Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
Vuelta 2024
Belgen in de Vuelta
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Tour of South-Africa
Port Elizabeth - Port Elizabeth
Tour of South-Africa
Port Elizabeth - Port Elizabeth
Datum
22 februari 2011
Startlocatie
Port Elizabeth
Finish-locatie
Port Elizabeth
Afstand
179.00 km
Uitslag
Tour of South-Africa (2.2)
Port Elizabeth → Port Elizabeth (179,00 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Yohann Gène
Team Europcar
Team Europcar
4:05:27
2
Johann Rabie
Team Bonitas
Team Bonitas
,,
3
Gregory Habeaux
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
,,
4
Tony Hurel
Team Europcar
Team Europcar
,,
5
Kristian House
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
,,
6
Jonathan Tiernan-Locke
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
,,
7
Jacques Janse van Rensburg
Burgos 2016 - Castilla y Leon
Burgos 2016 - Castilla y Leon
,,
8
Thomas Degand
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
,,
9
David George
,,
10
Perrig Quemeneur
Team Europcar
Team Europcar
,,
11
Daryl Impey
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
,,
12
Reinardt Janse van Rensburg
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
,,
13
Christiaan Kriek
+ 42
14
Herman Fouche
,,
15
Alexey Shmidt
Team Type 1 - Sanofi Aventis
Team Type 1 - Sanofi Aventis
,,
16
William Dugan
Team Type 1 - Sanofi Aventis
Team Type 1 - Sanofi Aventis
,,
17
Christoff Van Heerden
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
,,
18
Adil Jelloul
,,
19
Kevin Reza
Team Europcar
Team Europcar
,,
20
Abdelati Saadoune
,,
21
Jean-Pierre Drucker
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
,,
22
Alex Meenhorst
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
23
Remco Broers
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
24
Jos Pronk
,,
25
Christopher Jennings
Burgos 2016 - Castilla y Leon
Burgos 2016 - Castilla y Leon
,,
26
David Maree
,,
27
Daniel Teklehaimanot Girmazion
,,
28
Fabio Calabria
Team Type 1 - Sanofi Aventis
Team Type 1 - Sanofi Aventis
,,
29
Neil McDonald
Team Bonitas
Team Bonitas
,,
30
Scott Stewart
Team Type 1 - Sanofi Aventis
Team Type 1 - Sanofi Aventis
,,
31
Dariusz Batek
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
32
Tsgabu Gebremaryam Grmay
,,
33
Milan Kadlec (1)
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
,,
34
Louis Meintjes
,,
35
Zakkari Dempster
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
,,
36
Jay Robert Thomson
,,
37
Ian McLeod
,,
38
Shaun Davel
,,
39
Darren Lill
,,
40
Nico Schneider
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
41
Malcolm Lange
Team Bonitas
Team Bonitas
,,
42
Diego Gallego Arnaiz
Burgos 2016 - Castilla y Leon
Burgos 2016 - Castilla y Leon
,,
43
Dennis Van Niekerk
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
,,
44
Johann van Zyl
,,
45
Mathias Belka
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
,,
46
Kevin Evans
+ 2:36
47
Kevin Van Melsen
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
,,
48
Mouhssine Lahsaini
+ 2:38
49
Kirill Yatsevich
+ 2:48
50
Gijs Strating
+ 2:49
51
David Charles Brown
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
,,
52
Sven Van Den Houte
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
,,
53
Nicholas White
,,
54
Martin Blaha
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
,,
55
Oscar Vicente Grau Jordá
Burgos 2016 - Castilla y Leon
Burgos 2016 - Castilla y Leon
,,
56
Bernardo Riccio
D'Angelo & Antenucci - Nippo
D'Angelo & Antenucci - Nippo
+ 5:01
57
Tyler Day
Team Bonitas
Team Bonitas
,,
58
Masaaki Kikuchi
D'Angelo & Antenucci - Nippo
D'Angelo & Antenucci - Nippo
+ 6:17
59
Henry Frusto
D'Angelo & Antenucci - Nippo
D'Angelo & Antenucci - Nippo
,,
60
Frank Dressler-Lehnhof
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
61
Jan Oelerich
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
,,
62
Solomon Bitew Shiferaw
,,
63
Bradley Potgieter
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
,,
64
Vojtech Hacecky
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
+ 7:36
65
Jiri Hochmann
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
,,
66
Lahcen Saber
+ 9:19
67
Misgua Okbatsion
+ 10:25
68
Estifanos Kebede Gebresilassie
,,
69
Clinton Barrow
+ 10:53
70
Pieter Seyffert
,,
71
Wouter Haan
,,
72
Leon Burger
,,
73
Sierd Steigenga
,,
74
Berden de Vries
,,
75
Martijn Verschoor
Team Type 1 - Sanofi Aventis
Team Type 1 - Sanofi Aventis
,,
76
Jan Dostal
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
,,
77
Arran Brown
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
,,
78
Mariusz Witecki
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
79
Davide Torosantucci
D'Angelo & Antenucci - Nippo
D'Angelo & Antenucci - Nippo
,,
80
Rudy Lesschaeve
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
81
Tomasz Smoleñ
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
82
Stefan Ihlenfeldt
,,
83
Martin Hacecky
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
,,
84
Tomasz Kiendys
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
85
Carl Pasio
,,
86
Soufiane Haddi
,,
87
Hendrik Kruger
,,
88
David Belda Garcia
Burgos 2016 - Castilla y Leon
Burgos 2016 - Castilla y Leon
,,
89
Giovanni Bernaudeau
Team Europcar
Team Europcar
,,
90
Natnael Berhane
,,
91
Alexander Khatuntsev
,,
92
James Lewis Perry
,,
93
Jeremy Maartens
,,
94
Johannes Jakobus Kachelhoffer
Team Bonitas
Team Bonitas
,,
95
Waylon Woolcock
Team Bonitas
Team Bonitas
,,
96
Jacobus Venter
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
,,
97
Ben Greenwood
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
,,
98
Mateusz Taciak
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
99
Stefan Cohnen
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
100
Alexey Markov
+ 10:58
101
Alexander Serov
,,
102
Evgeny Kovalev
Itera-Katusha
Itera-Katusha
,,
103
Ryohei Komori
D'Angelo & Antenucci - Nippo
D'Angelo & Antenucci - Nippo
,,
104
Clint Hendricks
,,
105
André Schulze
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
106
Richard Baxter
,,
107
Jan Deutschmann
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
+ 11:01
108
Ivan Kovalev
+ 12:19
109
Shaun-Nick Bester
+ 16:22
110
Paul Van Zweel
+ 19:39
111
Dominik Ivo
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
+ 21:38
112
Arne Hassink
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
,,
113
Jean Spies
,,
114
Dan Craven
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
,,
115
Graham Briggs
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
,,
DNS
Joe Eldridge
Team Type 1 - Sanofi Aventis
Team Type 1 - Sanofi Aventis
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Kristian House
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
7:47:30
2
Tony Hurel
Team Europcar
Team Europcar
+ 2:22
3
Jacques Janse van Rensburg
Burgos 2016 - Castilla y Leon
Burgos 2016 - Castilla y Leon
,,
4
David George
,,
5
Daryl Impey
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
,,
6
Jonathan Tiernan-Locke
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
,,
7
Johann Rabie
Team Bonitas
Team Bonitas
,,
8
Yohann Gène
Team Europcar
Team Europcar
,,
9
Perrig Quemeneur
Team Europcar
Team Europcar
,,
10
Reinardt Janse van Rensburg
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
,,
11
Thomas Degand
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
,,
12
Herman Fouche
+ 3:04
13
William Dugan
Team Type 1 - Sanofi Aventis
Team Type 1 - Sanofi Aventis
,,
14
Alex Meenhorst
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
15
Alexey Shmidt
Team Type 1 - Sanofi Aventis
Team Type 1 - Sanofi Aventis
,,
16
Jean-Pierre Drucker
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
,,
17
Milan Kadlec (1)
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
,,
18
Remco Broers
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
19
Kevin Reza
Team Europcar
Team Europcar
,,
20
Scott Stewart
Team Type 1 - Sanofi Aventis
Team Type 1 - Sanofi Aventis
,,
21
Ian McLeod
,,
22
Christopher Jennings
Burgos 2016 - Castilla y Leon
Burgos 2016 - Castilla y Leon
,,
23
Neil McDonald
Team Bonitas
Team Bonitas
,,
24
Daniel Teklehaimanot Girmazion
,,
25
Jay Robert Thomson
,,
26
Abdelati Saadoune
,,
27
Adil Jelloul
,,
28
Nico Schneider
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
29
Malcolm Lange
Team Bonitas
Team Bonitas
,,
30
Dariusz Batek
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
31
Zakkari Dempster
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
,,
32
Darren Lill
,,
33
David Maree
,,
34
Tsgabu Gebremaryam Grmay
,,
35
Johann van Zyl
,,
36
Louis Meintjes
,,
37
Dennis Van Niekerk
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
,,
38
Shaun Davel
,,
39
Fabio Calabria
Team Type 1 - Sanofi Aventis
Team Type 1 - Sanofi Aventis
+ 3:17
40
Christiaan Kriek
+ 3:31
41
Mathias Belka
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
+ 3:50
42
Gregory Habeaux
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
+ 4:24
43
Kevin Evans
+ 4:58
44
Kevin Van Melsen
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
,,
45
Mouhssine Lahsaini
+ 5:13
46
Kirill Yatsevich
+ 5:23
47
Jos Pronk
+ 5:29
48
Nicholas White
,,
49
Sven Van Den Houte
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
+ 5:35
50
Diego Gallego Arnaiz
Burgos 2016 - Castilla y Leon
Burgos 2016 - Castilla y Leon
+ 6:23
51
Tyler Day
Team Bonitas
Team Bonitas
+ 7:23
52
Bernardo Riccio
D'Angelo & Antenucci - Nippo
D'Angelo & Antenucci - Nippo
,,
53
Gijs Strating
+ 8:22
54
David Charles Brown
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
+ 8:30
55
Jan Oelerich
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
+ 8:39
56
Henry Frusto
D'Angelo & Antenucci - Nippo
D'Angelo & Antenucci - Nippo
,,
57
Solomon Bitew Shiferaw
,,
58
Christoff Van Heerden
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
+ 8:44
59
Bradley Potgieter
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
+ 9:14
60
Vojtech Hacecky
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
+ 10:11
61
Masaaki Kikuchi
D'Angelo & Antenucci - Nippo
D'Angelo & Antenucci - Nippo
+ 10:26
62
Jiri Hochmann
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
+ 10:36
63
Oscar Vicente Grau Jordá
Burgos 2016 - Castilla y Leon
Burgos 2016 - Castilla y Leon
+ 10:51
64
Frank Dressler-Lehnhof
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
+ 11:50
65
Martin Blaha
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
+ 12:44
66
Misgua Okbatsion
+ 13:09
67
Martijn Verschoor
Team Type 1 - Sanofi Aventis
Team Type 1 - Sanofi Aventis
+ 13:15
68
Wouter Haan
,,
69
Arran Brown
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
,,
70
Natnael Berhane
,,
71
Giovanni Bernaudeau
Team Europcar
Team Europcar
,,
72
Davide Torosantucci
D'Angelo & Antenucci - Nippo
D'Angelo & Antenucci - Nippo
,,
73
Clinton Barrow
,,
74
Tomasz Smoleñ
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
75
Waylon Woolcock
Team Bonitas
Team Bonitas
,,
76
Leon Burger
,,
77
Tomasz Kiendys
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
78
James Lewis Perry
,,
79
David Belda Garcia
Burgos 2016 - Castilla y Leon
Burgos 2016 - Castilla y Leon
,,
80
Mariusz Witecki
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
81
Hendrik Kruger
,,
82
Martin Hacecky
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
,,
83
Rudy Lesschaeve
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
84
Jacobus Venter
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
,,
85
Johannes Jakobus Kachelhoffer
Team Bonitas
Team Bonitas
,,
86
Alexander Khatuntsev
,,
87
Richard Baxter
+ 13:20
88
Alexander Serov
,,
89
Alexey Markov
,,
90
Stefan Ihlenfeldt
+ 13:28
91
Carl Pasio
,,
92
Mateusz Taciak
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
+ 13:31
93
Jan Deutschmann
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
+ 13:39
94
Ben Greenwood
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
+ 13:50
95
Jan Dostal
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
+ 14:00
96
Stefan Cohnen
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
+ 14:57
97
Ryohei Komori
D'Angelo & Antenucci - Nippo
D'Angelo & Antenucci - Nippo
+ 15:07
98
Soufiane Haddi
+ 16:03
99
Estifanos Kebede Gebresilassie
+ 16:06
100
Ivan Kovalev
+ 16:28
101
Evgeny Kovalev
Itera-Katusha
Itera-Katusha
+ 19:00
102
André Schulze
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
103
Lahcen Saber
+ 19:26
104
Pieter Seyffert
+ 19:32
105
Sierd Steigenga
+ 21:00
106
Berden de Vries
,,
107
Clint Hendricks
+ 21:05
108
Paul Van Zweel
+ 22:01
109
Shaun-Nick Bester
+ 23:29
110
Dan Craven
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
+ 24:00
111
Dominik Ivo
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
,,
112
Jean Spies
+ 27:11
113
Graham Briggs
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
,,
114
Jeremy Maartens
+ 29:06
115
Arne Hassink
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
+ 31:45
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren