Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Tour of the Alps
Salorno - Baselga di Pinè
Tour of the Alps
Salorno - Baselga di Pinè
Datum
24 april 2019
Startlocatie
Salorno
Finish-locatie
Baselga di Pinè
Afstand
106.30 km
Uitslag
Tour of the Alps (2.HC)
Salorno → Salorno (106,30 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Fausto Masnada
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
2:58:08
2
Tao Geoghegan Hart
Team Sky
Team Sky
+ 5
3
Rafal Majka
Bora - HansGrohe
Bora - HansGrohe
,,
4
Vincenzo Nibali
Bahrein - Merida
Bahrein - Merida
,,
5
Dario Cataldo
Astana Pro Team
Astana Pro Team
,,
6
Aleksander Vlasov
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
,,
7
Pavel Sivakov
Team Sky
Team Sky
,,
8
Jan Hirt
Astana Pro Team
Astana Pro Team
,,
9
Roland Thalmann
Team Vorarlberg Santic
Team Vorarlberg Santic
,,
10
Mattia Cattaneo
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
,,
11
Giovanni Carboni
Bardiani CSF
Bardiani CSF
,,
12
Christopher Froome
Team Sky
Team Sky
+ 15
13
Aldemar Reyes Ortega
Manzana Postobon Team
Manzana Postobon Team
+ 27
14
Andrey Zeits
Astana Pro Team
Astana Pro Team
,,
15
Mikel Bizkarra Etxegibel
Euskadi Basque Country - Murias
Euskadi Basque Country - Murias
,,
16
Hermann Pernsteiner
Bahrein - Merida
Bahrein - Merida
,,
17
Alexis Vuillermoz
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
+ 50
18
Artem Nych
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
,,
19
Mikel Iturria Segurola
Euskadi Basque Country - Murias
Euskadi Basque Country - Murias
,,
20
Alex Aranburu Deba
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA
,,
21
Alejandro Osorio Carvajal
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
,,
22
Jérémy Maison
Team Arkéa- Samsic
Team Arkéa- Samsic
,,
23
Andrea Garosio
Bahrein - Merida
Bahrein - Merida
,,
24
Miguel Eduardo Florez Lopez
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
,,
25
Davide Gabburo
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
+ 1:05
26
Pello Bilbao Lopez de Armentia
Astana Pro Team
Astana Pro Team
+ 1:08
27
Stephan Rabitsch
Team Felbermayr - Simplon Wels
Team Felbermayr - Simplon Wels
+ 1:15
28
Markus Wildauer
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
29
Julen Amezqueta Moreno
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA
+ 1:28
30
Luca Covili
Bardiani CSF
Bardiani CSF
+ 1:36
31
Manuel Senni
Bardiani CSF
Bardiani CSF
+ 1:54
32
Jose Manuel Diaz Gallego
Team Vorarlberg Santic
Team Vorarlberg Santic
+ 2:32
33
Simone Velasco
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
+ 2:53
34
Benjamin Brkic
Team Felbermayr - Simplon Wels
Team Felbermayr - Simplon Wels
,,
35
Hubert Dupont
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
36
Manuele Boaro
Astana Pro Team
Astana Pro Team
,,
37
Fernando Barcelo Aragon
Euskadi Basque Country - Murias
Euskadi Basque Country - Murias
,,
38
Nikita Stalnov
Astana Pro Team
Astana Pro Team
,,
39
Alessandro Bisolti
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
+ 3:25
40
Georg Zimmermann
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
+ 3:51
41
Federico Zurlo
Giotti Victoria
Giotti Victoria
,,
42
Valerio Agnoli
Bahrein - Merida
Bahrein - Merida
,,
43
Dayer Uberney Quintana Rojas
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
,,
44
Michele Corradini
,,
45
Francesco Gavazzi
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
+ 4:09
46
Davide Botta
Team Colpack
Team Colpack
,,
47
Patrick Schelling
Team Vorarlberg Santic
Team Vorarlberg Santic
,,
48
Elie Gesbert
Team Arkéa- Samsic
Team Arkéa- Samsic
+ 4:17
49
Carlos Julian Quintero Norena
Manzana Postobon Team
Manzana Postobon Team
+ 5:21
50
Salvatore Puccio
Team Sky
Team Sky
,,
51
Antonio Nibali
Bahrein - Merida
Bahrein - Merida
,,
52
Juan Antonio Lopez-Cozar
Euskadi Basque Country - Murias
Euskadi Basque Country - Murias
,,
53
Kenny Elissonde
Team Sky
Team Sky
+ 5:23
54
Aleksey Rybalkin
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
+ 6:02
55
Ben Gastauer
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
+ 8:01
56
Pawel Poljanski
Bora - HansGrohe
Bora - HansGrohe
+ 8:26
57
Evgeny Shalunov
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
+ 9:10
58
Sergei Shilov
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
,,
59
Nicola Bagioli
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
,,
60
Marco Tizza
Amore & Vita - Prodir
Amore & Vita - Prodir
,,
61
Luca Raggio
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
+ 11:14
62
Francesco Manuel Bongiorno
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
,,
63
Juan Felipe Osorio Arboleda
Manzana Postobon Team
Manzana Postobon Team
,,
64
Daniel Savini
Bardiani CSF
Bardiani CSF
,,
65
Gordian Banzer
Team Vorarlberg Santic
Team Vorarlberg Santic
,,
66
Juan Jose Amador Castano
Manzana Postobon Team
Manzana Postobon Team
+ 11:19
67
Joel Nicolau Beltran
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA
,,
68
Jonas Gregaard Wilsly
Astana Pro Team
Astana Pro Team
,,
69
Maximilian Kuen
Team Vorarlberg Santic
Team Vorarlberg Santic
,,
70
Andrea Cacciotti
,,
71
Tobias Bayer
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
72
Colin Chris Stüssi
Team Vorarlberg Santic
Team Vorarlberg Santic
,,
73
Francesco Romano
Bardiani CSF
Bardiani CSF
,,
74
Samuele Rivi
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
75
Umberto Orsini
Bardiani CSF
Bardiani CSF
,,
76
Alvaro Cuadros Morata
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA
,,
77
Andi Bajc
Team Felbermayr - Simplon Wels
Team Felbermayr - Simplon Wels
,,
78
Ruben Dario Acosta Ospina
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
,,
79
Matthias Krizek
Team Felbermayr - Simplon Wels
Team Felbermayr - Simplon Wels
,,
80
Filippo Rocchetti
Team Colpack
Team Colpack
,,
81
Brice Feillu
Team Arkéa- Samsic
Team Arkéa- Samsic
,,
82
Geoffrey Bouchard
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
83
François Bidard
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
,,
84
Simone Sterbini
Giotti Victoria
Giotti Victoria
,,
85
Amaël Moinard
Team Arkéa- Samsic
Team Arkéa- Samsic
,,
86
Bernardo Albeiro Suaza Arango
Manzana Postobon Team
Manzana Postobon Team
,,
87
Jhojan Orlando Garcia Sosa
Manzana Postobon Team
Manzana Postobon Team
,,
88
Edoardo Zardini
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
+ 12:13
89
Manuele Tarozzi
,,
90
Antonio Santoro
Monkey Town-à Bloc CT
Monkey Town-à Bloc CT
,,
91
Meiyin Wang
Bahrein - Merida
Bahrein - Merida
,,
92
Sergio Samitier
Euskadi Basque Country - Murias
Euskadi Basque Country - Murias
,,
93
Evgeny Kobernyak
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
,,
94
Aritz Bagües Kalparsoro
Euskadi Basque Country - Murias
Euskadi Basque Country - Murias
+ 12:40
95
Damiano Cima
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
,,
96
Denis-Marian Vulcan
Giotti Victoria
Giotti Victoria
+ 13:17
97
Emil Dima
Giotti Victoria
Giotti Victoria
+ 13:19
98
Luca Wackermann
Bardiani CSF
Bardiani CSF
+ 13:22
99
Andreas Schillinger
Bora - HansGrohe
Bora - HansGrohe
,,
100
Juraj Sagan
Bora - HansGrohe
Bora - HansGrohe
+ 14:32
101
Andrea Toniatti
Team Colpack
Team Colpack
,,
102
Nicolas Dalla Valle
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
103
Patrick Gamper
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
104
Florian Kierner
Team Felbermayr - Simplon Wels
Team Felbermayr - Simplon Wels
,,
105
Giacomo Garavaglia
Team Colpack
Team Colpack
,,
106
Paul Double
Team Colpack
Team Colpack
,,
107
Omar El Gouzi
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
,,
108
Ivan Santaromita
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
,,
109
Daniel Lehner
Team Felbermayr - Simplon Wels
Team Felbermayr - Simplon Wels
,,
110
Emanuele Onesti
Giotti Victoria
Giotti Victoria
,,
111
Ivan Rovny
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
,,
112
Leonardo Basso
Team Sky
Team Sky
,,
113
Gotzon Udondo
Euskadi Basque Country - Murias
Euskadi Basque Country - Murias
,,
114
Matteo Busato
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
+ 14:36
115
Jalel Duranti
Team Colpack
Team Colpack
+ 15:02
DSQ
Simone Ravanelli
Biesse Carrera Gavardo
Biesse Carrera Gavardo
DSQ
Marco Canola
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
DNS
Giovanni Visconti
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
DNF
Ciprian Jitaru
Giotti Victoria
Giotti Victoria
DNF
Vlad-Nicolae Dobre
Giotti Victoria
Giotti Victoria
DNF
Rudiger Selig
Bora - HansGrohe
Bora - HansGrohe
DNF
Jaramillo Diez Daniel Alexander
Manzana Postobon Team
Manzana Postobon Team
DNF
David Gonzalez Lopez
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA
DNF
Matthias Mangertseder
Team Felbermayr - Simplon Wels
Team Felbermayr - Simplon Wels
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Pavel Sivakov
Team Sky
Team Sky
11:27:08
2
Jan Hirt
Astana Pro Team
Astana Pro Team
+ 8
3
Mattia Cattaneo
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
+ 23
4
Rafal Majka
Bora - HansGrohe
Bora - HansGrohe
+ 35
5
Tao Geoghegan Hart
Team Sky
Team Sky
+ 37
6
Vincenzo Nibali
Bahrein - Merida
Bahrein - Merida
+ 39
7
Hermann Pernsteiner
Bahrein - Merida
Bahrein - Merida
+ 1:01
8
Roland Thalmann
Team Vorarlberg Santic
Team Vorarlberg Santic
+ 1:08
9
Aleksander Vlasov
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
+ 1:24
10
Fausto Masnada
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
+ 1:35
11
Giovanni Carboni
Bardiani CSF
Bardiani CSF
+ 1:47
12
Christopher Froome
Team Sky
Team Sky
+ 1:54
13
Pello Bilbao Lopez de Armentia
Astana Pro Team
Astana Pro Team
+ 1:56
14
Miguel Eduardo Florez Lopez
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
+ 2:01
15
Alexis Vuillermoz
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
+ 2:25
16
Mikel Iturria Segurola
Euskadi Basque Country - Murias
Euskadi Basque Country - Murias
+ 2:37
17
Andrey Zeits
Astana Pro Team
Astana Pro Team
+ 2:43
18
Davide Gabburo
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
+ 2:47
19
Dario Cataldo
Astana Pro Team
Astana Pro Team
+ 2:58
20
Nikita Stalnov
Astana Pro Team
Astana Pro Team
+ 3:50
21
Jérémy Maison
Team Arkéa- Samsic
Team Arkéa- Samsic
+ 3:53
22
Artem Nych
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
+ 4:26
23
Julen Amezqueta Moreno
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA
+ 4:36
24
Aldemar Reyes Ortega
Manzana Postobon Team
Manzana Postobon Team
+ 5:16
25
Alejandro Osorio Carvajal
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
+ 5:39
26
Dayer Uberney Quintana Rojas
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
+ 5:47
27
Hubert Dupont
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
+ 6:07
28
Luca Covili
Bardiani CSF
Bardiani CSF
+ 6:26
29
Mikel Bizkarra Etxegibel
Euskadi Basque Country - Murias
Euskadi Basque Country - Murias
+ 6:40
30
Manuele Boaro
Astana Pro Team
Astana Pro Team
+ 6:44
31
Georg Zimmermann
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
+ 7:31
32
Andrea Garosio
Bahrein - Merida
Bahrein - Merida
+ 8:10
33
Benjamin Brkic
Team Felbermayr - Simplon Wels
Team Felbermayr - Simplon Wels
+ 8:13
34
Federico Zurlo
Giotti Victoria
Giotti Victoria
+ 8:30
35
Aleksey Rybalkin
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
+ 9:05
36
Antonio Nibali
Bahrein - Merida
Bahrein - Merida
+ 9:51
37
Simone Velasco
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
+ 10:13
38
Jose Manuel Diaz Gallego
Team Vorarlberg Santic
Team Vorarlberg Santic
+ 10:23
39
Patrick Schelling
Team Vorarlberg Santic
Team Vorarlberg Santic
+ 11:37
40
Carlos Julian Quintero Norena
Manzana Postobon Team
Manzana Postobon Team
+ 12:41
41
Pawel Poljanski
Bora - HansGrohe
Bora - HansGrohe
+ 13:24
42
Kenny Elissonde
Team Sky
Team Sky
+ 13:40
43
Stephan Rabitsch
Team Felbermayr - Simplon Wels
Team Felbermayr - Simplon Wels
+ 14:27
44
Daniel Savini
Bardiani CSF
Bardiani CSF
+ 15:29
45
Ben Gastauer
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
+ 15:52
46
Alessandro Bisolti
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
+ 16:11
47
Alex Aranburu Deba
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA
+ 16:21
48
Francesco Gavazzi
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
+ 16:55
49
Edoardo Zardini
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
+ 17:07
50
Francesco Romano
Bardiani CSF
Bardiani CSF
+ 18:39
51
Valerio Agnoli
Bahrein - Merida
Bahrein - Merida
+ 19:24
52
Amaël Moinard
Team Arkéa- Samsic
Team Arkéa- Samsic
+ 19:29
53
François Bidard
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
+ 20:38
54
Davide Botta
Team Colpack
Team Colpack
+ 21:11
55
Gordian Banzer
Team Vorarlberg Santic
Team Vorarlberg Santic
+ 21:37
56
Fernando Barcelo Aragon
Euskadi Basque Country - Murias
Euskadi Basque Country - Murias
+ 22:04
57
Elie Gesbert
Team Arkéa- Samsic
Team Arkéa- Samsic
+ 22:27
58
Jhojan Orlando Garcia Sosa
Manzana Postobon Team
Manzana Postobon Team
+ 23:34
59
Geoffrey Bouchard
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
+ 24:05
60
Luca Raggio
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
+ 24:31
61
Umberto Orsini
Bardiani CSF
Bardiani CSF
+ 25:02
62
Manuel Senni
Bardiani CSF
Bardiani CSF
+ 25:20
63
Markus Wildauer
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
+ 25:32
64
Sergei Shilov
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
+ 26:16
65
Sergio Samitier
Euskadi Basque Country - Murias
Euskadi Basque Country - Murias
+ 26:29
66
Salvatore Puccio
Team Sky
Team Sky
+ 26:43
67
Colin Chris Stüssi
Team Vorarlberg Santic
Team Vorarlberg Santic
+ 26:52
68
Luca Wackermann
Bardiani CSF
Bardiani CSF
+ 26:56
69
Paul Double
Team Colpack
Team Colpack
+ 27:18
70
Jonas Gregaard Wilsly
Astana Pro Team
Astana Pro Team
+ 28:21
71
Ruben Dario Acosta Ospina
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
,,
72
Nicola Bagioli
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
+ 28:46
73
Juan Felipe Osorio Arboleda
Manzana Postobon Team
Manzana Postobon Team
+ 29:44
74
Michele Corradini
+ 30:06
75
Antonio Santoro
Monkey Town-à Bloc CT
Monkey Town-à Bloc CT
+ 30:34
76
Francesco Manuel Bongiorno
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
+ 30:41
77
Joel Nicolau Beltran
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA
+ 30:55
78
Ivan Santaromita
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
+ 31:38
79
Tobias Bayer
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
+ 32:23
80
Evgeny Shalunov
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
+ 33:06
81
Matteo Busato
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
+ 33:41
82
Bernardo Albeiro Suaza Arango
Manzana Postobon Team
Manzana Postobon Team
+ 33:44
83
Juan Antonio Lopez-Cozar
Euskadi Basque Country - Murias
Euskadi Basque Country - Murias
+ 33:56
84
Andi Bajc
Team Felbermayr - Simplon Wels
Team Felbermayr - Simplon Wels
+ 34:32
85
Nicolas Dalla Valle
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
+ 35:01
86
Marco Tizza
Amore & Vita - Prodir
Amore & Vita - Prodir
+ 35:25
87
Filippo Rocchetti
Team Colpack
Team Colpack
+ 36:05
88
Denis-Marian Vulcan
Giotti Victoria
Giotti Victoria
+ 36:52
89
Andrea Cacciotti
+ 37:34
90
Maximilian Kuen
Team Vorarlberg Santic
Team Vorarlberg Santic
,,
91
Samuele Rivi
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
+ 38:10
92
Andreas Schillinger
Bora - HansGrohe
Bora - HansGrohe
+ 38:18
93
Matthias Krizek
Team Felbermayr - Simplon Wels
Team Felbermayr - Simplon Wels
+ 39:04
94
Ivan Rovny
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
+ 40:01
95
Daniel Lehner
Team Felbermayr - Simplon Wels
Team Felbermayr - Simplon Wels
+ 40:47
96
Andrea Toniatti
Team Colpack
Team Colpack
+ 40:58
97
Alvaro Cuadros Morata
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA
+ 42:06
98
Damiano Cima
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
+ 42:27
99
Manuele Tarozzi
+ 42:31
100
Brice Feillu
Team Arkéa- Samsic
Team Arkéa- Samsic
+ 42:42
101
Meiyin Wang
Bahrein - Merida
Bahrein - Merida
+ 42:54
102
Juan Jose Amador Castano
Manzana Postobon Team
Manzana Postobon Team
+ 43:07
103
Patrick Gamper
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
+ 43:12
104
Giacomo Garavaglia
Team Colpack
Team Colpack
+ 43:21
105
Emil Dima
Giotti Victoria
Giotti Victoria
+ 43:25
106
Evgeny Kobernyak
Gazprom - Rusvelo
Gazprom - Rusvelo
+ 43:36
107
Aritz Bagües Kalparsoro
Euskadi Basque Country - Murias
Euskadi Basque Country - Murias
+ 43:52
108
Florian Kierner
Team Felbermayr - Simplon Wels
Team Felbermayr - Simplon Wels
+ 44:09
109
Omar El Gouzi
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
+ 44:27
110
Jalel Duranti
Team Colpack
Team Colpack
+ 44:57
111
Simone Sterbini
Giotti Victoria
Giotti Victoria
+ 45:52
112
Juraj Sagan
Bora - HansGrohe
Bora - HansGrohe
+ 46:20
113
Emanuele Onesti
Giotti Victoria
Giotti Victoria
+ 49:05
114
Gotzon Udondo
Euskadi Basque Country - Murias
Euskadi Basque Country - Murias
+ 49:34
115
Leonardo Basso
Team Sky
Team Sky
+ 53:52
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Maximilian Kuen
Team Vorarlberg Santic
Team Vorarlberg Santic
8
2
Michele Corradini
6
3
Matthias Krizek
Team Felbermayr - Simplon Wels
Team Felbermayr - Simplon Wels
6
4
Francesco Gavazzi
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
4
5
François Bidard
Ag2r - La Mondiale
Ag2r - La Mondiale
2
6
Nicola Bagioli
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
2
7
Patrick Gamper
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
2
Powered by
Cyclingflash.com
1
Sergio Samitier
Euskadi Basque Country - Murias
Euskadi Basque Country - Murias
13
2
Emil Dima
Giotti Victoria
Giotti Victoria
9
3
Edoardo Zardini
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
9
4
Elie Gesbert
Team Arkéa- Samsic
Team Arkéa- Samsic
6
5
Matthias Krizek
Team Felbermayr - Simplon Wels
Team Felbermayr - Simplon Wels
6
6
Carlos Julian Quintero Norena
Manzana Postobon Team
Manzana Postobon Team
5
7
Antonio Nibali
Bahrein - Merida
Bahrein - Merida
4
8
Pawel Poljanski
Bora - HansGrohe
Bora - HansGrohe
4
9
Rafal Majka
Bora - HansGrohe
Bora - HansGrohe
2
10
Francesco Gavazzi
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
2
11
Filippo Rocchetti
Team Colpack
Team Colpack
2
12
Maximilian Kuen
Team Vorarlberg Santic
Team Vorarlberg Santic
2
13
Simone Velasco
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
1
14
Patrick Gamper
Tirol Cycling Team
Tirol Cycling Team
1
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren