Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Tour of Taihu Lake
Wujiang - Wujiang
Tour of Taihu Lake
Wujiang - Wujiang
Datum
7 november 2012
Startlocatie
Wujiang
Finish-locatie
Wujiang
Afstand
114.10 km
Uitslag
Tour of Taihu Lake (2.1)
Wujiang → Wujiang (114,10 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Sébastien Jullien
China Jilun Cycling Team
China Jilun Cycling Team
2:27:08
2
Benjamin Giraud
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
3
Ahmet Orken
Konya Torku Seker Spor
Konya Torku Seker Spor
,,
4
Leonid Krasnov
Rusvelo
Rusvelo
,,
5
Roman Maikin
Rusvelo
Rusvelo
,,
6
Yuriy Metlushenko
Konya Torku Seker Spor
Konya Torku Seker Spor
,,
7
Sebastian Körber
Nutrixxion Abus
Nutrixxion Abus
,,
8
Ho Ting Kwok
,,
9
Anuar Manan
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
,,
10
Alexander Serebryakov
Team Type 1
Team Type 1
,,
11
Hariff Salleh
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
,,
12
Benjamin Sydlik
Nutrixxion Abus
Nutrixxion Abus
,,
13
Meiyin Wang
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
14
Benedikt Kendler
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
,,
15
Alois Kankovsky
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
,,
16
Kevin Peeters
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
,,
17
Thomas Palmer
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
18
Maksym Vasilyev
ISD - Lampre Continental
ISD - Lampre Continental
,,
19
Joeri Stallaert
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
,,
20
Samuel José Rodrigues Caldeira
Carmin - Prio
Carmin - Prio
,,
21
Tae Min Gong
RTS Racing Team
RTS Racing Team
,,
22
King Lok Cheung
,,
23
Milan Kadlec (1)
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
,,
24
Sun Jae Jang
RTS Racing Team
RTS Racing Team
,,
25
Yannick Martinez
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
26
Bo Liu
Malak Cycling Team
Malak Cycling Team
,,
27
Kin San Wu
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
,,
28
Nur Amirul Fakhruddin Marzuki
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
,,
29
Evgeny Kovalev
Rusvelo
Rusvelo
,,
30
Konstantin Volik
China 361° Cycling Team
China 361° Cycling Team
,,
31
Alejandro Manuel Marques Porto
Carmin - Prio
Carmin - Prio
,,
32
Heng Liu
China Jilun Cycling Team
China Jilun Cycling Team
,,
33
Anatoliy Pakhtusov
ISD - Lampre Continental
ISD - Lampre Continental
,,
34
Ying Hon Yeung
,,
35
Chin-Lung Huang
RTS Racing Team
RTS Racing Team
,,
36
David McCann
RTS Racing Team
RTS Racing Team
,,
37
Diogo Nunes
Carmin - Prio
Carmin - Prio
,,
38
Lars Pria
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
,,
39
Luis Felipe Albino Silva
Carmin - Prio
Carmin - Prio
,,
40
Bekir Baki Akirsan
Konya Torku Seker Spor
Konya Torku Seker Spor
,,
41
Ki Ho Choi
,,
42
Floris Goesinnen
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
43
Mathieu Delaroziere
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
44
Yusup Abrekov
China 361° Cycling Team
China 361° Cycling Team
,,
45
Yan Dong Xing
Max Success Sports
Max Success Sports
,,
46
Fu Xing
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
47
Gleb Moiseev
China Jilun Cycling Team
China Jilun Cycling Team
,,
48
Robbie Hucker
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
49
Fuyu Li
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
50
Burr Ho
,,
51
Vadim Shaekhov
China 361° Cycling Team
China 361° Cycling Team
,,
52
Hossein Askari
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
53
Ruisong Zhang
Max Success Sports
Max Success Sports
,,
54
Dmytro Volovod
ISD - Lampre Continental
ISD - Lampre Continental
,,
55
Denys Karnulin
ISD - Lampre Continental
ISD - Lampre Continental
,,
56
Yohan Cauquil
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
57
Alexander Khatuntsev
Rusvelo
Rusvelo
,,
58
Hui Zhang
Max Success Sports
Max Success Sports
,,
59
Thomas Vaubourzeix
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
60
Kamnabi Hossein Jahanbanian
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
61
Yuepeng Liu
Malak Cycling Team
Malak Cycling Team
,,
62
Saeid Safarzadeh
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
63
Jianpeng Liu
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
64
En Huang
Max Success Sports
Max Success Sports
,,
65
Bo Wang
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
66
Martin Blaha
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
,,
67
Martin Hacecky
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
,,
68
Zhiqiang Duan
Malak Cycling Team
Malak Cycling Team
,,
69
Ramin Maleki Mizan
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
70
Muhammet Atalay
Konya Torku Seker Spor
Konya Torku Seker Spor
,,
71
Ivan Kovalev
Rusvelo
Rusvelo
,,
72
Joey Rosskopf
Team Type 1
Team Type 1
,,
73
Volodymyr Dzhus
ISD - Lampre Continental
ISD - Lampre Continental
,,
74
Chenglu Qin
Max Success Sports
Max Success Sports
,,
75
Gang Xu
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
,,
76
Kam-Po Wong
,,
77
Muhamad Adiq Husainie Othman
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
,,
78
William Walker
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
79
Steven Garcin
China Jilun Cycling Team
China Jilun Cycling Team
,,
80
Alireza Asgharzadeh
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
81
Anwar Azis Muhd Shaiful
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
,,
82
Filipe Afonso Válter Pereira
Carmin - Prio
Carmin - Prio
,,
83
Frédéric Amorison
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
,,
84
Ricardo Mestre
Carmin - Prio
Carmin - Prio
,,
85
Sergiy Grechyn
Konya Torku Seker Spor
Konya Torku Seker Spor
,,
86
Fabio Calabria
Team Type 1
Team Type 1
,,
87
Vitalii Popkov
ISD - Lampre Continental
ISD - Lampre Continental
,,
88
Douglas Repacholi
China Jilun Cycling Team
China Jilun Cycling Team
,,
89
Muradjan Khalmuratov
China 361° Cycling Team
China 361° Cycling Team
,,
90
Jiri Hochmann
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
,,
91
Ruslan Gryschenko
China Jilun Cycling Team
China Jilun Cycling Team
,,
92
Behnam Khalilikhosroshahi
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
93
Stuart Shaw
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
94
Peter Thompson
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
95
Yilin Liu
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
96
Mohd Shahrul Mat Amin
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
,,
97
Joaquin Sobrino Martinez
SP Tableware Cycling Team
SP Tableware Cycling Team
,,
98
Mohd Nor Umardi Rosdi
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
+ 44
99
Christoph Schweizer
Nutrixxion Abus
Nutrixxion Abus
+ 52
100
Mohd Zamri Saleh
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
+ 1:02
101
Pengda Jiao
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
+ 1:05
102
Vojtech Hacecky
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
+ 1:12
103
David Lozano Riba
Team Type 1
Team Type 1
+ 3:37
104
Aldo Ino Ilesic
Team Type 1
Team Type 1
,,
105
Michael Schweizer
Nutrixxion Abus
Nutrixxion Abus
,,
DNS
Xuanfu Wu
China 361° Cycling Team
China 361° Cycling Team
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Milan Kadlec (1)
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
19:10:29
2
Floris Goesinnen
Drapac Cycling
Drapac Cycling
+ 10
3
Ki Ho Choi
+ 15
4
King Lok Cheung
+ 17
5
David McCann
RTS Racing Team
RTS Racing Team
,,
6
Thomas Vaubourzeix
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
+ 21
7
Alexander Serebryakov
Team Type 1
Team Type 1
+ 30
8
Yannick Martinez
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
+ 44
9
Leonid Krasnov
Rusvelo
Rusvelo
+ 50
10
Samuel José Rodrigues Caldeira
Carmin - Prio
Carmin - Prio
+ 54
11
Robbie Hucker
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
12
William Walker
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
13
Meiyin Wang
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 1:12
14
Vadim Shaekhov
China 361° Cycling Team
China 361° Cycling Team
+ 1:21
15
Joey Rosskopf
Team Type 1
Team Type 1
+ 1:34
16
Mathieu Delaroziere
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
+ 1:43
17
Kevin Peeters
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
+ 2:02
18
Vitalii Popkov
ISD - Lampre Continental
ISD - Lampre Continental
+ 2:10
19
Benjamin Sydlik
Nutrixxion Abus
Nutrixxion Abus
+ 2:11
20
Roman Maikin
Rusvelo
Rusvelo
,,
21
Luis Felipe Albino Silva
Carmin - Prio
Carmin - Prio
+ 2:12
22
Hossein Askari
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
23
Ivan Kovalev
Rusvelo
Rusvelo
,,
24
Ying Hon Yeung
+ 2:17
25
Kin San Wu
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
+ 2:20
26
Yohan Cauquil
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
,,
27
Martin Hacecky
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
,,
28
Alejandro Manuel Marques Porto
Carmin - Prio
Carmin - Prio
+ 2:41
29
Ruisong Zhang
Max Success Sports
Max Success Sports
+ 2:43
30
Fuyu Li
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 3:35
31
Peter Thompson
Drapac Cycling
Drapac Cycling
,,
32
Sergiy Grechyn
Konya Torku Seker Spor
Konya Torku Seker Spor
+ 3:36
33
Diogo Nunes
Carmin - Prio
Carmin - Prio
+ 3:37
34
Ramin Maleki Mizan
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
+ 3:38
35
Nur Amirul Fakhruddin Marzuki
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
,,
36
Dmytro Volovod
ISD - Lampre Continental
ISD - Lampre Continental
,,
37
Bo Liu
Malak Cycling Team
Malak Cycling Team
,,
38
Lars Pria
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
,,
39
Yusup Abrekov
China 361° Cycling Team
China 361° Cycling Team
,,
40
Gleb Moiseev
China Jilun Cycling Team
China Jilun Cycling Team
,,
41
Saeid Safarzadeh
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
42
Fu Xing
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
43
Anwar Azis Muhd Shaiful
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
,,
44
Zhiqiang Duan
Malak Cycling Team
Malak Cycling Team
,,
45
Burr Ho
,,
46
Kam-Po Wong
,,
47
Gang Xu
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
,,
48
Fabio Calabria
Team Type 1
Team Type 1
,,
49
Jiri Hochmann
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
+ 3:47
50
Yilin Liu
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 4:11
51
Christoph Schweizer
Nutrixxion Abus
Nutrixxion Abus
+ 4:28
52
Muhammet Atalay
Konya Torku Seker Spor
Konya Torku Seker Spor
+ 4:38
53
Yan Dong Xing
Max Success Sports
Max Success Sports
+ 6:38
54
Pengda Jiao
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
+ 6:39
55
Alois Kankovsky
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
+ 7:32
56
Benjamin Giraud
La Pomme Marseille
La Pomme Marseille
+ 7:33
57
Yuriy Metlushenko
Konya Torku Seker Spor
Konya Torku Seker Spor
+ 7:41
58
Sebastian Körber
Nutrixxion Abus
Nutrixxion Abus
+ 7:42
59
Anatoliy Pakhtusov
ISD - Lampre Continental
ISD - Lampre Continental
+ 7:57
60
Denys Karnulin
ISD - Lampre Continental
ISD - Lampre Continental
,,
61
Joaquin Sobrino Martinez
SP Tableware Cycling Team
SP Tableware Cycling Team
,,
62
Ricardo Mestre
Carmin - Prio
Carmin - Prio
,,
63
Martin Blaha
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
,,
64
Frédéric Amorison
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
,,
65
Joeri Stallaert
Landbouwkrediet - Euphony
Landbouwkrediet - Euphony
+ 8:05
66
Stuart Shaw
Drapac Cycling
Drapac Cycling
+ 8:25
67
Muhamad Adiq Husainie Othman
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
+ 8:31
68
Michael Schweizer
Nutrixxion Abus
Nutrixxion Abus
+ 8:40
69
Volodymyr Dzhus
ISD - Lampre Continental
ISD - Lampre Continental
+ 9:08
70
Maksym Vasilyev
ISD - Lampre Continental
ISD - Lampre Continental
+ 9:18
71
Kamnabi Hossein Jahanbanian
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
+ 9:20
72
Benedikt Kendler
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer
+ 9:23
73
Ho Ting Kwok
,,
74
Konstantin Volik
China 361° Cycling Team
China 361° Cycling Team
,,
75
Tae Min Gong
RTS Racing Team
RTS Racing Team
,,
76
En Huang
Max Success Sports
Max Success Sports
,,
77
Steven Garcin
China Jilun Cycling Team
China Jilun Cycling Team
,,
78
Alexander Khatuntsev
Rusvelo
Rusvelo
,,
79
Douglas Repacholi
China Jilun Cycling Team
China Jilun Cycling Team
,,
80
Filipe Afonso Válter Pereira
Carmin - Prio
Carmin - Prio
,,
81
Sébastien Jullien
China Jilun Cycling Team
China Jilun Cycling Team
+ 9:30
82
Evgeny Kovalev
Rusvelo
Rusvelo
+ 9:35
83
Sun Jae Jang
RTS Racing Team
RTS Racing Team
+ 9:41
84
Mohd Shahrul Mat Amin
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
+ 9:56
85
Chenglu Qin
Max Success Sports
Max Success Sports
+ 9:58
86
Muradjan Khalmuratov
China 361° Cycling Team
China 361° Cycling Team
+ 9:59
87
Anuar Manan
Champion System Pro Cycling Team
Champion System Pro Cycling Team
+ 10:23
88
Alireza Asgharzadeh
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
+ 10:28
89
Hui Zhang
Max Success Sports
Max Success Sports
,,
90
Mohd Zamri Saleh
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
+ 10:43
91
Mohd Nor Umardi Rosdi
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
+ 11:10
92
Vojtech Hacecky
ASC Dukla Praha
ASC Dukla Praha
+ 11:31
93
Hariff Salleh
Terengganu Cycling Team
Terengganu Cycling Team
+ 12:24
94
Jianpeng Liu
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
95
Aldo Ino Ilesic
Team Type 1
Team Type 1
+ 13:00
96
David Lozano Riba
Team Type 1
Team Type 1
,,
97
Thomas Palmer
Drapac Cycling
Drapac Cycling
+ 13:48
98
Ahmet Orken
Konya Torku Seker Spor
Konya Torku Seker Spor
+ 16:08
99
Behnam Khalilikhosroshahi
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
+ 16:12
100
Heng Liu
China Jilun Cycling Team
China Jilun Cycling Team
+ 16:13
101
Chin-Lung Huang
RTS Racing Team
RTS Racing Team
,,
102
Yuepeng Liu
Malak Cycling Team
Malak Cycling Team
,,
103
Ruslan Gryschenko
China Jilun Cycling Team
China Jilun Cycling Team
,,
104
Bekir Baki Akirsan
Konya Torku Seker Spor
Konya Torku Seker Spor
+ 16:33
105
Bo Wang
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 20:38
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren