Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Tour of Taihu Lake
Wujiang - Wujiang
Tour of Taihu Lake
Wujiang - Wujiang
Datum
9 november 2016
Startlocatie
Wujiang
Finish-locatie
Wujiang
Afstand
117.40 km
Uitslag
Tour of Taihu Lake (2.1)
Wujiang → Wujiang (117,40 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Nicolas Marini
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
2:40:28
2
Jakub Mareczko
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
,,
3
Leonardo Fabio Duque
Delko Marseille-Provence KTM
Delko Marseille-Provence KTM
,,
4
Dusan Kalaba
Start Vaxes - Partizan Cycling Team
Start Vaxes - Partizan Cycling Team
,,
5
Cristopher Mansilla Almonacid
Start Vaxes - Partizan Cycling Team
Start Vaxes - Partizan Cycling Team
,,
6
Martijn Verschoor
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
7
Eduard-Michael Grosu
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
,,
8
Marco Zanotti
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
9
Tino Thömel
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
,,
10
Zhao Jingbiao
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
11
Maris Bogdanovics
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
12
Rafael Andriato
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
,,
13
Quentin Valognes
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
14
Siarhei Papok
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
15
Emils Liepins
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
16
Yuriy Metlushenko
Jilun - Shakeland Cycling Team
Jilun - Shakeland Cycling Team
,,
17
Jos Koop
,,
18
Yonder Godoy
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
,,
19
Gerd de Keijzer
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
20
Erdenesuren Munkhtulga
,,
21
Juntao Meng
,,
22
Feng Qiao
+ 25
23
Maksym Vasilyev
Kolss-BDC Team
Kolss-BDC Team
+ 0
24
Zhang Zheng
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
25
Burr Ho
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
26
Konrad Tomasiak
Start Vaxes - Partizan Cycling Team
Start Vaxes - Partizan Cycling Team
,,
27
Rinat Udod
ISD - Jorbi Continental Team
ISD - Jorbi Continental Team
,,
28
Simin Adamek
Team Dukla Praha
Team Dukla Praha
,,
29
Vladimir Yesid Lopez Gil
,,
30
Francisco Ramon Chamorro Piva
Funvic Soul Cycles - Carrefour
Funvic Soul Cycles - Carrefour
,,
31
Meiyin Wang
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
32
Chunlong Zhang
,,
33
Vladyslav Kreminskyi
ISD - Jorbi Continental Team
ISD - Jorbi Continental Team
,,
34
Jan Andrej Cully
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
35
Sergey Medvedev
,,
36
Brodie Talbot
ST George Merida Cycling Team
ST George Merida Cycling Team
,,
37
Kwun Wan Law
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
38
Benjamin Harvey
ST George Merida Cycling Team
ST George Merida Cycling Team
,,
39
Ilya Davidenok
,,
40
Alex Diniz Correia
Funvic Soul Cycles - Carrefour
Funvic Soul Cycles - Carrefour
,,
41
Peter Schulting
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
42
Massimo Graziato
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
43
Yong Jian Wu
Jilun - Shakeland Cycling Team
Jilun - Shakeland Cycling Team
,,
44
Ruslan Karimov
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
,,
45
Artem Tesler
Team Lvshan Landscape
Team Lvshan Landscape
,,
46
Sven van Luijk
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
47
Akramjon Sunnatov
Beijng Innova Cycling Team
Beijng Innova Cycling Team
,,
48
Giuseppe Fonzi
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
,,
49
Mehdi Rajabi
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
50
Roberto Pinheiro da Silva
Funvic Soul Cycles - Carrefour
Funvic Soul Cycles - Carrefour
,,
51
Ben Hill
Attaque Team Gusto
Attaque Team Gusto
,,
52
Cameron Bayly
Attaque Team Gusto
Attaque Team Gusto
,,
53
Juraj Lajcha
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
54
Karim Khorrami
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
+ 25
55
Yauhen Sobal
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 0
56
Ho San Chiu
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
57
Gabriel Machado da Silva
Funvic Soul Cycles - Carrefour
Funvic Soul Cycles - Carrefour
,,
58
Sofiane Merignat
Delko Marseille-Provence KTM
Delko Marseille-Provence KTM
,,
59
Artur Tsvetkov
Team Lvshan Landscape
Team Lvshan Landscape
,,
60
Andris Vosekalns
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
61
Thomas Vaubourzeix
Delko Marseille-Provence KTM
Delko Marseille-Provence KTM
,,
62
Jan Kraus
Team Dukla Praha
Team Dukla Praha
,,
63
Sergiy Grechyn
Jilun - Shakeland Cycling Team
Jilun - Shakeland Cycling Team
,,
64
Rene Guillermo Corella Braun
Start Vaxes - Partizan Cycling Team
Start Vaxes - Partizan Cycling Team
,,
65
Yehor Dementyev
ISD - Jorbi Continental Team
ISD - Jorbi Continental Team
,,
66
Ondrej Vendolsy
,,
67
Carlos Alexandre Manarelli
Funvic Soul Cycles - Carrefour
Funvic Soul Cycles - Carrefour
,,
68
Abolfazl Nazari Daghalian
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
69
Daniele Colli
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
,,
70
Volodymyr Gomenyuk
Team Lvshan Landscape
Team Lvshan Landscape
,,
71
Matthias Van Aken
Start Vaxes - Partizan Cycling Team
Start Vaxes - Partizan Cycling Team
,,
72
Francisco Jarley Colorado Hernandez
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
,,
73
Behnam Ariyan
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
74
Kanstantsin Klimiankou
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
75
Ma Guangtong
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 21
76
Oleksii Kasianov
Jilun - Shakeland Cycling Team
Jilun - Shakeland Cycling Team
+ 0
77
Anton Ivashkin
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
78
Ali Khademi
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
79
Michal Kesl
,,
80
Ying Hon Yeung
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
81
Corentin Cherhal
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
82
Hiu Fung Choy
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
83
Christopher Williams
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
84
Matyá Strupek
Team Dukla Praha
Team Dukla Praha
,,
85
Alireza Asgharzadeh
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
86
Rik van IJzendoorn
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
87
Wen Chung Huang
Attaque Team Gusto
Attaque Team Gusto
,,
88
Altanzul Altansukh
,,
89
Vitalii Popkov
Team Lvshan Landscape
Team Lvshan Landscape
,,
90
Peeter Pruus
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
91
Manabu Ishibashi
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
,,
92
Enkhtaivan Bolor-Erdene
,,
93
Murilo Affonso
Funvic Soul Cycles - Carrefour
Funvic Soul Cycles - Carrefour
,,
94
Adne Van Engelen
,,
95
Wan Yau Vincent Lau
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
96
Lucas De Rossi
,,
97
Muradjan Khalmuratov
Beijng Innova Cycling Team
Beijng Innova Cycling Team
,,
98
Mirko Tedeschi
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
,,
99
Matteo Draperi
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
,,
100
Victor Niño Corredor
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
,,
101
Nicholas Woods
ST George Merida Cycling Team
ST George Merida Cycling Team
,,
102
Ka Hoo Fung
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
103
Mauricio Ortega Ramirez
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
,,
104
Dilmurdjon Siddikov
,,
105
Thomas Rabou
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
106
Michal Kohoutek
Team Dukla Praha
Team Dukla Praha
,,
107
Jozef Palcak
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
108
Abdullojon Akparov
Beijng Innova Cycling Team
Beijng Innova Cycling Team
,,
109
Doston Ollamov
Beijng Innova Cycling Team
Beijng Innova Cycling Team
,,
110
Genki Yamamoto
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
,,
111
Armands Becis
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
112
Jay Dutton
ST George Merida Cycling Team
ST George Merida Cycling Team
,,
113
Tomas Harag
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
114
Patrick Sharpe
ST George Merida Cycling Team
ST George Merida Cycling Team
,,
115
Timur Maleev
ISD - Jorbi Continental Team
ISD - Jorbi Continental Team
,,
116
Jefferson Rueda Tobon
,,
117
Darcy Ellerm-Norton
+ 15
118
Patrik Tybor
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
119
Martz Alder
Attaque Team Gusto
Attaque Team Gusto
,,
120
Milan Veltman
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
+ 26
121
Guy Kalma
Attaque Team Gusto
Attaque Team Gusto
+ 37
122
Roman Seliversov
ISD - Jorbi Continental Team
ISD - Jorbi Continental Team
+ 57
123
Luke Parker
State of Matter / Maap
State of Matter / Maap
+ 1:07
124
Deins Kanepejs
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
+ 1:10
125
Cristobal Olavarria
+ 1:28
126
Riccardo Stacchiotti
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
+ 0
127
Valerii Taradai
+ 1:52
DNF
Kristian Zimany
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Cameron Bayly
Attaque Team Gusto
Attaque Team Gusto
10:57:25
2
Giuseppe Fonzi
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
+ 15
3
Leonardo Fabio Duque
Delko Marseille-Provence KTM
Delko Marseille-Provence KTM
+ 16
4
Yonder Godoy
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
+ 18
5
Meiyin Wang
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 24
6
Peter Schulting
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
+ 25
7
Ilya Davidenok
+ 26
8
Mauricio Ortega Ramirez
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
+ 35
9
Oleksii Kasianov
Jilun - Shakeland Cycling Team
Jilun - Shakeland Cycling Team
+ 40
10
Thomas Vaubourzeix
Delko Marseille-Provence KTM
Delko Marseille-Provence KTM
+ 50
11
Eduard-Michael Grosu
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
+ 56
12
Lucas De Rossi
+ 57
13
Ben Hill
Attaque Team Gusto
Attaque Team Gusto
+ 1:02
14
Francisco Jarley Colorado Hernandez
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
+ 1:08
15
Murilo Affonso
Funvic Soul Cycles - Carrefour
Funvic Soul Cycles - Carrefour
+ 1:15
16
Sven van Luijk
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
+ 1:24
17
Alex Diniz Correia
Funvic Soul Cycles - Carrefour
Funvic Soul Cycles - Carrefour
,,
18
Sergiy Grechyn
Jilun - Shakeland Cycling Team
Jilun - Shakeland Cycling Team
,,
19
Gabriel Machado da Silva
Funvic Soul Cycles - Carrefour
Funvic Soul Cycles - Carrefour
+ 1:29
20
Ying Hon Yeung
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
21
Kanstantsin Klimiankou
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
22
Victor Niño Corredor
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
,,
23
Peeter Pruus
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
+ 1:38
24
Yehor Dementyev
ISD - Jorbi Continental Team
ISD - Jorbi Continental Team
+ 1:39
25
Zhang Zheng
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 1:46
26
Thomas Rabou
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 2:22
27
Manabu Ishibashi
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
+ 2:29
28
Akramjon Sunnatov
Beijng Innova Cycling Team
Beijng Innova Cycling Team
+ 2:36
29
Alireza Asgharzadeh
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
+ 2:41
30
Michal Kohoutek
Team Dukla Praha
Team Dukla Praha
+ 2:50
31
Zhao Jingbiao
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 3:08
32
Jefferson Rueda Tobon
+ 3:13
33
Artem Tesler
Team Lvshan Landscape
Team Lvshan Landscape
,,
34
Behnam Ariyan
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
+ 3:14
35
Vitalii Popkov
Team Lvshan Landscape
Team Lvshan Landscape
+ 3:19
36
Altanzul Altansukh
+ 3:20
37
Matteo Draperi
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
+ 3:22
38
Rene Guillermo Corella Braun
Start Vaxes - Partizan Cycling Team
Start Vaxes - Partizan Cycling Team
,,
39
Vladimir Yesid Lopez Gil
+ 3:23
40
Mirko Tedeschi
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
+ 3:25
41
Ondrej Vendolsy
+ 3:27
42
Riccardo Stacchiotti
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
+ 3:30
43
Ma Guangtong
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 21
44
Jan Andrej Cully
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
+ 3:31
45
Carlos Alexandre Manarelli
Funvic Soul Cycles - Carrefour
Funvic Soul Cycles - Carrefour
+ 3:33
46
Enkhtaivan Bolor-Erdene
+ 3:34
47
Adne Van Engelen
+ 3:36
48
Rik van IJzendoorn
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
+ 3:38
49
Abolfazl Nazari Daghalian
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
+ 3:40
50
Burr Ho
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
51
Wen Chung Huang
Attaque Team Gusto
Attaque Team Gusto
+ 3:43
52
Rinat Udod
ISD - Jorbi Continental Team
ISD - Jorbi Continental Team
+ 3:46
53
Jay Dutton
ST George Merida Cycling Team
ST George Merida Cycling Team
+ 3:47
54
Yong Jian Wu
Jilun - Shakeland Cycling Team
Jilun - Shakeland Cycling Team
+ 3:49
55
Matthias Van Aken
Start Vaxes - Partizan Cycling Team
Start Vaxes - Partizan Cycling Team
+ 3:59
56
Ali Khademi
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
+ 4:00
57
Abdullojon Akparov
Beijng Innova Cycling Team
Beijng Innova Cycling Team
+ 4:04
58
Muradjan Khalmuratov
Beijng Innova Cycling Team
Beijng Innova Cycling Team
+ 4:42
59
Brodie Talbot
ST George Merida Cycling Team
ST George Merida Cycling Team
+ 4:50
60
Dilmurdjon Siddikov
+ 4:53
61
Juntao Meng
+ 5:00
62
Ka Hoo Fung
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
+ 5:06
63
Sergey Medvedev
+ 5:14
64
Yauhen Sobal
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 5:51
65
Hiu Fung Choy
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
+ 5:58
66
Mehdi Rajabi
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
+ 6:06
67
Anton Ivashkin
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 6:14
68
Marco Zanotti
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
+ 6:17
69
Doston Ollamov
Beijng Innova Cycling Team
Beijng Innova Cycling Team
+ 6:26
70
Wan Yau Vincent Lau
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
+ 6:32
71
Sofiane Merignat
Delko Marseille-Provence KTM
Delko Marseille-Provence KTM
+ 6:37
72
Jan Kraus
Team Dukla Praha
Team Dukla Praha
,,
73
Maris Bogdanovics
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
+ 6:46
74
Konrad Tomasiak
Start Vaxes - Partizan Cycling Team
Start Vaxes - Partizan Cycling Team
+ 6:47
75
Karim Khorrami
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
+ 25
76
Emils Liepins
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
+ 6:55
77
Martijn Verschoor
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
+ 7:25
78
Deins Kanepejs
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
+ 7:47
79
Cristobal Olavarria
+ 7:55
80
Volodymyr Gomenyuk
Team Lvshan Landscape
Team Lvshan Landscape
+ 8:12
81
Maksym Vasilyev
Kolss-BDC Team
Kolss-BDC Team
+ 8:14
82
Vladyslav Kreminskyi
ISD - Jorbi Continental Team
ISD - Jorbi Continental Team
+ 8:29
83
Patrick Sharpe
ST George Merida Cycling Team
ST George Merida Cycling Team
+ 8:45
84
Ruslan Karimov
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
+ 8:54
85
Matyá Strupek
Team Dukla Praha
Team Dukla Praha
+ 9:11
86
Valerii Taradai
+ 9:51
87
Chunlong Zhang
+ 10:03
88
Luke Parker
State of Matter / Maap
State of Matter / Maap
+ 10:07
89
Jakub Mareczko
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
+ 10:35
90
Ho San Chiu
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
+ 10:41
91
Nicolas Marini
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
+ 11:03
92
Rafael Andriato
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
,,
93
Christopher Williams
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
+ 11:19
94
Siarhei Papok
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 11:28
95
Armands Becis
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
+ 11:31
96
Benjamin Harvey
ST George Merida Cycling Team
ST George Merida Cycling Team
,,
97
Roberto Pinheiro da Silva
Funvic Soul Cycles - Carrefour
Funvic Soul Cycles - Carrefour
+ 11:32
98
Dusan Kalaba
Start Vaxes - Partizan Cycling Team
Start Vaxes - Partizan Cycling Team
+ 11:35
99
Jozef Palcak
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
+ 11:45
100
Michal Kesl
+ 11:47
101
Cristopher Mansilla Almonacid
Start Vaxes - Partizan Cycling Team
Start Vaxes - Partizan Cycling Team
+ 11:48
102
Erdenesuren Munkhtulga
,,
103
Yuriy Metlushenko
Jilun - Shakeland Cycling Team
Jilun - Shakeland Cycling Team
+ 11:49
104
Gerd de Keijzer
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
105
Artur Tsvetkov
Team Lvshan Landscape
Team Lvshan Landscape
+ 11:50
106
Nicholas Woods
ST George Merida Cycling Team
ST George Merida Cycling Team
+ 11:52
107
Quentin Valognes
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
+ 11:53
108
Simin Adamek
Team Dukla Praha
Team Dukla Praha
+ 11:57
109
Daniele Colli
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
+ 12:00
110
Martz Alder
Attaque Team Gusto
Attaque Team Gusto
+ 12:01
111
Juraj Lajcha
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
+ 12:06
112
Corentin Cherhal
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
+ 12:13
113
Feng Qiao
+ 25
114
Tino Thömel
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
+ 12:29
115
Guy Kalma
Attaque Team Gusto
Attaque Team Gusto
+ 12:40
116
Andris Vosekalns
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
+ 12:41
117
Roman Seliversov
ISD - Jorbi Continental Team
ISD - Jorbi Continental Team
+ 13:11
118
Patrik Tybor
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
+ 13:29
119
Timur Maleev
ISD - Jorbi Continental Team
ISD - Jorbi Continental Team
+ 14:24
120
Francisco Ramon Chamorro Piva
Funvic Soul Cycles - Carrefour
Funvic Soul Cycles - Carrefour
+ 14:46
121
Massimo Graziato
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
+ 15:01
122
Darcy Ellerm-Norton
+ 15:21
123
Genki Yamamoto
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
,,
124
Kwun Wan Law
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
+ 15:48
125
Tomas Harag
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
+ 16:18
126
Milan Veltman
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
+ 20:18
127
Jos Koop
+ 23:11
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Jakub Mareczko
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
0
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren