Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Tour of Taihu Lake
Yancheng - Mingdu
Tour of Taihu Lake
Yancheng - Mingdu
Datum
11 november 2016
Startlocatie
Yancheng
Finish-locatie
Mingdu
Afstand
117.10 km
Uitslag
Tour of Taihu Lake (2.1)
Yancheng → Yancheng (117,10 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Jakub Mareczko
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
2:40:58
2
Nicolas Marini
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
,,
3
Eduard-Michael Grosu
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
,,
4
Leonardo Fabio Duque
Delko Marseille-Provence KTM
Delko Marseille-Provence KTM
,,
5
Emils Liepins
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
6
Siarhei Papok
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
7
Cristopher Mansilla Almonacid
Start Vaxes - Partizan Cycling Team
Start Vaxes - Partizan Cycling Team
,,
8
Dusan Kalaba
Start Vaxes - Partizan Cycling Team
Start Vaxes - Partizan Cycling Team
,,
9
Zhao Jingbiao
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
10
Maris Bogdanovics
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
11
Artem Tesler
Team Lvshan Landscape
Team Lvshan Landscape
,,
12
Erdenesuren Munkhtulga
,,
13
Rafael Andriato
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
,,
14
Marco Zanotti
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
15
Sergiy Grechyn
Jilun - Shakeland Cycling Team
Jilun - Shakeland Cycling Team
,,
16
Mehdi Rajabi
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
17
Maksym Vasilyev
Kolss-BDC Team
Kolss-BDC Team
,,
18
Riccardo Stacchiotti
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
,,
19
Jos Koop
,,
20
Milan Veltman
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
21
Yuriy Metlushenko
Jilun - Shakeland Cycling Team
Jilun - Shakeland Cycling Team
,,
22
Feng Qiao
+ 25
23
Burr Ho
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
+ 0
24
Sofiane Merignat
Delko Marseille-Provence KTM
Delko Marseille-Provence KTM
,,
25
Karim Khorrami
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
+ 25
26
Ben Hill
Attaque Team Gusto
Attaque Team Gusto
+ 0
27
Francisco Ramon Chamorro Piva
Funvic Soul Cycles - Carrefour
Funvic Soul Cycles - Carrefour
,,
28
Chunlong Zhang
,,
29
Yehor Dementyev
ISD - Jorbi Continental Team
ISD - Jorbi Continental Team
,,
30
Vladimir Yesid Lopez Gil
,,
31
Valerii Taradai
,,
32
Quentin Valognes
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
33
Sergey Medvedev
,,
34
Kwun Wan Law
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
35
Juntao Meng
,,
36
Simin Adamek
Team Dukla Praha
Team Dukla Praha
,,
37
Francisco Jarley Colorado Hernandez
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
,,
38
Peeter Pruus
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
39
Martijn Verschoor
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
40
Zhang Zheng
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
41
Hiu Fung Choy
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
42
Vladyslav Kreminskyi
ISD - Jorbi Continental Team
ISD - Jorbi Continental Team
,,
43
Benjamin Harvey
ST George Merida Cycling Team
ST George Merida Cycling Team
,,
44
Yong Jian Wu
Jilun - Shakeland Cycling Team
Jilun - Shakeland Cycling Team
,,
45
Abolfazl Nazari Daghalian
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
46
Meiyin Wang
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
47
Vitalii Popkov
Team Lvshan Landscape
Team Lvshan Landscape
,,
48
Rik van IJzendoorn
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
49
Volodymyr Gomenyuk
Team Lvshan Landscape
Team Lvshan Landscape
,,
50
Sven van Luijk
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
51
Rinat Udod
ISD - Jorbi Continental Team
ISD - Jorbi Continental Team
,,
52
Ruslan Karimov
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
,,
53
Yonder Godoy
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
,,
54
Lucas De Rossi
,,
55
Konrad Tomasiak
Start Vaxes - Partizan Cycling Team
Start Vaxes - Partizan Cycling Team
,,
56
Jozef Palcak
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
57
Giuseppe Fonzi
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
,,
58
Gabriel Machado da Silva
Funvic Soul Cycles - Carrefour
Funvic Soul Cycles - Carrefour
,,
59
Carlos Alexandre Manarelli
Funvic Soul Cycles - Carrefour
Funvic Soul Cycles - Carrefour
,,
60
Ma Guangtong
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 21
61
Jan Andrej Cully
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
+ 0
62
Anton Ivashkin
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
63
Akramjon Sunnatov
Beijng Innova Cycling Team
Beijng Innova Cycling Team
,,
64
Peter Schulting
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
65
Michal Kesl
,,
66
Enkhtaivan Bolor-Erdene
,,
67
Thomas Rabou
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
68
Ondrej Vendolsy
,,
69
Andris Vosekalns
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
,,
70
Rene Guillermo Corella Braun
Start Vaxes - Partizan Cycling Team
Start Vaxes - Partizan Cycling Team
,,
71
Thomas Vaubourzeix
Delko Marseille-Provence KTM
Delko Marseille-Provence KTM
,,
72
Yauhen Sobal
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
73
Alex Diniz Correia
Funvic Soul Cycles - Carrefour
Funvic Soul Cycles - Carrefour
,,
74
Tomas Harag
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
75
Cameron Bayly
Attaque Team Gusto
Attaque Team Gusto
,,
76
Alireza Asgharzadeh
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
77
Ali Khademi
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
78
Kanstantsin Klimiankou
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
79
Oleksii Kasianov
Jilun - Shakeland Cycling Team
Jilun - Shakeland Cycling Team
,,
80
Brodie Talbot
ST George Merida Cycling Team
ST George Merida Cycling Team
,,
81
Behnam Ariyan
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
,,
82
Michal Kohoutek
Team Dukla Praha
Team Dukla Praha
,,
83
Matyá Strupek
Team Dukla Praha
Team Dukla Praha
,,
84
Christopher Williams
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
85
Ying Hon Yeung
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
,,
86
Ho San Chiu
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
87
Altanzul Altansukh
,,
88
Cristobal Olavarria
,,
89
Juraj Lajcha
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
90
Nicholas Woods
ST George Merida Cycling Team
ST George Merida Cycling Team
,,
91
Jay Dutton
ST George Merida Cycling Team
ST George Merida Cycling Team
,,
92
Ilya Davidenok
,,
93
Mauricio Ortega Ramirez
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
,,
94
Muradjan Khalmuratov
Beijng Innova Cycling Team
Beijng Innova Cycling Team
,,
95
Doston Ollamov
Beijng Innova Cycling Team
Beijng Innova Cycling Team
,,
96
Victor Niño Corredor
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
,,
97
Adne Van Engelen
,,
98
Manabu Ishibashi
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
,,
99
Dilmurdjon Siddikov
,,
100
Wen Chung Huang
Attaque Team Gusto
Attaque Team Gusto
,,
101
Abdullojon Akparov
Beijng Innova Cycling Team
Beijng Innova Cycling Team
,,
102
Wan Yau Vincent Lau
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
103
Daniele Colli
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
,,
104
Matteo Draperi
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
,,
105
Genki Yamamoto
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
,,
106
Ka Hoo Fung
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
107
Murilo Affonso
Funvic Soul Cycles - Carrefour
Funvic Soul Cycles - Carrefour
,,
108
Massimo Graziato
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
,,
109
Patrik Tybor
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
,,
110
Mirko Tedeschi
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
,,
111
Patrick Sharpe
ST George Merida Cycling Team
ST George Merida Cycling Team
+ 6
112
Armands Becis
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
+ 12
113
Darcy Ellerm-Norton
+ 14
114
Gerd de Keijzer
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
+ 17
115
Roman Seliversov
ISD - Jorbi Continental Team
ISD - Jorbi Continental Team
+ 23
116
Jan Kraus
Team Dukla Praha
Team Dukla Praha
+ 1:23
117
Luke Parker
State of Matter / Maap
State of Matter / Maap
+ 1:25
118
Guy Kalma
Attaque Team Gusto
Attaque Team Gusto
+ 1:27
119
Martz Alder
Attaque Team Gusto
Attaque Team Gusto
+ 1:29
120
Matthias Van Aken
Start Vaxes - Partizan Cycling Team
Start Vaxes - Partizan Cycling Team
+ 1:31
121
Tino Thömel
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
+ 3:23
DSQ
Artur Tsvetkov
Team Lvshan Landscape
Team Lvshan Landscape
DNS
Roberto Pinheiro da Silva
Funvic Soul Cycles - Carrefour
Funvic Soul Cycles - Carrefour
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Cameron Bayly
Attaque Team Gusto
Attaque Team Gusto
16:58:24
2
Giuseppe Fonzi
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
+ 15
3
Leonardo Fabio Duque
Delko Marseille-Provence KTM
Delko Marseille-Provence KTM
+ 16
4
Yonder Godoy
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
+ 18
5
Meiyin Wang
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 24
6
Peter Schulting
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
+ 25
7
Ilya Davidenok
+ 26
8
Mauricio Ortega Ramirez
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
+ 35
9
Oleksii Kasianov
Jilun - Shakeland Cycling Team
Jilun - Shakeland Cycling Team
+ 40
10
Eduard-Michael Grosu
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
+ 42
11
Thomas Vaubourzeix
Delko Marseille-Provence KTM
Delko Marseille-Provence KTM
+ 50
12
Ben Hill
Attaque Team Gusto
Attaque Team Gusto
+ 53
13
Lucas De Rossi
+ 57
14
Francisco Jarley Colorado Hernandez
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
+ 1:08
15
Murilo Affonso
Funvic Soul Cycles - Carrefour
Funvic Soul Cycles - Carrefour
+ 1:15
16
Ying Hon Yeung
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 1:23
17
Sven van Luijk
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
+ 1:24
18
Alex Diniz Correia
Funvic Soul Cycles - Carrefour
Funvic Soul Cycles - Carrefour
,,
19
Sergiy Grechyn
Jilun - Shakeland Cycling Team
Jilun - Shakeland Cycling Team
,,
20
Gabriel Machado da Silva
Funvic Soul Cycles - Carrefour
Funvic Soul Cycles - Carrefour
+ 1:29
21
Kanstantsin Klimiankou
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
,,
22
Victor Niño Corredor
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
,,
23
Yehor Dementyev
ISD - Jorbi Continental Team
ISD - Jorbi Continental Team
+ 1:39
24
Zhang Zheng
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 1:46
25
Peeter Pruus
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
+ 1:58
26
Thomas Rabou
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 2:22
27
Manabu Ishibashi
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
+ 2:29
28
Akramjon Sunnatov
Beijng Innova Cycling Team
Beijng Innova Cycling Team
+ 2:36
29
Alireza Asgharzadeh
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
+ 2:41
30
Michal Kohoutek
Team Dukla Praha
Team Dukla Praha
+ 2:50
31
Zhao Jingbiao
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 3:08
32
Artem Tesler
Team Lvshan Landscape
Team Lvshan Landscape
+ 3:13
33
Behnam Ariyan
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
+ 3:14
34
Vitalii Popkov
Team Lvshan Landscape
Team Lvshan Landscape
+ 3:19
35
Altanzul Altansukh
,,
36
Matteo Draperi
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
+ 3:22
37
Rene Guillermo Corella Braun
Start Vaxes - Partizan Cycling Team
Start Vaxes - Partizan Cycling Team
,,
38
Vladimir Yesid Lopez Gil
+ 3:23
39
Ondrej Vendolsy
+ 3:24
40
Mirko Tedeschi
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
+ 3:25
41
Ma Guangtong
Hengxiang Cycling Team
Hengxiang Cycling Team
+ 21
42
Riccardo Stacchiotti
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
+ 3:30
43
Jan Andrej Cully
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
+ 3:31
44
Carlos Alexandre Manarelli
Funvic Soul Cycles - Carrefour
Funvic Soul Cycles - Carrefour
+ 3:33
45
Enkhtaivan Bolor-Erdene
+ 3:34
46
Adne Van Engelen
+ 3:36
47
Rik van IJzendoorn
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
+ 3:38
48
Abolfazl Nazari Daghalian
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
+ 3:40
49
Burr Ho
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
,,
50
Wen Chung Huang
Attaque Team Gusto
Attaque Team Gusto
+ 3:43
51
Rinat Udod
ISD - Jorbi Continental Team
ISD - Jorbi Continental Team
+ 3:46
52
Jay Dutton
ST George Merida Cycling Team
ST George Merida Cycling Team
+ 3:47
53
Yong Jian Wu
Jilun - Shakeland Cycling Team
Jilun - Shakeland Cycling Team
+ 3:49
54
Ali Khademi
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
+ 4:00
55
Abdullojon Akparov
Beijng Innova Cycling Team
Beijng Innova Cycling Team
+ 4:04
56
Brodie Talbot
ST George Merida Cycling Team
ST George Merida Cycling Team
+ 4:50
57
Dilmurdjon Siddikov
+ 4:53
58
Muradjan Khalmuratov
Beijng Innova Cycling Team
Beijng Innova Cycling Team
+ 4:57
59
Juntao Meng
+ 5:00
60
Ka Hoo Fung
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
+ 5:06
61
Sergey Medvedev
+ 5:14
62
Matthias Van Aken
Start Vaxes - Partizan Cycling Team
Start Vaxes - Partizan Cycling Team
+ 5:30
63
Yauhen Sobal
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 5:51
64
Hiu Fung Choy
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
+ 5:58
65
Mehdi Rajabi
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
+ 6:06
66
Anton Ivashkin
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 6:14
67
Marco Zanotti
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
+ 6:17
68
Doston Ollamov
Beijng Innova Cycling Team
Beijng Innova Cycling Team
+ 6:26
69
Wan Yau Vincent Lau
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
+ 6:32
70
Sofiane Merignat
Delko Marseille-Provence KTM
Delko Marseille-Provence KTM
+ 6:37
71
Maris Bogdanovics
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
+ 6:46
72
Konrad Tomasiak
Start Vaxes - Partizan Cycling Team
Start Vaxes - Partizan Cycling Team
+ 6:47
73
Karim Khorrami
Tabriz Petrochemical Team
Tabriz Petrochemical Team
+ 25
74
Emils Liepins
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
+ 6:55
75
Martijn Verschoor
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
+ 7:25
76
Jan Kraus
Team Dukla Praha
Team Dukla Praha
+ 7:54
77
Cristobal Olavarria
+ 7:55
78
Volodymyr Gomenyuk
Team Lvshan Landscape
Team Lvshan Landscape
+ 8:12
79
Maksym Vasilyev
Kolss-BDC Team
Kolss-BDC Team
+ 8:14
80
Vladyslav Kreminskyi
ISD - Jorbi Continental Team
ISD - Jorbi Continental Team
+ 8:29
81
Ruslan Karimov
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
+ 8:54
82
Patrick Sharpe
ST George Merida Cycling Team
ST George Merida Cycling Team
+ 9:06
83
Matyá Strupek
Team Dukla Praha
Team Dukla Praha
+ 9:11
84
Valerii Taradai
+ 9:51
85
Chunlong Zhang
+ 10:03
86
Jakub Mareczko
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
+ 10:21
87
Ho San Chiu
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
+ 10:41
88
Nicolas Marini
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
+ 10:57
89
Rafael Andriato
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
+ 11:03
90
Christopher Williams
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
+ 11:16
91
Siarhei Papok
Minsk Cycling Club
Minsk Cycling Club
+ 11:28
92
Benjamin Harvey
ST George Merida Cycling Team
ST George Merida Cycling Team
+ 11:31
93
Luke Parker
State of Matter / Maap
State of Matter / Maap
+ 11:32
94
Dusan Kalaba
Start Vaxes - Partizan Cycling Team
Start Vaxes - Partizan Cycling Team
+ 11:35
95
Jozef Palcak
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
+ 11:45
96
Cristopher Mansilla Almonacid
Start Vaxes - Partizan Cycling Team
Start Vaxes - Partizan Cycling Team
+ 11:48
97
Erdenesuren Munkhtulga
,,
98
Yuriy Metlushenko
Jilun - Shakeland Cycling Team
Jilun - Shakeland Cycling Team
+ 11:49
99
Nicholas Woods
ST George Merida Cycling Team
ST George Merida Cycling Team
+ 11:52
100
Quentin Valognes
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
+ 11:53
101
Simin Adamek
Team Dukla Praha
Team Dukla Praha
+ 11:57
102
Daniele Colli
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
+ 12:00
103
Juraj Lajcha
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
+ 12:06
104
Gerd de Keijzer
Team Novo Nordisk
Team Novo Nordisk
,,
105
Michal Kesl
+ 12:07
106
Armands Becis
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
+ 12:11
107
Feng Qiao
+ 25
108
Andris Vosekalns
Rietumu - Delfin
Rietumu - Delfin
+ 12:41
109
Patrik Tybor
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
+ 13:29
110
Martz Alder
Attaque Team Gusto
Attaque Team Gusto
+ 13:30
111
Roman Seliversov
ISD - Jorbi Continental Team
ISD - Jorbi Continental Team
+ 14:07
112
Guy Kalma
Attaque Team Gusto
Attaque Team Gusto
+ 14:40
113
Francisco Ramon Chamorro Piva
Funvic Soul Cycles - Carrefour
Funvic Soul Cycles - Carrefour
+ 14:46
114
Massimo Graziato
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
+ 15:01
115
Tino Thömel
RTS - Santic Racing Team
RTS - Santic Racing Team
+ 15:46
116
Kwun Wan Law
HKSI Pro Cycling Team
HKSI Pro Cycling Team
+ 15:48
117
Genki Yamamoto
Nippo - Vini Fantini
Nippo - Vini Fantini
+ 15:53
118
Tomas Harag
Dukla Banska Bystrica
Dukla Banska Bystrica
+ 16:51
119
Milan Veltman
Parkhotel Valkenburg Continental Team
Parkhotel Valkenburg Continental Team
+ 20:18
120
Jos Koop
+ 23:11
121
Darcy Ellerm-Norton
+ 26:47
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Jakub Mareczko
Wilier Triestina - Southeast
Wilier Triestina - Southeast
0
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren