat
Champion System
Champion System
,,
65
Ben(jamin) King
Team Type 1 - Sanofi Aventis
Team Type 1 - Sanofi Aventis
,,
66
Alexandre Shushemoin
,,
67
Juan José Lobato del Valle
Andalucia Caja Granada
Andalucia Caja Granada
,,
68
David McCann
Giant Kenda Cycling Team
Giant Kenda Cycling Team
,,
69
Dmitriy Gruzdev
,,
70
Bernard Sulzberger
V Australia
V Australia
,,
71
Nazar Jumabekov
,,
72
Luka Rakusa
Perutnina Ptuj
Perutnina Ptuj
,,
73
Jai Crawford
Giant Kenda Cycling Team
Giant Kenda Cycling Team
,,
74
Hayden Brooks
V Australia
V Australia
,,
75
Philipp Mamos
Amore & Vita
Amore & Vita
,,
76
Darren Rolfe
V Australia
V Australia
,,
77
Farshad Salehian
Azad University
Azad University
,,
78
Alex Coutts
Giant Kenda Cycling Team
Giant Kenda Cycling Team
,,
79
José Joao Pimenta Costa Mendes
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
80
Kun Jiang
Max Success Sports
Max Success Sports
,,
81
Cameron Peterson
V Australia
V Australia
,,
82
Abdraimzhan Ishanov
,,
83
Shengjun Wu
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
+ 3:24
84
Ki Ho Choi
,,
85
Ying Hon Yeung
,,
86
Bradley White
UnitedHealthcare Pro Cycling
UnitedHealthcare Pro Cycling
,,
87
King Lok Cheung
,,
88
Shi Jie Yu
China 361° Cycling Team
China 361° Cycling Team
,,
89
Biao Liu
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
,,
90
Ruslan Tleubayev
+ 4:26
91
Vladislav Gorbunov
,,
92
Guillaume Bourgeois
Champion System
Champion System
,,
93
Matej Marin
Perutnina Ptuj
Perutnina Ptuj
,,
94
Dejan Bajt
Perutnina Ptuj
Perutnina Ptuj
+ 4:52
95
Artem Tesler
+ 6:11
96
Yue Tu
China 361° Cycling Team
China 361° Cycling Team
,,
97
Yong Jian Wu
China 361° Cycling Team
China 361° Cycling Team
,,
98
Hao Liu
Max Success Sports
Max Success Sports
,,
99
Ji Xu
China 361° Cycling Team
China 361° Cycling Team
,,
100
Yan Nan Li
China 361° Cycling Team
China 361° Cycling Team
,,
101
Jan Kuyckx
Marco Polo Cycling Team
Marco Polo Cycling Team
,,
102
Daniel Abraham
Marco Polo Cycling Team
Marco Polo Cycling Team
,,
103
Ting Deng
Max Success Sports
Max Success Sports
,,
104
Nick Mitchell
Marco Polo Cycling Team
Marco Polo Cycling Team
,,
105
Fabio Calabria
Team Type 1 - Sanofi Aventis
Team Type 1 - Sanofi Aventis
,,
106
Kam-Po Wong
,,
107
Yan Dong Xing
Marco Polo Cycling Team
Marco Polo Cycling Team
,,
108
Valery Valynin
,,
109
Joaquin Sobrino Martinez
Caja Rural
Caja Rural
,,
110
Eugen Wacker
Letua Cycling Team
Letua Cycling Team
,,
111
Viktor Manakov
,,
112
Estifanos Kebede Gebresilassie
Marco Polo Cycling Team
Marco Polo Cycling Team
,,
113
Alexey Shmidt
Team Type 1 - Sanofi Aventis
Team Type 1 - Sanofi Aventis
,,
114
Ivan Kovalev
,,
115
William Dugan
Team Type 1 - Sanofi Aventis
Team Type 1 - Sanofi Aventis
,,
116
Bo Liu
China 361° Cycling Team
China 361° Cycling Team
,,
117
Ho Ting Kwok
,,
118
Vladislav Borisov
Amore & Vita
Amore & Vita
,,
119
Gang Xu
Max Success Sports
Max Success Sports
,,
120
Scott Zwizanski
UnitedHealthcare Pro Cycling
UnitedHealthcare Pro Cycling
,,
121
Liu Kexue
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
+ 10:09
122
Wei Li
Max Success Sports
Max Success Sports
,,
123
Zeng Tao Yang
China 361° Cycling Team
China 361° Cycling Team
,,
124
Sergiy Klimakov
+ 10:16
125
Martijn Verschoor
Team Type 1 - Sanofi Aventis
Team Type 1 - Sanofi Aventis
,,
126
Martyn Irvine
Giant Kenda Cycling Team
Giant Kenda Cycling Team
,,
127
Patrik Moren
Amore & Vita
Amore & Vita
,,
128
Evgeny Kovalev
Itera-Katusha
Itera-Katusha
,,
129
Volodymyr Zagorodniy
Miche
Miche
,,
130
King Wai Cheung
,,
131
Artur Tsvetkov
,,
132
Michael Freiberg
V Australia
V Australia
,,
133
Wenxiang Liang
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
,,
134
Andrea Grendene
Team Type 1 - Sanofi Aventis
Team Type 1 - Sanofi Aventis
,,
135
Alexey Markov
,,
136
Adrian Hegyvary
UnitedHealthcare Pro Cycling
UnitedHealthcare Pro Cycling
,,
137
Aitor Galdos Alonso
Caja Rural
Caja Rural
,,
138
Yuriy Metlushenko
,,
139
Jacobe Keough
UnitedHealthcare Pro Cycling
UnitedHealthcare Pro Cycling
,,
140
Jaan Kirsipuu
Champion System
Champion System
,,
141
Loh Sea Keong
Marco Polo Cycling Team
Marco Polo Cycling Team
,,
142
Xiaoyong Dong
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
,,
143
Robert Förster
UnitedHealthcare Pro Cycling
UnitedHealthcare Pro Cycling
,,
144
Massimo Demarin
Loborika Favorit Team
Loborika Favorit Team
+ 14:14
145
Sergey Kudentsov
Giant Kenda Cycling Team
Giant Kenda Cycling Team
+ 19:37
146
Rizzardo Brenioli
Giant Kenda Cycling Team
Giant Kenda Cycling Team
,,
147
Ruslan Gryschenko
Azad University
Azad University
+ 23:37
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Mateusz Taciak
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
6:04:20
2
Matej Mugerli
Perutnina Ptuj
Perutnina Ptuj
+ 4
3
Tomislav Danculovic
Loborika Favorit Team
Loborika Favorit Team
+ 19
4
Omar Lombardi
Colnago - CSF Inox
Colnago - CSF Inox
,,
5
Ghader Mizbani Iranagh
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
+ 21
6
Fabricio Ferrari Barcelo
Caja Rural
Caja Rural
+ 22
7
Amir Zargari
Azad University
Azad University
,,
8
Hossein Askari
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
9
Angelo Pagani
Colnago - CSF Inox
Colnago - CSF Inox
,,
10
Javier Ramirez Abeja
Andalucia Caja Granada
Andalucia Caja Granada
,,
11
Marek Rutkiewicz
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
12
Kristijan Durasek
Loborika Favorit Team
Loborika Favorit Team
+ 45
13
Hossein Alizadeh
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
+ 48
14
Radoslav Rogina
Loborika Favorit Team
Loborika Favorit Team
,,
15
Egoitz Garcia Echeguibel
Caja Rural
Caja Rural
,,
16
Emanuel Kiserlovski
Loborika Favorit Team
Loborika Favorit Team
,,
17
Adrian Palomares Villaplana
Andalucia Caja Granada
Andalucia Caja Granada
,,
18
Manuele Caddeo
Colnago - CSF Inox
Colnago - CSF Inox
,,
19
Robert Vrecer
Perutnina Ptuj
Perutnina Ptuj
,,
20
Sergey Firsanov
Itera-Katusha
Itera-Katusha
,,
21
Jacek Morajko
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
22
Igor Romero Etxebarria
Caja Rural
Caja Rural
,,
23
Mariusz Witecki
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
24
Matija Kvasina
Loborika Favorit Team
Loborika Favorit Team
+ 53
25
Aaron Kemps
V Australia
V Australia
+ 1:42
26
Sacha Modolo
Colnago - CSF Inox
Colnago - CSF Inox
+ 1:46
27
Scott Stewart
Team Type 1 - Sanofi Aventis
Team Type 1 - Sanofi Aventis
+ 1:49
28
Kun Jiang
Max Success Sports
Max Success Sports
,,
29
Peilun Wu
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
+ 1:51
30
Maxim Averin
+ 1:52
31
Andrea Pasqualon
Colnago - CSF Inox
Colnago - CSF Inox
,,
32
Boris Shpilevskiy
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
33
Volodymyr Bileka
Amore & Vita
Amore & Vita
,,
34
Mehdi Sohrabi
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
35
Gregor Gazvoda
Perutnina Ptuj
Perutnina Ptuj
,,
36
Tobias Erler
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
37
Wenlong Zhang
China 361° Cycling Team
China 361° Cycling Team
,,
38
Blazej Janiaczyk
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
39
Miras Bederbekov
,,
40
Alireza Haghi
Azad University
Azad University
,,
41
Juan José Lobato del Valle
Andalucia Caja Granada
Andalucia Caja Granada
,,
42
Solomon Bitew Shiferaw
Marco Polo Cycling Team
Marco Polo Cycling Team
,,
43
Dmitriy Gruzdev
,,
44
Sylwester Janiszewski
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
45
Jesus Rosendo Prado
Andalucia Caja Granada
Andalucia Caja Granada
,,
46
Roger Beuchat
Champion System
Champion System
,,
47
Volodymyr Starchyk
,,
48
Chun Hing Chan
,,
49
Ben(jamin) King
Team Type 1 - Sanofi Aventis
Team Type 1 - Sanofi Aventis
,,
50
Johnnie Walker
V Australia
V Australia
,,
51
David McCann
Giant Kenda Cycling Team
Giant Kenda Cycling Team
,,
52
Jure Golcer
Perutnina Ptuj
Perutnina Ptuj
,,
53
Arturo Mora Ortiz
Caja Rural
Caja Rural
,,
54
Jai Crawford
Giant Kenda Cycling Team
Giant Kenda Cycling Team
,,
55
Hayden Brooks
V Australia
V Australia
,,
56
José Vicente Toribio Alcolea
Andalucia Caja Granada
Andalucia Caja Granada
,,
57
Max Jenkins
UnitedHealthcare Pro Cycling
UnitedHealthcare Pro Cycling
,,
58
Mart Ojavee
Champion System
Champion System
,,
59
Pengda Jiao
Max Success Sports
Max Success Sports
,,
60
Hrvoje Miholjevic
Loborika Favorit Team
Loborika Favorit Team
,,
61
Alexander Serov
,,
62
Joris Boillat
Champion System
Champion System
,,
63
Sergiy Grechyn
Amore & Vita
Amore & Vita
,,
64
Kin San Wu
Champion System
Champion System
,,
65
Pablo Lechuga Rodriguez
Andalucia Caja Granada
Andalucia Caja Granada
,,
66
Pengfei Qi
Max Success Sports
Max Success Sports
,,
67
Antonio Cabello Baena
Andalucia Caja Granada
Andalucia Caja Granada
,,
68
Alexandre Shushemoin
,,
69
Paolo Locatelli
Colnago - CSF Inox
Colnago - CSF Inox
,,
70
José Joao Pimenta Costa Mendes
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
71
Darren Rolfe
V Australia
V Australia
,,
72
Philipp Mamos
Amore & Vita
Amore & Vita
,,
73
Farshad Salehian
Azad University
Azad University
,,
74
Nazar Jumabekov
,,
75
Jonathan Clarke
UnitedHealthcare Pro Cycling
UnitedHealthcare Pro Cycling
,,
76
Luka Rakusa
Perutnina Ptuj
Perutnina Ptuj
,,
77
Alex Coutts
Giant Kenda Cycling Team
Giant Kenda Cycling Team
,,
78
Bernard Sulzberger
V Australia
V Australia
,,
79
Cameron Peterson
V Australia
V Australia
,,
80
Alberto Contoli
Colnago - CSF Inox
Colnago - CSF Inox
+ 2:10
81
Biao Liu
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
+ 3:32
82
Shi Jie Yu
China 361° Cycling Team
China 361° Cycling Team
+ 3:34
83
King Lok Cheung
,,
84
Ki Ho Choi
,,
85
Ying Hon Yeung
,,
86
Bradley White
UnitedHealthcare Pro Cycling
UnitedHealthcare Pro Cycling
,,
87
Shengjun Wu
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
,,
88
Matej Marin
Perutnina Ptuj
Perutnina Ptuj
+ 4:36
89
Guillaume Bourgeois
Champion System
Champion System
,,
90
Vladislav Gorbunov
,,
91
Dejan Bajt
Perutnina Ptuj
Perutnina Ptuj
+ 5:02
92
Abdraimzhan Ishanov
+ 5:22
93
Joaquin Sobrino Martinez
Caja Rural
Caja Rural
+ 6:21
94
Ivan Kovalev
,,
95
Alexey Shmidt
Team Type 1 - Sanofi Aventis
Team Type 1 - Sanofi Aventis
,,
96
Ho Ting Kwok
,,
97
Daniel Abraham
Marco Polo Cycling Team
Marco Polo Cycling Team
,,
98
Viktor Manakov
,,
99
Eugen Wacker
Letua Cycling Team
Letua Cycling Team
,,
100
Jan Kuyckx
Marco Polo Cycling Team
Marco Polo Cycling Team
,,
101
Hao Liu
Max Success Sports
Max Success Sports
,,
102
Estifanos Kebede Gebresilassie
Marco Polo Cycling Team
Marco Polo Cycling Team
,,
103
Kam-Po Wong
,,
104
Ji Xu
China 361° Cycling Team
China 361° Cycling Team
,,
105
Yan Dong Xing
Marco Polo Cycling Team
Marco Polo Cycling Team
,,
106
Nick Mitchell
Marco Polo Cycling Team
Marco Polo Cycling Team
,,
107
Artem Tesler
,,
108
Bo Liu
China 361° Cycling Team
China 361° Cycling Team
,,
109
Fabio Calabria
Team Type 1 - Sanofi Aventis
Team Type 1 - Sanofi Aventis
,,
110
William Dugan
Team Type 1 - Sanofi Aventis
Team Type 1 - Sanofi Aventis
,,
111
Ting Deng
Max Success Sports
Max Success Sports
,,
112
Vladislav Borisov
Amore & Vita
Amore & Vita
,,
113
Gang Xu
Max Success Sports
Max Success Sports
,,
114
Yue Tu
China 361° Cycling Team
China 361° Cycling Team
+ 6:56
115
Scott Zwizanski
UnitedHealthcare Pro Cycling
UnitedHealthcare Pro Cycling
+ 7:05
116
Ruslan Tleubayev
+ 8:58
117
Zeng Tao Yang
China 361° Cycling Team
China 361° Cycling Team
+ 10:19
118
Wei Li
Max Success Sports
Max Success Sports
,,
119
Liu Kexue
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
,,
120
Martyn Irvine
Giant Kenda Cycling Team
Giant Kenda Cycling Team
+ 10:21
121
Jacobe Keough
UnitedHealthcare Pro Cycling
UnitedHealthcare Pro Cycling
+ 10:22
122
Michael Freiberg
V Australia
V Australia
+ 10:23
123
Yuriy Metlushenko
+ 10:26
124
Robert Förster
UnitedHealthcare Pro Cycling
UnitedHealthcare Pro Cycling
,,
125
Martijn Verschoor
Team Type 1 - Sanofi Aventis
Team Type 1 - Sanofi Aventis
,,
126
Alexey Markov
,,
127
Xiaoyong Dong
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
,,
128
Jaan Kirsipuu
Champion System
Champion System
,,
129
Wenxiang Liang
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
,,
130
Loh Sea Keong
Marco Polo Cycling Team
Marco Polo Cycling Team
,,
131
Patrik Moren
Amore & Vita
Amore & Vita
,,
132
Evgeny Kovalev
Itera-Katusha
Itera-Katusha
,,
133
Volodymyr Zagorodniy
Miche
Miche
,,
134
Sergiy Klimakov
,,
135
King Wai Cheung
,,
136
Aitor Galdos Alonso
Caja Rural
Caja Rural
,,
137
Yong Jian Wu
China 361° Cycling Team
China 361° Cycling Team
+ 10:43
138
Yan Nan Li
China 361° Cycling Team
China 361° Cycling Team
,,
139
Valery Valynin
,,
140
Abbas Saeiditanha
Azad University
Azad University
+ 11:11
141
Adrian Hegyvary
UnitedHealthcare Pro Cycling
UnitedHealthcare Pro Cycling
+ 11:23
142
Artur Tsvetkov
+ 12:03
143
Massimo Demarin
Loborika Favorit Team
Loborika Favorit Team
+ 14:24
144
Rizzardo Brenioli
Giant Kenda Cycling Team
Giant Kenda Cycling Team
+ 19:47
145
Sergey Kudentsov
Giant Kenda Cycling Team
Giant Kenda Cycling Team
+ 20:59
146
Andrea Grendene
Team Type 1 - Sanofi Aventis
Team Type 1 - Sanofi Aventis
+ 21:22
147
Ruslan Gryschenko
Azad University
Azad University
+ 23:47
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren