Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Tour of Singkarak
Padang Panjang - Agam
Tour of Singkarak
Padang Panjang - Agam
Datum
9 augustus 2016
Startlocatie
Padang Panjang
Finish-locatie
Agam
Afstand
151.60 km
Uitslag
Tour of Singkarak (2.2)
Padang Panjang → Padang Panjang (151,60 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Amir Kolahdozhagh
Pishgaman Giant Team
Pishgaman Giant Team
3:59:13
2
Hossaini Reza
+ 14
3
Rahim Emami
Pishgaman Giant Team
Pishgaman Giant Team
,,
4
Dadi Suryadi
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
+ 1:03
5
Kyung-Gu Jang
Korail Cycling Team
Korail Cycling Team
+ 2:30
6
Ricardo Garcia Ambroa
Kinan Cycling Team
Kinan Cycling Team
+ 2:52
7
Choon Huat Goh
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
,,
8
Robin Manulang
,,
9
Marcelo Felipe
7 Eleven - Sava RBP
7 Eleven - Sava RBP
+ 2:59
10
Loïc Desriac
Singha Infinite Cycling Team
Singha Infinite Cycling Team
,,
11
Ka Hoo Fung
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
+ 3:04
12
Mohammad Rajablou
Hy Sport - Look Continental Cycling
Hy Sport - Look Continental Cycling
+ 3:06
13
Samwel Mwangi
Kenyan Riders Downunder
Kenyan Riders Downunder
+ 3:50
14
Agung Sahbana
Pegasus Continental Cycling Team
Pegasus Continental Cycling Team
+ 3:54
15
Cabanilla Rustom Lim
7 Eleven - Sava RBP
7 Eleven - Sava RBP
+ 4:52
16
Hiu Fung Choy
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
+ 4:57
17
Bambang Suryadi
Black Inc Cycling Team
Black Inc Cycling Team
+ 5:08
18
Thomas Hubbard
Data#3 Cisco Racing Team p/b Scody
Data#3 Cisco Racing Team p/b Scody
,,
19
Hari Fitrianto
Black Inc Cycling Team
Black Inc Cycling Team
,,
20
Khunakon Nonthichan
Singha Infinite Cycling Team
Singha Infinite Cycling Team
+ 5:23
21
Marcos García Fernandez
Kinan Cycling Team
Kinan Cycling Team
+ 5:45
22
Imam Arifin Muh
+ 5:49
23
Jamalidin Novardianto
Pegasus Continental Cycling Team
Pegasus Continental Cycling Team
,,
24
Ki Seok Lee
Korail Cycling Team
Korail Cycling Team
,,
25
Ching Ying Mow
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
26
Selamat Juangga
,,
27
Jesse James Ewart
7 Eleven - Sava RBP
7 Eleven - Sava RBP
,,
28
Saxon Irvine
Data#3 Cisco Racing Team p/b Scody
Data#3 Cisco Racing Team p/b Scody
+ 6:52
29
Andreas Odie Purnama Setiyawan
+ 6:53
30
Konstantine Fast
Singha Infinite Cycling Team
Singha Infinite Cycling Team
+ 7:17
31
Mark John Lexer Galedo
7 Eleven - Sava RBP
7 Eleven - Sava RBP
+ 7:25
32
Endra Wijaya
+ 7:42
33
Nick Miller
Kenyan Riders Downunder
Kenyan Riders Downunder
+ 7:47
34
Samuel Mobberley
Pegasus Continental Cycling Team
Pegasus Continental Cycling Team
+ 8:28
35
Dealton Nur Arif Prayogo
+ 8:40
36
Dani Lesmana
Pegasus Continental Cycling Team
Pegasus Continental Cycling Team
+ 9:02
37
Rastra Patria
Pegasus Continental Cycling Team
Pegasus Continental Cycling Team
,,
38
Alex Grunke
Data#3 Cisco Racing Team p/b Scody
Data#3 Cisco Racing Team p/b Scody
+ 9:29
39
Jai Crawford
Kinan Cycling Team
Kinan Cycling Team
+ 9:39
40
Kurniawan -
+ 9:49
41
Yusrizal Usoff
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
+ 10:17
42
Asep Karyani
+ 10:47
43
Joseph Gichora Kamau
Kenyan Riders Downunder
Kenyan Riders Downunder
,,
44
Kim Do Hyeong
Korail Cycling Team
Korail Cycling Team
+ 11:40
45
Jefri Irawan
+ 11:44
46
Budi Santoso
+ 12:35
47
Muhammad Taufik
+ 12:38
48
Idris Purnama Kasih
+ 13:10
49
Nelson Martin
7 Eleven - Sava RBP
7 Eleven - Sava RBP
+ 13:32
50
Burr Ho
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
+ 13:37
51
Chendy Septyan
,,
52
Dylan Newbery
Data#3 Cisco Racing Team p/b Scody
Data#3 Cisco Racing Team p/b Scody
+ 13:52
53
Edgar Nohales Nieto
7 Eleven - Sava RBP
7 Eleven - Sava RBP
+ 14:14
54
Josh Berry
ST George Merida Cycling Team
ST George Merida Cycling Team
+ 14:37
55
Ayub Kinoti
Kenyan Riders Downunder
Kenyan Riders Downunder
,,
56
Faujiansyah
,,
57
Nicholas Woods
ST George Merida Cycling Team
ST George Merida Cycling Team
,,
58
Patrick Sharpe
ST George Merida Cycling Team
ST George Merida Cycling Team
,,
59
Chih Hao Wu
Action Cycling Team
Action Cycling Team
+ 27
60
Dahun Yoo
Korail Cycling Team
Korail Cycling Team
+ 15:29
61
Brodie Talbot
ST George Merida Cycling Team
ST George Merida Cycling Team
,,
62
Ho San Chiu
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
+ 15:39
63
Rendra Bayu Nugroho
+ 15:59
64
Craig Evers
Data#3 Cisco Racing Team p/b Scody
Data#3 Cisco Racing Team p/b Scody
+ 16:46
65
Keisuke Aso
Kinan Cycling Team
Kinan Cycling Team
+ 16:51
66
Wei Kei Chang
+ 17:04
67
Fito Bakdo Prilanji
,,
68
Fikri Aska
,,
69
Cheung Gyo Jeong
Korail Cycling Team
Korail Cycling Team
+ 17:06
70
Diwan Fiar Pradana
+ 17:35
71
Chien-Liang Chen
Action Cycling Team
Action Cycling Team
+ 17:37
72
Sanwel Ekiru
Kenyan Riders Downunder
Kenyan Riders Downunder
+ 17:41
73
Thomas Coates
Kenyan Riders Downunder
Kenyan Riders Downunder
,,
74
Samuel Volkers
Data#3 Cisco Racing Team p/b Scody
Data#3 Cisco Racing Team p/b Scody
+ 18:32
75
Darcy Ellerm-Norton
+ 18:47
76
Mohd Shahrul Mat Amin
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
,,
77
Hamid Shirisisan
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
78
Nur Amirul Fakhruddin Marzuki
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
,,
79
Wan Yau Vincent Lau
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
+ 20:51
80
Muhammad Yudha
+ 21:00
81
Hsuan Ping Hsu
Action Cycling Team
Action Cycling Team
+ 20
82
Kenji Itami
Kinan Cycling Team
Kinan Cycling Team
+ 23:30
83
Nonaka Ryoma
Kinan Cycling Team
Kinan Cycling Team
,,
84
Benjamin Harvey
ST George Merida Cycling Team
ST George Merida Cycling Team
+ 24:03
85
Kritsada Changpad
+ 24:40
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Amir Kolahdozhagh
Pishgaman Giant Team
Pishgaman Giant Team
12:19:58
2
Dadi Suryadi
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
+ 1:22
3
Ricardo Garcia Ambroa
Kinan Cycling Team
Kinan Cycling Team
+ 2:55
4
Rahim Emami
Pishgaman Giant Team
Pishgaman Giant Team
+ 4:31
5
Hossaini Reza
+ 4:44
6
Mohammad Rajablou
Hy Sport - Look Continental Cycling
Hy Sport - Look Continental Cycling
+ 7:58
7
Marcelo Felipe
7 Eleven - Sava RBP
7 Eleven - Sava RBP
+ 9:43
8
Ki Seok Lee
Korail Cycling Team
Korail Cycling Team
+ 10:33
9
Marcos García Fernandez
Kinan Cycling Team
Kinan Cycling Team
+ 10:37
10
Robin Manulang
+ 11:00
11
Samwel Mwangi
Kenyan Riders Downunder
Kenyan Riders Downunder
+ 11:30
12
Loïc Desriac
Singha Infinite Cycling Team
Singha Infinite Cycling Team
+ 13:33
13
Josh Berry
ST George Merida Cycling Team
ST George Merida Cycling Team
+ 15:03
14
Choon Huat Goh
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
+ 15:24
15
Ching Ying Mow
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
+ 15:35
16
Agung Sahbana
Pegasus Continental Cycling Team
Pegasus Continental Cycling Team
+ 16:26
17
Ka Hoo Fung
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
+ 17:13
18
Cabanilla Rustom Lim
7 Eleven - Sava RBP
7 Eleven - Sava RBP
+ 17:19
19
Hiu Fung Choy
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
+ 17:29
20
Thomas Hubbard
Data#3 Cisco Racing Team p/b Scody
Data#3 Cisco Racing Team p/b Scody
+ 17:34
21
Hari Fitrianto
Black Inc Cycling Team
Black Inc Cycling Team
+ 17:40
22
Jamalidin Novardianto
Pegasus Continental Cycling Team
Pegasus Continental Cycling Team
+ 18:21
23
Jesse James Ewart
7 Eleven - Sava RBP
7 Eleven - Sava RBP
+ 18:55
24
Mark John Lexer Galedo
7 Eleven - Sava RBP
7 Eleven - Sava RBP
+ 19:13
25
Andreas Odie Purnama Setiyawan
+ 20:01
26
Endra Wijaya
+ 20:14
27
Brodie Talbot
ST George Merida Cycling Team
ST George Merida Cycling Team
+ 20:40
28
Imam Arifin Muh
+ 21:40
29
Selamat Juangga
+ 21:41
30
Jai Crawford
Kinan Cycling Team
Kinan Cycling Team
+ 22:11
31
Bambang Suryadi
Black Inc Cycling Team
Black Inc Cycling Team
+ 22:35
32
Joseph Gichora Kamau
Kenyan Riders Downunder
Kenyan Riders Downunder
+ 23:46
33
Samuel Mobberley
Pegasus Continental Cycling Team
Pegasus Continental Cycling Team
+ 24:20
34
Kyung-Gu Jang
Korail Cycling Team
Korail Cycling Team
+ 24:50
35
Dylan Newbery
Data#3 Cisco Racing Team p/b Scody
Data#3 Cisco Racing Team p/b Scody
+ 24:52
36
Darcy Ellerm-Norton
+ 24:55
37
Rastra Patria
Pegasus Continental Cycling Team
Pegasus Continental Cycling Team
+ 25:02
38
Dani Lesmana
Pegasus Continental Cycling Team
Pegasus Continental Cycling Team
,,
39
Chih Hao Wu
Action Cycling Team
Action Cycling Team
+ 27
40
Jefri Irawan
+ 27:35
41
Khunakon Nonthichan
Singha Infinite Cycling Team
Singha Infinite Cycling Team
+ 27:46
42
Keisuke Aso
Kinan Cycling Team
Kinan Cycling Team
+ 29:23
43
Samuel Volkers
Data#3 Cisco Racing Team p/b Scody
Data#3 Cisco Racing Team p/b Scody
+ 32:46
44
Saxon Irvine
Data#3 Cisco Racing Team p/b Scody
Data#3 Cisco Racing Team p/b Scody
+ 32:48
45
Dealton Nur Arif Prayogo
+ 33:39
46
Kim Do Hyeong
Korail Cycling Team
Korail Cycling Team
+ 34:03
47
Hamid Shirisisan
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
+ 34:39
48
Alex Grunke
Data#3 Cisco Racing Team p/b Scody
Data#3 Cisco Racing Team p/b Scody
+ 35:12
49
Craig Evers
Data#3 Cisco Racing Team p/b Scody
Data#3 Cisco Racing Team p/b Scody
+ 35:25
50
Rendra Bayu Nugroho
+ 36:16
51
Edgar Nohales Nieto
7 Eleven - Sava RBP
7 Eleven - Sava RBP
+ 37:03
52
Chendy Septyan
+ 38:04
53
Budi Santoso
+ 38:18
54
Hsuan Ping Hsu
Action Cycling Team
Action Cycling Team
+ 20
55
Idris Purnama Kasih
+ 38:53
56
Kurniawan -
+ 39:06
57
Nelson Martin
7 Eleven - Sava RBP
7 Eleven - Sava RBP
+ 39:15
58
Burr Ho
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
+ 39:20
59
Benjamin Harvey
ST George Merida Cycling Team
ST George Merida Cycling Team
+ 40:03
60
Thomas Coates
Kenyan Riders Downunder
Kenyan Riders Downunder
+ 40:04
61
Nicholas Woods
ST George Merida Cycling Team
ST George Merida Cycling Team
+ 40:20
62
Kritsada Changpad
+ 40:40
63
Yusrizal Usoff
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
+ 40:47
64
Ho San Chiu
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
+ 41:22
65
Ayub Kinoti
Kenyan Riders Downunder
Kenyan Riders Downunder
+ 42:11
66
Konstantine Fast
Singha Infinite Cycling Team
Singha Infinite Cycling Team
+ 43:01
67
Diwan Fiar Pradana
+ 43:18
68
Muhammad Taufik
+ 45:18
69
Nonaka Ryoma
Kinan Cycling Team
Kinan Cycling Team
+ 45:58
70
Nur Amirul Fakhruddin Marzuki
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
+ 46:13
71
Asep Karyani
+ 46:28
72
Kenji Itami
Kinan Cycling Team
Kinan Cycling Team
+ 49:26
73
Cheung Gyo Jeong
Korail Cycling Team
Korail Cycling Team
+ 49:43
74
Patrick Sharpe
ST George Merida Cycling Team
ST George Merida Cycling Team
+ 50:08
75
Faujiansyah
+ 50:18
76
Nick Miller
Kenyan Riders Downunder
Kenyan Riders Downunder
+ 50:20
77
Sanwel Ekiru
Kenyan Riders Downunder
Kenyan Riders Downunder
+ 51:50
78
Chien-Liang Chen
Action Cycling Team
Action Cycling Team
+ 53:26
79
Fikri Aska
+ 53:29
80
Wan Yau Vincent Lau
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
+ 55:00
81
Fito Bakdo Prilanji
+ 58:35
82
Mohd Shahrul Mat Amin
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
+ 1:01:23
83
Dahun Yoo
Korail Cycling Team
Korail Cycling Team
+ 1:01:46
84
Wei Kei Chang
+ 1:02:36
85
Muhammad Yudha
+ 1:06:18
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Amir Kolahdozhagh
Pishgaman Giant Team
Pishgaman Giant Team
0
Powered by
Cyclingflash.com
1
Amir Kolahdozhagh
Pishgaman Giant Team
Pishgaman Giant Team
0
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren