Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
Vuelta 2024
Belgen in de Vuelta
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Tour of South-Africa
Oudtshoorn - Swellendam
Tour of South-Africa
Oudtshoorn - Swellendam
Datum
24 februari 2011
Startlocatie
Oudtshoorn
Finish-locatie
Swellendam
Afstand
210.00 km
Uitslag
Tour of South-Africa (2.2)
Oudtshoorn → Oudtshoorn (210,00 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Bernardo Riccio
D'Angelo & Antenucci - Nippo
D'Angelo & Antenucci - Nippo
4:34:04
2
Daryl Impey
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
,,
3
Christoff Van Heerden
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
,,
4
Yohann Gène
Team Europcar
Team Europcar
,,
5
Herman Fouche
,,
6
Arran Brown
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
,,
7
Jean-Pierre Drucker
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
,,
8
Oscar Vicente Grau Jordá
Burgos 2016 - Castilla y Leon
Burgos 2016 - Castilla y Leon
,,
9
Tomasz Smoleñ
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
10
Alexey Shmidt
Team Type 1 - Sanofi Aventis
Team Type 1 - Sanofi Aventis
,,
11
André Schulze
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
12
Martijn Verschoor
Team Type 1 - Sanofi Aventis
Team Type 1 - Sanofi Aventis
,,
13
Abdelati Saadoune
,,
14
Milan Kadlec (1)
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
,,
15
Soufiane Haddi
,,
16
Nico Schneider
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
17
Jean Spies
,,
18
Zakkari Dempster
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
,,
19
Malcolm Lange
Team Bonitas
Team Bonitas
,,
20
Christiaan Kriek
,,
21
Mathias Belka
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
,,
22
Remco Broers
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
23
Shaun-Nick Bester
,,
24
Martin Hacecky
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
,,
25
Kristian House
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
,,
26
Wouter Haan
,,
27
William Dugan
Team Type 1 - Sanofi Aventis
Team Type 1 - Sanofi Aventis
,,
28
Richard Baxter
,,
29
Johann Rabie
Team Bonitas
Team Bonitas
,,
30
Solomon Bitew Shiferaw
,,
31
Jan Oelerich
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
,,
32
Alexey Markov
,,
33
Louis Meintjes
,,
34
Christopher Jennings
Burgos 2016 - Castilla y Leon
Burgos 2016 - Castilla y Leon
,,
35
Berden de Vries
,,
36
Fabio Calabria
Team Type 1 - Sanofi Aventis
Team Type 1 - Sanofi Aventis
,,
37
Jacobus Venter
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
,,
38
Natnael Berhane
,,
39
Mouhssine Lahsaini
,,
40
Jonathan Tiernan-Locke
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
,,
41
Perrig Quemeneur
Team Europcar
Team Europcar
,,
42
Daniel Teklehaimanot Girmazion
,,
43
Jacques Janse van Rensburg
Burgos 2016 - Castilla y Leon
Burgos 2016 - Castilla y Leon
,,
44
Gijs Strating
,,
45
Thomas Degand
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
,,
46
Tony Hurel
Team Europcar
Team Europcar
,,
47
David George
,,
48
Scott Stewart
Team Type 1 - Sanofi Aventis
Team Type 1 - Sanofi Aventis
,,
49
Rudy Lesschaeve
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
50
Alexander Serov
,,
51
Henry Frusto
D'Angelo & Antenucci - Nippo
D'Angelo & Antenucci - Nippo
,,
52
Vojtech Hacecky
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
,,
53
Ian McLeod
,,
54
Neil McDonald
Team Bonitas
Team Bonitas
,,
55
Misgua Okbatsion
,,
56
Dennis Van Niekerk
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
,,
57
Kevin Van Melsen
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
,,
58
Darren Lill
,,
59
David Charles Brown
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
,,
60
Jay Robert Thomson
,,
61
Stefan Ihlenfeldt
,,
62
Johann van Zyl
,,
63
Tomasz Kiendys
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
64
Adil Jelloul
,,
65
Kevin Evans
,,
66
Dariusz Batek
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
67
Kevin Reza
Team Europcar
Team Europcar
,,
68
Lahcen Saber
,,
69
Waylon Woolcock
Team Bonitas
Team Bonitas
,,
70
Nicholas White
,,
71
Carl Pasio
,,
72
Clinton Barrow
,,
73
James Lewis Perry
,,
74
Shaun Davel
,,
75
David Belda Garcia
Burgos 2016 - Castilla y Leon
Burgos 2016 - Castilla y Leon
,,
76
Diego Gallego Arnaiz
Burgos 2016 - Castilla y Leon
Burgos 2016 - Castilla y Leon
,,
77
Mariusz Witecki
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
78
Alex Meenhorst
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
79
Alexander Khatuntsev
,,
80
Tsgabu Gebremaryam Grmay
+ 12
81
Leon Burger
+ 16
82
Mateusz Taciak
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
83
Giovanni Bernaudeau
Team Europcar
Team Europcar
,,
84
Jan Deutschmann
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
,,
85
Johannes Jakobus Kachelhoffer
Team Bonitas
Team Bonitas
+ 22
86
Jos Pronk
+ 27
87
Dominik Ivo
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
+ 29
88
Sven Van Den Houte
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
+ 41
89
Davide Torosantucci
D'Angelo & Antenucci - Nippo
D'Angelo & Antenucci - Nippo
,,
90
Stefan Cohnen
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
91
Gregory Habeaux
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
+ 44
92
David Maree
+ 3:47
93
Sierd Steigenga
,,
94
Reinardt Janse van Rensburg
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
,,
95
Frank Dressler-Lehnhof
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
96
Ryohei Komori
D'Angelo & Antenucci - Nippo
D'Angelo & Antenucci - Nippo
,,
97
Hendrik Kruger
,,
98
Arne Hassink
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
,,
99
Martin Blaha
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
,,
100
Ben Greenwood
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
,,
101
Bradley Potgieter
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
,,
102
Estifanos Kebede Gebresilassie
+ 5:55
103
Tyler Day
Team Bonitas
Team Bonitas
,,
104
Evgeny Kovalev
Itera-Katusha
Itera-Katusha
,,
105
Pieter Seyffert
,,
106
Masaaki Kikuchi
D'Angelo & Antenucci - Nippo
D'Angelo & Antenucci - Nippo
,,
107
Clint Hendricks
+ 5:59
108
Jiri Hochmann
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
,,
109
Jeremy Maartens
,,
110
Dan Craven
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
+ 6:45
111
Ivan Kovalev
+ 25:06
112
Jan Dostal
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
,,
113
Graham Briggs
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
,,
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Kristian House
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
15:52:18
2
Daryl Impey
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
+ 2:22
3
Johann Rabie
Team Bonitas
Team Bonitas
,,
4
Jacques Janse van Rensburg
Burgos 2016 - Castilla y Leon
Burgos 2016 - Castilla y Leon
,,
5
David George
,,
6
Perrig Quemeneur
Team Europcar
Team Europcar
,,
7
Thomas Degand
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
,,
8
Jonathan Tiernan-Locke
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
+ 2:25
9
Kevin Reza
Team Europcar
Team Europcar
+ 3:00
10
Darren Lill
,,
11
Jean-Pierre Drucker
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
+ 3:04
12
Milan Kadlec (1)
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
,,
13
William Dugan
Team Type 1 - Sanofi Aventis
Team Type 1 - Sanofi Aventis
,,
14
Christopher Jennings
Burgos 2016 - Castilla y Leon
Burgos 2016 - Castilla y Leon
,,
15
Alex Meenhorst
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
16
Dennis Van Niekerk
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
,,
17
Scott Stewart
Team Type 1 - Sanofi Aventis
Team Type 1 - Sanofi Aventis
+ 3:09
18
Remco Broers
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
+ 4:16
19
Ian McLeod
,,
20
Yohann Gène
Team Europcar
Team Europcar
+ 4:23
21
Tony Hurel
Team Europcar
Team Europcar
,,
22
Herman Fouche
+ 5:05
23
Abdelati Saadoune
,,
24
Nico Schneider
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
25
Daniel Teklehaimanot Girmazion
,,
26
Neil McDonald
Team Bonitas
Team Bonitas
,,
27
Adil Jelloul
,,
28
Dariusz Batek
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
29
Tsgabu Gebremaryam Grmay
+ 5:17
30
Fabio Calabria
Team Type 1 - Sanofi Aventis
Team Type 1 - Sanofi Aventis
+ 5:18
31
Mathias Belka
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
+ 5:51
32
Alexey Shmidt
Team Type 1 - Sanofi Aventis
Team Type 1 - Sanofi Aventis
+ 6:45
33
Kevin Evans
+ 6:59
34
Kevin Van Melsen
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
,,
35
Gregory Habeaux
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
+ 7:09
36
Nicholas White
+ 7:30
37
Christiaan Kriek
+ 10:00
38
Reinardt Janse van Rensburg
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
+ 10:20
39
Solomon Bitew Shiferaw
+ 10:40
40
Henry Frusto
D'Angelo & Antenucci - Nippo
D'Angelo & Antenucci - Nippo
,,
41
Johann van Zyl
+ 12:21
42
Shaun Davel
,,
43
Gijs Strating
+ 12:33
44
Jay Robert Thomson
+ 13:04
45
Giovanni Bernaudeau
Team Europcar
Team Europcar
+ 13:31
46
Davide Torosantucci
D'Angelo & Antenucci - Nippo
D'Angelo & Antenucci - Nippo
+ 13:34
47
Misgua Okbatsion
+ 15:10
48
Natnael Berhane
+ 15:16
49
Jacobus Venter
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
,,
50
Waylon Woolcock
Team Bonitas
Team Bonitas
,,
51
Alexander Khatuntsev
,,
52
Richard Baxter
+ 15:21
53
Carl Pasio
+ 15:29
54
Sven Van Den Houte
Veranda's Willems - Accent
Veranda's Willems - Accent
+ 15:33
55
Diego Gallego Arnaiz
Burgos 2016 - Castilla y Leon
Burgos 2016 - Castilla y Leon
+ 15:40
56
James Lewis Perry
+ 16:56
57
Martin Hacecky
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
+ 17:26
58
Stefan Ihlenfeldt
+ 17:39
59
Christoff Van Heerden
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
+ 18:01
60
Zakkari Dempster
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
+ 19:16
61
Alexey Markov
+ 19:50
62
Alexander Serov
,,
63
Malcolm Lange
Team Bonitas
Team Bonitas
+ 21:13
64
Louis Meintjes
,,
65
Martijn Verschoor
Team Type 1 - Sanofi Aventis
Team Type 1 - Sanofi Aventis
+ 22:32
66
Wouter Haan
,,
67
Soufiane Haddi
,,
68
Clinton Barrow
,,
69
Tomasz Kiendys
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
70
Rudy Lesschaeve
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
,,
71
David Belda Garcia
Burgos 2016 - Castilla y Leon
Burgos 2016 - Castilla y Leon
,,
72
Johannes Jakobus Kachelhoffer
Team Bonitas
Team Bonitas
+ 22:54
73
Bradley Potgieter
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
+ 23:01
74
David Maree
+ 23:12
75
Mouhssine Lahsaini
+ 23:20
76
Estifanos Kebede Gebresilassie
+ 24:02
77
Jan Oelerich
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
+ 24:51
78
Bernardo Riccio
D'Angelo & Antenucci - Nippo
D'Angelo & Antenucci - Nippo
+ 25:32
79
Martin Blaha
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
+ 25:48
80
David Charles Brown
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
+ 26:37
81
Ben Greenwood
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
+ 27:37
82
Vojtech Hacecky
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
+ 28:20
83
Jos Pronk
+ 28:32
84
Oscar Vicente Grau Jordá
Burgos 2016 - Castilla y Leon
Burgos 2016 - Castilla y Leon
+ 29:00
85
Arran Brown
MTN Qhubeka
MTN Qhubeka
+ 31:24
86
Tomasz Smoleñ
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
87
Mariusz Witecki
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
,,
88
Tyler Day
Team Bonitas
Team Bonitas
+ 31:27
89
Leon Burger
+ 31:40
90
Mateusz Taciak
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
+ 31:56
91
Frank Dressler-Lehnhof
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
+ 33:46
92
Masaaki Kikuchi
D'Angelo & Antenucci - Nippo
D'Angelo & Antenucci - Nippo
+ 34:30
93
Hendrik Kruger
+ 35:09
94
Pieter Seyffert
+ 35:27
95
Jan Deutschmann
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
+ 36:31
96
Ryohei Komori
D'Angelo & Antenucci - Nippo
D'Angelo & Antenucci - Nippo
+ 37:03
97
Lahcen Saber
+ 37:35
98
Stefan Cohnen
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
Team Differdange - Magic-Sportfoot.de
+ 39:37
99
Jiri Hochmann
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
+ 40:03
100
André Schulze
CCC Polsat Polkowice
CCC Polsat Polkowice
+ 41:36
101
Shaun-Nick Bester
+ 41:38
102
Dominik Ivo
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
+ 42:38
103
Sierd Steigenga
+ 42:56
104
Evgeny Kovalev
Itera-Katusha
Itera-Katusha
+ 43:04
105
Berden de Vries
+ 43:36
106
Jeremy Maartens
+ 45:05
107
Clint Hendricks
+ 45:13
108
Jean Spies
+ 45:20
109
Dan Craven
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
+ 46:57
110
Arne Hassink
TT Raiko Argon 18
TT Raiko Argon 18
+ 58:08
111
Jan Dostal
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
+ 1:01:42
112
Ivan Kovalev
+ 1:04:10
113
Graham Briggs
Rapha Condor - Sharp
Rapha Condor - Sharp
+ 1:15:45
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren