Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Tour of Qinghai Lake
Guide - Tongren
Tour of Qinghai Lake
Guide - Tongren
Datum
11 juli 2014
Startlocatie
Guide
Finish-locatie
Tongren
Afstand
208.00 km
Uitslag
Tour of Qinghai Lake (2.HC)
Guide → Guide (208,00 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Grega Bole
Vini Fantini - Nippo
Vini Fantini - Nippo
5:52:29
2
Pierpaolo De Negri
Vini Fantini - Nippo
Vini Fantini - Nippo
,,
3
Blaz Jarc
Team Netapp - Endura
Team Netapp - Endura
,,
4
Igor Boev
Rusvelo
Rusvelo
,,
5
Daniel Summerhill
United Healthcare Pro Cycling Team
United Healthcare Pro Cycling Team
,,
6
Mekseb Debesay
Bike AID - Ride for Help
Bike AID - Ride for Help
,,
6
Mykhaylo Kononenko
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
8
Ilya Davidenok
Continental Team Astana
Continental Team Astana
,,
9
Daniel Schorn
Team Netapp - Endura
Team Netapp - Endura
,,
10
Mirko Tedeschi
Neri Sottoli
Neri Sottoli
,,
11
Vitaliy Buts
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
12
Gavin Mannion
5 Hour Energy
5 Hour Energy
,,
13
Justin Jules
Team La Pomme Marseille 13
Team La Pomme Marseille 13
,,
14
Ruslan Karimov
RTS-Santic Racing Team
RTS-Santic Racing Team
,,
15
Volodymyr Kogut
Amore & Vita - Selle SMP
Amore & Vita - Selle SMP
,,
16
Ahmet Orken
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
,,
17
Domingos André Maciel Gonçalves
Team La Pomme Marseille 13
Team La Pomme Marseille 13
,,
18
Pavel Gatskiy
Continental Team Astana
Continental Team Astana
,,
19
Samuele Conti
Neri Sottoli
Neri Sottoli
,,
20
Carlos Barbero Cuesta
Euskadi
Euskadi
,,
21
Daniel Bichlmann
Bike AID - Ride for Help
Bike AID - Ride for Help
,,
22
Juan Pablo Wilches Rodriguez
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
,,
23
Chad Beyer
5 Hour Energy
5 Hour Energy
,,
24
Altanzul Altansukh
Ningxia Sports Lottert Cycling Team
Ningxia Sports Lottert Cycling Team
,,
25
Francesco Failli
Neri Sottoli
Neri Sottoli
,,
26
Jonathan Cantwell
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
27
Frantisek Padour
Team Netapp - Endura
Team Netapp - Endura
,,
28
Artur Ershov
Rusvelo
Rusvelo
,,
29
Rémy Di Gregorio
Team La Pomme Marseille 13
Team La Pomme Marseille 13
,,
30
Andrey Mizurov
RTS-Santic Racing Team
RTS-Santic Racing Team
,,
31
Thomas Vaubourzeix
Team La Pomme Marseille 13
Team La Pomme Marseille 13
,,
32
Ali Khademi
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
33
Tuulkhangai Tuguldur
Ningxia Sports Lottert Cycling Team
Ningxia Sports Lottert Cycling Team
,,
34
Ahmet Akdylek
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
,,
35
Víctor Martín Hernandez
Burgos-BH
Burgos-BH
,,
36
Cesare Benedetti
Team Netapp - Endura
Team Netapp - Endura
,,
37
Kiryll Pozdnyakov
Rusvelo
Rusvelo
,,
38
José Gonçalves
Team La Pomme Marseille 13
Team La Pomme Marseille 13
,,
39
Pablo Lechuga Rodriguez
Euskadi
Euskadi
,,
40
Mirsamad Pourseyedigolakhour
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
41
Jai Crawford
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
42
Vahid Ghaffari
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
43
Oleksandr Polivoda
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
44
Michael Woods
5 Hour Energy
5 Hour Energy
,,
45
Ghader Mizbani Iranagh
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
46
Amir Kolahdozhagh
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
47
Sergey Klimov
Rusvelo
Rusvelo
+ 9
48
Igor Merino Cortazar
Burgos-BH
Burgos-BH
,,
49
Denys Kostyuk
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
50
Peilun Wu
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
,,
51
Victor Niño Corredor
Start - Trigon Cycling Team
Start - Trigon Cycling Team
,,
52
Jiankun Liu
China Hainan Yindongli Cycling Team
China Hainan Yindongli Cycling Team
,,
53
Alexander Serov
Rusvelo
Rusvelo
,,
54
Mario Alberto Rojas Rojas
RTS-Santic Racing Team
RTS-Santic Racing Team
,,
55
Jesus Del Pino Corrochano
Burgos-BH
Burgos-BH
,,
56
Yoann Paillot
Team La Pomme Marseille 13
Team La Pomme Marseille 13
,,
57
Viktor Okishev
Continental Team Astana
Continental Team Astana
,,
58
Antoine Lavieu
Team La Pomme Marseille 13
Team La Pomme Marseille 13
,,
59
Meiyin Wang
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
60
Shengjun Wu
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
,,
61
Haritz Orbe Urrutia
Euskadi
Euskadi
,,
62
Jianpeng Liu
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
63
Taylor Sheldon
5 Hour Energy
5 Hour Energy
,,
64
Andriy Khripta
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
65
Nazim Bakirci
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
+ 24
66
Miraç Kal
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
,,
67
Alessandro Bisolti
Vini Fantini - Nippo
Vini Fantini - Nippo
+ 28
68
Dmytro Krivtsov
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
69
Floris Goesinnen
Drapac Cycling
Drapac Cycling
+ 31
70
Christopher Jones
United Healthcare Pro Cycling Team
United Healthcare Pro Cycling Team
+ 35
71
Illart Zuazubiskar Gallastegi
Euskadi
Euskadi
+ 39
72
Oleksandr Kvachuk
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 51
73
Behnam Maleki
Ayandeh Continental Team
Ayandeh Continental Team
,,
74
Sergiy Lagkuti
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 1:23
75
Jack Anderson
Drapac Cycling
Drapac Cycling
+ 1:31
76
Zhandos Bizhigitov
Continental Team Astana
Continental Team Astana
,,
77
Maral-Erdene Batmunkh
Ningxia Sports Lottert Cycling Team
Ningxia Sports Lottert Cycling Team
+ 0
78
Jonathan Clarke
United Healthcare Pro Cycling Team
United Healthcare Pro Cycling Team
+ 2:27
79
Erick Rowsell
Team Netapp - Endura
Team Netapp - Endura
+ 3:31
80
Feritcan Samli
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
+ 3:34
81
Andriy Vasylyuk
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 3:38
82
Adam Phelan
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
83
Miguel Minguez Ayala
Euskadi
Euskadi
+ 8:30
84
Manabu Ishibashi
Vini Fantini - Nippo
Vini Fantini - Nippo
+ 8:46
85
Ming Xing Xue
Ningxia Sports Lottert Cycling Team
Ningxia Sports Lottert Cycling Team
+ 29:10
86
En Huang
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
87
Zeng Tao Yang
Gan Su Sports Lottery Cycling Team
Gan Su Sports Lottery Cycling Team
,,
88
Xiaoyong Dong
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
+ 33:33
89
Mehdi Sohrabi
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
90
Ma Guangtong
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
91
Robert Förster
United Healthcare Pro Cycling Team
United Healthcare Pro Cycling Team
,,
92
Eduard-Michael Grosu
Vini Fantini - Nippo
Vini Fantini - Nippo
,,
93
Chunlong Zhang
China Hainan Yindongli Cycling Team
China Hainan Yindongli Cycling Team
,,
94
John Murphy
United Healthcare Pro Cycling Team
United Healthcare Pro Cycling Team
,,
95
Michele Scartezzini
Continental Team Astana
Continental Team Astana
,,
96
Riccardo Stacchiotti
Vini Fantini - Nippo
Vini Fantini - Nippo
,,
97
Meron Amanuel Mengstab
Bike AID - Ride for Help
Bike AID - Ride for Help
,,
98
Volodymyr Diudia
Gansu Sports Lottery Quick CT
Gansu Sports Lottery Quick CT
,,
99
Malcom Rudolph
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
100
Muhammet Atalay
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
,,
101
Artur Fedosseyev
Continental Team Astana
Continental Team Astana
,,
102
Takashi Miyazawa
Vini Fantini - Nippo
Vini Fantini - Nippo
,,
103
Carlos Eduardo Alzate Escobar
United Healthcare Pro Cycling Team
United Healthcare Pro Cycling Team
,,
104
Zhanshan Yang
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
105
Thomas Palmer
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
106
Bruno Langlois
5 Hour Energy
5 Hour Energy
,,
107
Matthias Schnapka
Bike AID - Ride for Help
Bike AID - Ride for Help
,,
108
Sam Basseitti
5 Hour Energy
5 Hour Energy
,,
109
Sergey Shemyakin
Continental Team Astana
Continental Team Astana
,,
110
James Stemper
5 Hour Energy
5 Hour Energy
,,
111
Luca Benedetti
Amore & Vita - Selle SMP
Amore & Vita - Selle SMP
,,
112
Marco Benfatto
Continental Team Astana
Continental Team Astana
,,
113
Nurbolat Kulimbetov
Continental Team Astana
Continental Team Astana
,,
114
Erdenesuren Munkhtulga
Ningxia Sports Lottert Cycling Team
Ningxia Sports Lottert Cycling Team
,,
115
Boris Shpilevskiy
RTS-Santic Racing Team
RTS-Santic Racing Team
,,
116
Leonid Krasnov
Rusvelo
Rusvelo
,,
117
Benjamin Johnson
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
118
Behnam Khalilikhosroshahi
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
119
Timofey Kritskiy
Rusvelo
Rusvelo
,,
120
Feng Qiao
China Hainan Yindongli Cycling Team
China Hainan Yindongli Cycling Team
,,
121
Xinping Ding
Gan Su Sports Lottery Cycling Team
Gan Su Sports Lottery Cycling Team
,,
122
Pablo Torres Muino
Burgos-BH
Burgos-BH
,,
123
Jon Larrinaga
Euskadi
Euskadi
,,
124
Lars Pria
Start - Trigon Cycling Team
Start - Trigon Cycling Team
,,
125
Jon Aberasturi Izaga
Euskadi
Euskadi
,,
126
Shiki Kuroeda
Vini Fantini - Nippo
Vini Fantini - Nippo
,,
127
Meng Yan
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
128
Simone Stortoni
Amore & Vita - Selle SMP
Amore & Vita - Selle SMP
,,
129
Yuma Koishi
Vini Fantini - Nippo
Vini Fantini - Nippo
,,
130
Evaldas Siskevicius
Team La Pomme Marseille 13
Team La Pomme Marseille 13
,,
131
Yuepeng Liu
China Hainan Yindongli Cycling Team
China Hainan Yindongli Cycling Team
,,
132
Giuseppe Fonzi
Neri Sottoli
Neri Sottoli
,,
133
Roberto De Patre
Neri Sottoli
Neri Sottoli
,,
134
Uri Martins
Amore & Vita - Selle SMP
Amore & Vita - Selle SMP
,,
135
Mikel Iturria Segurola
Euskadi
Euskadi
,,
136
Mattia Gavazzi
Christina Watches - Kuma
Christina Watches - Kuma
,,
137
Pengbin Ding
Gan Su Sports Lottery Cycling Team
Gan Su Sports Lottery Cycling Team
+ 55:35
DNF
Zhishan Zhang
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
DNF
Bekir Baki Akirsan
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
DNF
Ivan Kovalev
Russian Helicopters
Russian Helicopters
DNF
Juan Jose Oroz Ugalde
Burgos-BH
Burgos-BH
DNF
Xue Cheng
Gan Su Sports Lottery Cycling Team
Gan Su Sports Lottery Cycling Team
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Ilya Davidenok
Continental Team Astana
Continental Team Astana
27:46:44
2
Thomas Vaubourzeix
Team La Pomme Marseille 13
Team La Pomme Marseille 13
+ 30
3
Mykhaylo Kononenko
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 49
4
Oleksandr Polivoda
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 57
5
Frantisek Padour
Team Netapp - Endura
Team Netapp - Endura
+ 1:35
6
Daniel Summerhill
United Healthcare Pro Cycling Team
United Healthcare Pro Cycling Team
+ 1:36
7
José Gonçalves
Team La Pomme Marseille 13
Team La Pomme Marseille 13
+ 1:42
8
Vahid Ghaffari
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
+ 1:55
9
Ahmet Orken
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
+ 2:11
10
Víctor Martín Hernandez
Burgos-BH
Burgos-BH
+ 2:25
11
Chad Beyer
5 Hour Energy
5 Hour Energy
+ 2:30
12
Cesare Benedetti
Team Netapp - Endura
Team Netapp - Endura
+ 3:33
13
Pablo Lechuga Rodriguez
Euskadi
Euskadi
+ 4:28
14
Mirsamad Pourseyedigolakhour
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
+ 4:31
15
Kiryll Pozdnyakov
Rusvelo
Rusvelo
+ 4:42
16
Samuele Conti
Neri Sottoli
Neri Sottoli
+ 11:03
17
Juan Pablo Wilches Rodriguez
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
,,
18
Daniel Schorn
Team Netapp - Endura
Team Netapp - Endura
+ 11:19
19
Andrey Mizurov
RTS-Santic Racing Team
RTS-Santic Racing Team
,,
20
Rémy Di Gregorio
Team La Pomme Marseille 13
Team La Pomme Marseille 13
,,
21
Ghader Mizbani Iranagh
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
22
Volodymyr Kogut
Amore & Vita - Selle SMP
Amore & Vita - Selle SMP
+ 11:34
23
Tuulkhangai Tuguldur
Ningxia Sports Lottert Cycling Team
Ningxia Sports Lottert Cycling Team
+ 11:38
24
Antoine Lavieu
Team La Pomme Marseille 13
Team La Pomme Marseille 13
+ 11:47
25
Francesco Failli
Neri Sottoli
Neri Sottoli
+ 11:58
26
Victor Niño Corredor
Start - Trigon Cycling Team
Start - Trigon Cycling Team
+ 12:01
27
Viktor Okishev
Continental Team Astana
Continental Team Astana
+ 12:14
28
Michael Woods
5 Hour Energy
5 Hour Energy
+ 12:18
29
Gavin Mannion
5 Hour Energy
5 Hour Energy
+ 14:11
30
Taylor Sheldon
5 Hour Energy
5 Hour Energy
+ 16:12
31
Miguel Minguez Ayala
Euskadi
Euskadi
+ 19:46
32
Pierpaolo De Negri
Vini Fantini - Nippo
Vini Fantini - Nippo
+ 20:37
33
Zhandos Bizhigitov
Continental Team Astana
Continental Team Astana
+ 20:58
34
Igor Merino Cortazar
Burgos-BH
Burgos-BH
+ 21:33
35
Vitaliy Buts
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 22:26
36
Christopher Jones
United Healthcare Pro Cycling Team
United Healthcare Pro Cycling Team
+ 24:14
37
Mirko Tedeschi
Neri Sottoli
Neri Sottoli
+ 24:47
38
Mario Alberto Rojas Rojas
RTS-Santic Racing Team
RTS-Santic Racing Team
+ 26:24
39
Ruslan Karimov
RTS-Santic Racing Team
RTS-Santic Racing Team
+ 27:08
40
Maral-Erdene Batmunkh
Ningxia Sports Lottert Cycling Team
Ningxia Sports Lottert Cycling Team
+ 28:37
41
Grega Bole
Vini Fantini - Nippo
Vini Fantini - Nippo
+ 28:45
42
Pavel Gatskiy
Continental Team Astana
Continental Team Astana
+ 28:51
43
Ali Khademi
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
44
Amir Kolahdozhagh
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
+ 28:53
45
Mekseb Debesay
Bike AID - Ride for Help
Bike AID - Ride for Help
+ 28:55
46
Altanzul Altansukh
Ningxia Sports Lottert Cycling Team
Ningxia Sports Lottert Cycling Team
,,
47
Carlos Barbero Cuesta
Euskadi
Euskadi
,,
48
Peilun Wu
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
+ 28:57
49
Jianpeng Liu
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
50
Denys Kostyuk
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 29:04
51
Jesus Del Pino Corrochano
Burgos-BH
Burgos-BH
,,
52
Alexander Serov
Rusvelo
Rusvelo
,,
53
Miraç Kal
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
+ 29:19
54
Alessandro Bisolti
Vini Fantini - Nippo
Vini Fantini - Nippo
+ 29:23
55
Dmytro Krivtsov
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
,,
56
Oleksandr Kvachuk
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 29:28
57
Sergiy Lagkuti
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 30:02
58
Jack Anderson
Drapac Cycling
Drapac Cycling
+ 30:26
59
Andriy Khripta
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 32:15
60
Luca Benedetti
Amore & Vita - Selle SMP
Amore & Vita - Selle SMP
+ 37:42
61
Illart Zuazubiskar Gallastegi
Euskadi
Euskadi
+ 38:59
62
Igor Boev
Rusvelo
Rusvelo
+ 41:34
63
Erick Rowsell
Team Netapp - Endura
Team Netapp - Endura
+ 47:10
64
Daniel Bichlmann
Bike AID - Ride for Help
Bike AID - Ride for Help
+ 48:12
65
Domingos André Maciel Gonçalves
Team La Pomme Marseille 13
Team La Pomme Marseille 13
+ 48:13
66
Jonathan Cantwell
Drapac Cycling
Drapac Cycling
+ 48:19
67
Artur Ershov
Rusvelo
Rusvelo
,,
68
Jai Crawford
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
69
Jiankun Liu
China Hainan Yindongli Cycling Team
China Hainan Yindongli Cycling Team
+ 48:22
70
Yoann Paillot
Team La Pomme Marseille 13
Team La Pomme Marseille 13
+ 48:26
71
Nazim Bakirci
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
+ 48:43
72
Floris Goesinnen
Drapac Cycling
Drapac Cycling
+ 48:50
73
Behnam Maleki
Ayandeh Continental Team
Ayandeh Continental Team
+ 49:01
74
Adam Phelan
Drapac Cycling
Drapac Cycling
+ 51:41
75
Timofey Kritskiy
Rusvelo
Rusvelo
+ 52:44
76
Nurbolat Kulimbetov
Continental Team Astana
Continental Team Astana
+ 52:47
77
Eduard-Michael Grosu
Vini Fantini - Nippo
Vini Fantini - Nippo
+ 52:59
78
Simone Stortoni
Amore & Vita - Selle SMP
Amore & Vita - Selle SMP
,,
79
Jonathan Clarke
United Healthcare Pro Cycling Team
United Healthcare Pro Cycling Team
+ 54:27
80
Feritcan Samli
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
+ 54:50
81
Mehdi Sohrabi
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
+ 55:20
82
Manabu Ishibashi
Vini Fantini - Nippo
Vini Fantini - Nippo
+ 57:05
83
Ahmet Akdylek
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
+ 57:54
84
Blaz Jarc
Team Netapp - Endura
Team Netapp - Endura
+ 57:57
85
Meiyin Wang
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
86
Sergey Klimov
Rusvelo
Rusvelo
+ 58:03
87
Justin Jules
Team La Pomme Marseille 13
Team La Pomme Marseille 13
+ 58:14
88
Shengjun Wu
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
+ 58:48
89
Andriy Vasylyuk
Kolss Cycling Team
Kolss Cycling Team
+ 1:01:32
90
Robert Förster
United Healthcare Pro Cycling Team
United Healthcare Pro Cycling Team
+ 1:02:18
91
Pablo Torres Muino
Burgos-BH
Burgos-BH
+ 1:02:28
92
Roberto De Patre
Neri Sottoli
Neri Sottoli
,,
93
Uri Martins
Amore & Vita - Selle SMP
Amore & Vita - Selle SMP
,,
94
Michele Scartezzini
Continental Team Astana
Continental Team Astana
+ 1:05:39
95
Haritz Orbe Urrutia
Euskadi
Euskadi
+ 1:06:06
96
Meron Amanuel Mengstab
Bike AID - Ride for Help
Bike AID - Ride for Help
+ 1:06:26
97
Riccardo Stacchiotti
Vini Fantini - Nippo
Vini Fantini - Nippo
+ 1:11:19
98
Xiaoyong Dong
Qinghai Tianyoude Cycling Team
Qinghai Tianyoude Cycling Team
+ 1:12:03
99
Giuseppe Fonzi
Neri Sottoli
Neri Sottoli
+ 1:13:33
100
Takashi Miyazawa
Vini Fantini - Nippo
Vini Fantini - Nippo
+ 1:14:26
101
Sam Basseitti
5 Hour Energy
5 Hour Energy
+ 1:15:28
102
Ming Xing Xue
Ningxia Sports Lottert Cycling Team
Ningxia Sports Lottert Cycling Team
+ 1:17:11
103
Malcom Rudolph
Drapac Cycling
Drapac Cycling
+ 1:20:31
104
Volodymyr Diudia
Gansu Sports Lottery Quick CT
Gansu Sports Lottery Quick CT
+ 1:21:36
105
Chunlong Zhang
China Hainan Yindongli Cycling Team
China Hainan Yindongli Cycling Team
+ 1:21:46
106
Evaldas Siskevicius
Team La Pomme Marseille 13
Team La Pomme Marseille 13
+ 1:21:47
107
Jon Aberasturi Izaga
Euskadi
Euskadi
+ 1:21:52
108
Sergey Shemyakin
Continental Team Astana
Continental Team Astana
,,
109
Mikel Iturria Segurola
Euskadi
Euskadi
,,
110
Yuepeng Liu
China Hainan Yindongli Cycling Team
China Hainan Yindongli Cycling Team
+ 1:25:39
111
Benjamin Johnson
Drapac Cycling
Drapac Cycling
+ 1:25:55
112
En Huang
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 1:27:04
113
Zeng Tao Yang
Gan Su Sports Lottery Cycling Team
Gan Su Sports Lottery Cycling Team
+ 1:29:18
114
Artur Fedosseyev
Continental Team Astana
Continental Team Astana
+ 1:29:19
115
James Stemper
5 Hour Energy
5 Hour Energy
+ 1:29:49
116
Feng Qiao
China Hainan Yindongli Cycling Team
China Hainan Yindongli Cycling Team
+ 1:31:11
117
Behnam Khalilikhosroshahi
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
+ 1:31:25
118
Xinping Ding
Gan Su Sports Lottery Cycling Team
Gan Su Sports Lottery Cycling Team
+ 1:31:26
119
Marco Benfatto
Continental Team Astana
Continental Team Astana
+ 1:31:27
120
Carlos Eduardo Alzate Escobar
United Healthcare Pro Cycling Team
United Healthcare Pro Cycling Team
,,
121
John Murphy
United Healthcare Pro Cycling Team
United Healthcare Pro Cycling Team
,,
122
Leonid Krasnov
Rusvelo
Rusvelo
,,
123
Shiki Kuroeda
Vini Fantini - Nippo
Vini Fantini - Nippo
,,
124
Jon Larrinaga
Euskadi
Euskadi
,,
125
Lars Pria
Start - Trigon Cycling Team
Start - Trigon Cycling Team
,,
126
Muhammet Atalay
Torku Sekerspor
Torku Sekerspor
,,
127
Erdenesuren Munkhtulga
Ningxia Sports Lottert Cycling Team
Ningxia Sports Lottert Cycling Team
,,
128
Yuma Koishi
Vini Fantini - Nippo
Vini Fantini - Nippo
,,
129
Bruno Langlois
5 Hour Energy
5 Hour Energy
,,
130
Matthias Schnapka
Bike AID - Ride for Help
Bike AID - Ride for Help
+ 1:31:53
131
Ma Guangtong
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 1:33:21
132
Boris Shpilevskiy
RTS-Santic Racing Team
RTS-Santic Racing Team
+ 1:33:27
133
Meng Yan
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 1:33:39
134
Thomas Palmer
Drapac Cycling
Drapac Cycling
+ 1:37:44
135
Mattia Gavazzi
Christina Watches - Kuma
Christina Watches - Kuma
+ 1:41:03
136
Pengbin Ding
Gan Su Sports Lottery Cycling Team
Gan Su Sports Lottery Cycling Team
+ 1:47:40
137
Zhanshan Yang
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 1:57:02
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Ilya Davidenok
Continental Team Astana
Continental Team Astana
0
Powered by
Cyclingflash.com
1
Ghader Mizbani Iranagh
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
0
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren