Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
Vuelta 2024
Belgen in de Vuelta
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Tour of South-Africa
Bloukrans Bridge - George
Tour of South-Africa
Bloukrans Bridge - George
Datum
23 februari 2011
Startlocatie
Bloukrans Bridge
Finish-locatie
George
Afstand
153.00 km
Uitslag
Tour of South-Africa (2.2)
Bloukrans Bridge → Bloukrans Bridge (153,00 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Davide Torosantucci
D'Angelo & Antenucci - Nippo
D'Angelo & Antenucci - Nippo
3:30:22
2
Kevin Reza
Team Europcar
Team Europcar
+ 18
3
Darren Lill
,,
4
Johann Rabie
Team Bonitas
Team Bonitas
+ 22
5
Jean-Pierre Drucker
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
,,
6
Milan Kadlec (1)
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
,,
7
Giovanni Bernaudeau
Team Europcar
Team Europcar
,,
8
Alex Meenhorst
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
9
Daryl Impey
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
,,
10
William Dugan
Team Type 1 - Sanofi Aventis
Team Type 1 - Sanofi Aventis
,,
11
Kristian House
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
,,
12
Perrig Quemeneur
Team Europcar
Team Europcar
,,
13
Christopher Jennings
Burgos 2016 - Castilla y Leon
Burgos 2016 - Castilla y Leon
,,
14
Thomas Degand
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
,,
15
David George
,,
16
Jacques Janse van Rensburg
Burgos 2016 - Castilla y Leon
Burgos 2016 - Castilla y Leon
,,
17
Dennis Van Niekerk
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
,,
18
Jonathan Tiernan-Locke
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
+ 25
19
Scott Stewart
Team Type 1 - Sanofi Aventis
Team Type 1 - Sanofi Aventis
+ 27
20
Remco Broers
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
+ 1:34
21
Ian McLeod
,,
22
Fabio Calabria
Team Type 1 - Sanofi Aventis
Team Type 1 - Sanofi Aventis
+ 2:23
23
Alexander Khatuntsev
,,
24
Abdelati Saadoune
,,
25
Estifanos Kebede Gebresilassie
,,
26
Dariusz Batek
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
27
Tsgabu Gebremaryam Grmay
,,
28
Solomon Bitew Shiferaw
,,
29
Adil Jelloul
,,
30
Daniel Teklehaimanot Girmazion
,,
31
Carl Pasio
,,
32
Natnael Berhane
,,
33
Kevin Evans
,,
34
Neil McDonald
Team Bonitas
Team Bonitas
,,
35
Nicholas White
,,
36
Kevin Van Melsen
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
,,
37
Misgua Okbatsion
,,
38
Herman Fouche
,,
39
Richard Baxter
,,
40
Waylon Woolcock
Team Bonitas
Team Bonitas
,,
41
Mathias Belka
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
,,
42
Gregory Habeaux
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
,,
43
Jacobus Venter
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
,,
44
Henry Frusto
D'Angelo & Antenucci - Nippo
D'Angelo & Antenucci - Nippo
,,
45
Yohann Gène
Team Europcar
Team Europcar
,,
46
Tony Hurel
Team Europcar
Team Europcar
,,
47
Nico Schneider
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
48
James Lewis Perry
+ 4:03
49
Alexey Shmidt
Team Type 1 - Sanofi Aventis
Team Type 1 - Sanofi Aventis
,,
50
Stefan Ihlenfeldt
+ 4:33
51
Martin Hacecky
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
,,
52
Gijs Strating
,,
53
Reinardt Janse van Rensburg
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
,,
54
Christiaan Kriek
+ 6:51
55
Soufiane Haddi
,,
56
Alexey Markov
+ 6:52
57
Alexander Serov
,,
58
Clinton Barrow
+ 9:39
59
Johann van Zyl
,,
60
Martijn Verschoor
Team Type 1 - Sanofi Aventis
Team Type 1 - Sanofi Aventis
,,
61
Tomasz Kiendys
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
62
Wouter Haan
,,
63
Sven Van Den Houte
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
,,
64
Shaun Davel
,,
65
Johannes Jakobus Kachelhoffer
Team Bonitas
Team Bonitas
,,
66
David Belda Garcia
Burgos 2016 - Castilla y Leon
Burgos 2016 - Castilla y Leon
,,
67
Diego Gallego Arnaiz
Burgos 2016 - Castilla y Leon
Burgos 2016 - Castilla y Leon
,,
68
Rudy Lesschaeve
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
69
Martin Blaha
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
,,
70
Christoff Van Heerden
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
,,
71
Bradley Potgieter
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
+ 10:22
72
Jeremy Maartens
,,
73
Jay Robert Thomson
,,
74
Ben Greenwood
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
,,
75
Pieter Seyffert
,,
76
Zakkari Dempster
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
+ 16:34
77
Dan Craven
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
,,
78
Jan Oelerich
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
,,
79
Mouhssine Lahsaini
+ 18:29
80
David Maree
+ 16:43
81
David Charles Brown
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
+ 18:29
82
Hendrik Kruger
,,
83
Shaun-Nick Bester
+ 18:31
84
Arran Brown
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
,,
85
Jean Spies
,,
86
Ryohei Komori
D'Angelo & Antenucci - Nippo
D'Angelo & Antenucci - Nippo
,,
87
Lahcen Saber
,,
88
Mariusz Witecki
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
89
Tomasz Smoleñ
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
90
Frank Dressler-Lehnhof
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
91
Sierd Steigenga
,,
92
Dominik Ivo
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
,,
93
Mateusz Taciak
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
94
Tyler Day
Team Bonitas
Team Bonitas
,,
95
Malcolm Lange
Team Bonitas
Team Bonitas
,,
96
Leon Burger
,,
97
Masaaki Kikuchi
D'Angelo & Antenucci - Nippo
D'Angelo & Antenucci - Nippo
,,
98
Bernardo Riccio
D'Angelo & Antenucci - Nippo
D'Angelo & Antenucci - Nippo
,,
99
Evgeny Kovalev
Itera-Katusha
Itera-Katusha
,,
100
Vojtech Hacecky
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
,,
101
Louis Meintjes
,,
102
Oscar Vicente Grau Jordá
Burgos 2016 - Castilla y Leon
Burgos 2016 - Castilla y Leon
,,
103
Clint Hendricks
,,
104
André Schulze
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
+ 22:58
105
Jan Dostal
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
,,
106
Berden de Vries
,,
107
Jos Pronk
,,
108
Ivan Kovalev
,,
109
Arne Hassink
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
,,
110
Jan Deutschmann
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
,,
111
Graham Briggs
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
+ 23:50
112
Jiri Hochmann
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
,,
113
Stefan Cohnen
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
+ 24:21
DNF
Paul Van Zweel
DNF
Kirill Yatsevich
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Kristian House
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
11:18:14
2
Daryl Impey
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
+ 2:22
3
Johann Rabie
Team Bonitas
Team Bonitas
,,
4
David George
,,
5
Jacques Janse van Rensburg
Burgos 2016 - Castilla y Leon
Burgos 2016 - Castilla y Leon
,,
6
Perrig Quemeneur
Team Europcar
Team Europcar
,,
7
Thomas Degand
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
,,
8
Jonathan Tiernan-Locke
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
+ 2:25
9
Kevin Reza
Team Europcar
Team Europcar
+ 3:00
10
Darren Lill
,,
11
William Dugan
Team Type 1 - Sanofi Aventis
Team Type 1 - Sanofi Aventis
+ 3:04
12
Alex Meenhorst
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
13
Jean-Pierre Drucker
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
,,
14
Milan Kadlec (1)
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
,,
15
Christopher Jennings
Burgos 2016 - Castilla y Leon
Burgos 2016 - Castilla y Leon
,,
16
Dennis Van Niekerk
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
,,
17
Scott Stewart
Team Type 1 - Sanofi Aventis
Team Type 1 - Sanofi Aventis
+ 3:09
18
Remco Broers
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
+ 4:16
19
Ian McLeod
,,
20
Tony Hurel
Team Europcar
Team Europcar
+ 4:23
21
Yohann Gène
Team Europcar
Team Europcar
,,
22
Herman Fouche
+ 5:05
23
Daniel Teklehaimanot Girmazion
,,
24
Abdelati Saadoune
,,
25
Neil McDonald
Team Bonitas
Team Bonitas
,,
26
Adil Jelloul
,,
27
Dariusz Batek
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
28
Tsgabu Gebremaryam Grmay
,,
29
Nico Schneider
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
30
Fabio Calabria
Team Type 1 - Sanofi Aventis
Team Type 1 - Sanofi Aventis
+ 5:18
31
Mathias Belka
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
+ 5:51
32
Gregory Habeaux
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
+ 6:25
33
Reinardt Janse van Rensburg
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
+ 6:33
34
Alexey Shmidt
Team Type 1 - Sanofi Aventis
Team Type 1 - Sanofi Aventis
+ 6:45
35
Kevin Evans
+ 6:59
36
Kevin Van Melsen
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
,,
37
Nicholas White
+ 7:30
38
Christiaan Kriek
+ 10:00
39
Solomon Bitew Shiferaw
+ 10:40
40
Henry Frusto
D'Angelo & Antenucci - Nippo
D'Angelo & Antenucci - Nippo
,,
41
Johann van Zyl
+ 12:21
42
Shaun Davel
,,
43
Gijs Strating
+ 12:33
44
Davide Torosantucci
D'Angelo & Antenucci - Nippo
D'Angelo & Antenucci - Nippo
+ 12:53
45
Jay Robert Thomson
+ 13:04
46
Giovanni Bernaudeau
Team Europcar
Team Europcar
+ 13:15
47
Sven Van Den Houte
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
+ 14:52
48
Misgua Okbatsion
+ 15:10
49
Natnael Berhane
+ 15:16
50
Waylon Woolcock
Team Bonitas
Team Bonitas
,,
51
Alexander Khatuntsev
,,
52
Jacobus Venter
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
,,
53
Richard Baxter
+ 15:21
54
Carl Pasio
+ 15:29
55
Diego Gallego Arnaiz
Burgos 2016 - Castilla y Leon
Burgos 2016 - Castilla y Leon
+ 15:40
56
James Lewis Perry
+ 16:56
57
Martin Hacecky
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
+ 17:26
58
Stefan Ihlenfeldt
+ 17:39
59
Christoff Van Heerden
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
+ 18:01
60
Estifanos Kebede Gebresilassie
+ 18:07
61
Bradley Potgieter
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
+ 19:14
62
Zakkari Dempster
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
+ 19:16
63
David Maree
+ 19:25
64
Alexey Markov
+ 19:50
65
Alexander Serov
,,
66
Malcolm Lange
Team Bonitas
Team Bonitas
+ 21:13
67
Louis Meintjes
,,
68
Martin Blaha
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
+ 22:01
69
Martijn Verschoor
Team Type 1 - Sanofi Aventis
Team Type 1 - Sanofi Aventis
+ 22:32
70
Wouter Haan
,,
71
Clinton Barrow
,,
72
Tomasz Kiendys
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
73
David Belda Garcia
Burgos 2016 - Castilla y Leon
Burgos 2016 - Castilla y Leon
,,
74
Rudy Lesschaeve
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
75
Johannes Jakobus Kachelhoffer
Team Bonitas
Team Bonitas
,,
76
Soufiane Haddi
,,
77
Mouhssine Lahsaini
+ 23:20
78
Ben Greenwood
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
+ 23:50
79
Jan Oelerich
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
+ 24:51
80
Tyler Day
Team Bonitas
Team Bonitas
+ 25:32
81
Bernardo Riccio
D'Angelo & Antenucci - Nippo
D'Angelo & Antenucci - Nippo
,,
82
David Charles Brown
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
+ 26:37
83
Jos Pronk
+ 28:05
84
Vojtech Hacecky
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
+ 28:20
85
Masaaki Kikuchi
D'Angelo & Antenucci - Nippo
D'Angelo & Antenucci - Nippo
+ 28:35
86
Oscar Vicente Grau Jordá
Burgos 2016 - Castilla y Leon
Burgos 2016 - Castilla y Leon
+ 29:00
87
Pieter Seyffert
+ 29:32
88
Frank Dressler-Lehnhof
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
+ 29:59
89
Hendrik Kruger
+ 31:22
90
Arran Brown
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
+ 31:24
91
Tomasz Smoleñ
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
92
Mariusz Witecki
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
93
Leon Burger
,,
94
Mateusz Taciak
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
+ 31:40
95
Ryohei Komori
D'Angelo & Antenucci - Nippo
D'Angelo & Antenucci - Nippo
+ 33:16
96
Jiri Hochmann
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
+ 34:04
97
Jan Deutschmann
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
+ 36:15
98
Jan Dostal
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
+ 36:36
99
Evgeny Kovalev
Itera-Katusha
Itera-Katusha
+ 37:09
100
Lahcen Saber
+ 37:35
101
Stefan Cohnen
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
+ 38:56
102
Ivan Kovalev
+ 39:04
103
Jeremy Maartens
+ 39:06
104
Sierd Steigenga
+ 39:09
105
Clint Hendricks
+ 39:14
106
Dan Craven
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
+ 40:12
107
André Schulze
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
+ 41:36
108
Shaun-Nick Bester
+ 41:38
109
Dominik Ivo
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
+ 42:09
110
Berden de Vries
+ 43:36
111
Jean Spies
+ 45:20
112
Graham Briggs
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
+ 50:39
113
Arne Hassink
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
+ 54:21
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren