Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Volta a Portugal
Oliveira de Azeméis - Viana do Castelo
Volta a Portugal
Oliveira de Azeméis - Viana do Castelo
Datum
9 augustus 2013
Startlocatie
Oliveira de Azeméis
Finish-locatie
Viana do Castelo
Afstand
187.20 km
Uitslag
Volta a Portugal (2.1)
Oliveira de Azeméis → Oliveira de Azeméis (187,20 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Rui Miguel Sousa Barbosa
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
4:41:21
2
Matteo Fedi
Ceramica Flaminia - Fondriest
Ceramica Flaminia - Fondriest
,,
3
Aleksejs Saramotins
IAM Cycling
IAM Cycling
,,
4
André Lima César Fonte
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
,,
5
Gustavo Cesar Veloso
OFM - Quinta Da Lixa
OFM - Quinta Da Lixa
,,
6
Edgar Miguel Lemos Pinto
L.A. Aluminios - Antarte
L.A. Aluminios - Antarte
,,
7
Hernani Broco
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
,,
8
Nuño Ribeiro
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
,,
9
Vladislav Gorbunov
Continental Team Astana
Continental Team Astana
,,
10
Marcel Wyss
IAM Cycling
IAM Cycling
,,
11
Vegard Stake Laengen
Bretagne - Séché Environnement
Bretagne - Séché Environnement
,,
12
Delio Fernández Cruz
OFM - Quinta Da Lixa
OFM - Quinta Da Lixa
,,
13
Alejandro Manuel Marques Porto
OFM - Quinta Da Lixa
OFM - Quinta Da Lixa
,,
14
Francisco Javier Moreno Allue
Caja Rural
Caja Rural
+ 7
15
Micael Isidoro
Louletano - Dunas Douradas
Louletano - Dunas Douradas
+ 9
16
Rui Pedro Carvalho Vinhas
Louletano - Dunas Douradas
Louletano - Dunas Douradas
,,
17
Yannick Talabardon
Sojasun
Sojasun
+ 11
18
Sergio Pardilla Bellon
MTN - Qhubeka
MTN - Qhubeka
,,
19
Ruben Fernandez Andujar
Caja Rural
Caja Rural
+ 15
20
Arkaitz Duran Aroca
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
,,
21
Manuel Antunes Amaro
Ceramica Flaminia - Fondriest
Ceramica Flaminia - Fondriest
,,
22
Joël Zangerle
Leopard - Trek Continental Team
Leopard - Trek Continental Team
,,
23
Joao Pereira
Carmim - Tavira
Carmim - Tavira
,,
24
Fabien Schmidt
Sojasun
Sojasun
,,
25
Helder Oliveira
OFM - Quinta Da Lixa
OFM - Quinta Da Lixa
,,
26
Florian Guillou
Bretagne - Séché Environnement
Bretagne - Séché Environnement
,,
27
Fabrice Jeandesboz
Sojasun
Sojasun
,,
28
Ricardo Vilela
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
,,
29
Eduard Prades Reverte
OFM - Quinta Da Lixa
OFM - Quinta Da Lixa
,,
30
Hugo Sabido
L.A. Aluminios - Antarte
L.A. Aluminios - Antarte
,,
31
Yevgeniy Nepomnyachshiy
Continental Team Astana
Continental Team Astana
,,
32
Dennis Van Niekerk
MTN - Qhubeka
MTN - Qhubeka
,,
33
Hugo De Matos Sancho
L.A. Aluminios - Antarte
L.A. Aluminios - Antarte
,,
34
Ferekalsi Debesay Abrha
MTN - Qhubeka
MTN - Qhubeka
,,
35
Jesús Ezquerra Muela
Leopard - Trek Continental Team
Leopard - Trek Continental Team
,,
36
Omar Fraile Matarranza
Caja Rural
Caja Rural
+ 23
37
Raul Garcia De Mateo Rubio
Louletano - Dunas Douradas
Louletano - Dunas Douradas
,,
38
Daniel Eduardo Moreira Silva
Radio Popular - Onda
Radio Popular - Onda
,,
39
Christoph Pfingsten
Cyclingteam De Rijke - Shanks
Cyclingteam De Rijke - Shanks
,,
40
Jóni Silva Brandao
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
,,
41
Sergio Ferreira Sousa
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
,,
42
Alexandre Shushemoin
Continental Team Astana
Continental Team Astana
,,
43
Domingos André Maciel Gonçalves
Radio Popular - Onda
Radio Popular - Onda
,,
44
Ignatas Konovalovas
MTN - Qhubeka
MTN - Qhubeka
,,
45
Pavel Kochetkov
Rusvelo
Rusvelo
,,
46
Jan Hirt
Leopard - Trek Continental Team
Leopard - Trek Continental Team
,,
47
Danail Petrov Andonov
Caja Rural
Caja Rural
,,
48
Antonio Santoro
Ceramica Flaminia - Fondriest
Ceramica Flaminia - Fondriest
,,
49
Rafael Silva
L.A. Aluminios - Antarte
L.A. Aluminios - Antarte
,,
50
Celio Cristiano Sousa
Radio Popular - Onda
Radio Popular - Onda
+ 33
51
Sébastien Duret
Bretagne - Séché Environnement
Bretagne - Séché Environnement
,,
52
Antonio Olmo Menacho
Louletano - Dunas Douradas
Louletano - Dunas Douradas
,,
53
Henrique Casimiro
Carmim - Tavira
Carmim - Tavira
,,
54
Sergei Pomoshnikov
Rusvelo
Rusvelo
,,
55
Fabio Silvestre
Leopard - Trek Continental Team
Leopard - Trek Continental Team
,,
56
Patrick Schelling
IAM Cycling
IAM Cycling
,,
57
Enzo Josue Moyano
Caja Rural
Caja Rural
,,
58
Andrea Manfredi
Ceramica Flaminia - Fondriest
Ceramica Flaminia - Fondriest
,,
59
Reto Hollenstein
IAM Cycling
IAM Cycling
,,
60
Filipe Duarte Cardoso Sousa
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
,,
61
Daniil Fominykh
Continental Team Astana
Continental Team Astana
+ 39
62
Roman Semyonov
Continental Team Astana
Continental Team Astana
,,
63
Dominic Klemme
IAM Cycling
IAM Cycling
,,
64
Nuno Bico Matos
Radio Popular - Onda
Radio Popular - Onda
,,
65
Virgilio Martins Dos Santos
Radio Popular - Onda
Radio Popular - Onda
+ 45
66
Carlos Ivan Oyarzun Guinez
Louletano - Dunas Douradas
Louletano - Dunas Douradas
,,
67
Paul Poux
Sojasun
Sojasun
+ 47
68
Tom Thill
Leopard - Trek Continental Team
Leopard - Trek Continental Team
+ 53
69
Huub Duyn
Cyclingteam De Rijke - Shanks
Cyclingteam De Rijke - Shanks
,,
70
Eduardo Sepulveda
Bretagne - Séché Environnement
Bretagne - Séché Environnement
,,
71
Marcio Barbosa
L.A. Aluminios - Antarte
L.A. Aluminios - Antarte
,,
72
Alexander Rybakov
Rusvelo
Rusvelo
+ 1:03
73
Armindo Fonseca
Bretagne - Séché Environnement
Bretagne - Séché Environnement
+ 1:05
74
Jonathan Fumeaux
IAM Cycling
IAM Cycling
+ 1:09
75
Alexandr Pliuschin
IAM Cycling
IAM Cycling
,,
76
Alfredo Balloni
Ceramica Flaminia - Fondriest
Ceramica Flaminia - Fondriest
+ 1:18
77
Johann van Zyl
MTN - Qhubeka
MTN - Qhubeka
,,
78
David Da Silva Livramento
Carmim - Tavira
Carmim - Tavira
+ 1:23
79
Jay Robert Thomson
MTN - Qhubeka
MTN - Qhubeka
+ 1:34
80
Sébastien Hinault
IAM Cycling
IAM Cycling
,,
81
António Barbio
Ceramica Flaminia - Fondriest
Ceramica Flaminia - Fondriest
,,
82
John Murphy
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
,,
83
Manuel Antonio Cardoso Leal
Caja Rural
Caja Rural
,,
84
Davide Frattini
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
,,
85
Mario Jorge Costa da Faria
OFM - Quinta Da Lixa
OFM - Quinta Da Lixa
+ 1:47
86
Nazar Jumabekov
Continental Team Astana
Continental Team Astana
+ 2:09
87
Jean-Marc Bideau
Bretagne - Séché Environnement
Bretagne - Séché Environnement
,,
88
Artur Ershov
Rusvelo
Rusvelo
+ 2:13
89
Renaud Dion
Bretagne - Séché Environnement
Bretagne - Séché Environnement
+ 2:19
90
Luis Felipe Albino Silva
Louletano - Dunas Douradas
Louletano - Dunas Douradas
+ 2:35
91
Ilnur Zakarin
Rusvelo
Rusvelo
+ 2:37
92
Sergey Klimov
Rusvelo
Rusvelo
+ 2:54
93
Bruno Duarte Ferreira Silva
L.A. Aluminios - Antarte
L.A. Aluminios - Antarte
+ 3:05
94
Igor Alberto Silva
Carmim - Tavira
Carmim - Tavira
,,
95
Abdraimzhan Ishanov
Continental Team Astana
Continental Team Astana
,,
96
Gerald Ciolek
MTN - Qhubeka
MTN - Qhubeka
+ 3:11
97
Adrian Palomares Villaplana
Cyclingteam De Rijke - Shanks
Cyclingteam De Rijke - Shanks
+ 3:24
98
Jacobe Keough
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
+ 3:32
99
Rony Martias
Sojasun
Sojasun
,,
100
Adrian Lopez Garrido
Radio Popular - Onda
Radio Popular - Onda
+ 3:37
101
Martyn Irvine
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
,,
102
Ramon Domene Reyes
Caja Rural
Caja Rural
,,
103
Karol Domagalski
Caja Rural
Caja Rural
,,
104
Daniel Summerhill
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
,,
105
Marcel Aregger
IAM Cycling
IAM Cycling
,,
106
Etienne Tortelier
Sojasun
Sojasun
,,
107
Maxime Daniel
Sojasun
Sojasun
,,
108
David Gutierrez Gutierrez
Radio Popular - Onda
Radio Popular - Onda
,,
109
Sjoerd Kouwenhoven
Cyclingteam De Rijke - Shanks
Cyclingteam De Rijke - Shanks
,,
110
Kobus Hereijgers
Cyclingteam De Rijke - Shanks
Cyclingteam De Rijke - Shanks
,,
111
Jean-Lou Paiani
Sojasun
Sojasun
,,
112
Sean De Bie
Leopard - Trek Continental Team
Leopard - Trek Continental Team
,,
113
Davide Gabburo
Ceramica Flaminia - Fondriest
Ceramica Flaminia - Fondriest
,,
114
Raul Alarcon Garcia
Louletano - Dunas Douradas
Louletano - Dunas Douradas
,,
115
Jacobus Venter
MTN - Qhubeka
MTN - Qhubeka
,,
116
Antonio Ferreira Carvalho
L.A. Aluminios - Antarte
L.A. Aluminios - Antarte
+ 4:32
117
André Mourato
L.A. Aluminios - Antarte
L.A. Aluminios - Antarte
,,
118
Pedro Paulinho
Ceramica Flaminia - Fondriest
Ceramica Flaminia - Fondriest
,,
119
Filipe Silva Luís Fernandes
OFM - Quinta Da Lixa
OFM - Quinta Da Lixa
,,
120
Walter Da Silva
Carmim - Tavira
Carmim - Tavira
+ 4:36
121
Martin Reimer
MTN - Qhubeka
MTN - Qhubeka
,,
122
Bas Stamsnijder
Cyclingteam De Rijke - Shanks
Cyclingteam De Rijke - Shanks
,,
123
Filippo Baggio
Ceramica Flaminia - Fondriest
Ceramica Flaminia - Fondriest
+ 4:44
124
Andrea Piechele
Ceramica Flaminia - Fondriest
Ceramica Flaminia - Fondriest
+ 4:46
125
Vitor Valinho
Louletano - Dunas Douradas
Louletano - Dunas Douradas
,,
126
Yelko Gomez
Caja Rural
Caja Rural
,,
127
Jorge Martín Montenegro
Louletano - Dunas Douradas
Louletano - Dunas Douradas
+ 4:50
128
Alexander Serov
Rusvelo
Rusvelo
+ 4:58
129
Dion Beukeboom
Cyclingteam De Rijke - Shanks
Cyclingteam De Rijke - Shanks
+ 5:22
130
Marco Benfatto
Continental Team Astana
Continental Team Astana
+ 5:38
131
Jesus Rosendo Prado
OFM - Quinta Da Lixa
OFM - Quinta Da Lixa
+ 5:49
132
Javier Ramirez Abeja
Radio Popular - Onda
Radio Popular - Onda
,,
133
Ricardo Ferreira
Radio Popular - Onda
Radio Popular - Onda
+ 6:04
134
Tomas Swift Metcalfe
Carmim - Tavira
Carmim - Tavira
+ 6:19
135
Daniel Mestre
Carmim - Tavira
Carmim - Tavira
,,
136
Bruno Matos Sancho
Carmim - Tavira
Carmim - Tavira
,,
137
Adrian Hegyvary
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
+ 6:29
138
Eugenio Alafaci
Leopard - Trek Continental Team
Leopard - Trek Continental Team
,,
139
Piero Baffi
Leopard - Trek Continental Team
Leopard - Trek Continental Team
,,
140
Olivier Hofstetter
Leopard - Trek Continental Team
Leopard - Trek Continental Team
,,
141
Igor Boev
Rusvelo
Rusvelo
+ 6:55
142
Diogo Nunes
Carmim - Tavira
Carmim - Tavira
+ 7:34
143
Ilya Davidenok
Continental Team Astana
Continental Team Astana
+ 7:37
144
Erwann Corbel
Bretagne - Séché Environnement
Bretagne - Séché Environnement
+ 8:04
145
Aldo Ino Ilesic
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
+ 8:06
146
Robert Förster
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
,,
147
Marc de Maar
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
+ 8:12
148
Jimmy Engoulvent
Sojasun
Sojasun
+ 8:54
149
Ronan van Zandbeek
Cyclingteam De Rijke - Shanks
Cyclingteam De Rijke - Shanks
+ 9:34
150
Coen Vermeltfoort
Cyclingteam De Rijke - Shanks
Cyclingteam De Rijke - Shanks
+ 30:11
151
Leonid Krasnov
Rusvelo
Rusvelo
+ 31:38
DNF
Samuel José Rodrigues Caldeira
OFM - Quinta Da Lixa
OFM - Quinta Da Lixa
DNF
Clément Koretzky
Bretagne - Séché Environnement
Bretagne - Séché Environnement
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Marcel Wyss
IAM Cycling
IAM Cycling
10:46:27
2
André Lima César Fonte
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
+ 4
3
Rui Miguel Sousa Barbosa
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
,,
4
Gustavo Cesar Veloso
OFM - Quinta Da Lixa
OFM - Quinta Da Lixa
+ 6
5
Delio Fernández Cruz
OFM - Quinta Da Lixa
OFM - Quinta Da Lixa
,,
6
Alejandro Manuel Marques Porto
OFM - Quinta Da Lixa
OFM - Quinta Da Lixa
,,
7
Matteo Fedi
Ceramica Flaminia - Fondriest
Ceramica Flaminia - Fondriest
,,
8
Yannick Talabardon
Sojasun
Sojasun
+ 7
9
Vladislav Gorbunov
Continental Team Astana
Continental Team Astana
+ 9
10
Hernani Broco
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
+ 10
11
Nuño Ribeiro
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
,,
12
Vegard Stake Laengen
Bretagne - Séché Environnement
Bretagne - Séché Environnement
,,
13
Sergio Pardilla Bellon
MTN - Qhubeka
MTN - Qhubeka
+ 11
14
Fabrice Jeandesboz
Sojasun
Sojasun
,,
15
Dennis Van Niekerk
MTN - Qhubeka
MTN - Qhubeka
+ 15
16
Ferekalsi Debesay Abrha
MTN - Qhubeka
MTN - Qhubeka
,,
17
Christoph Pfingsten
Cyclingteam De Rijke - Shanks
Cyclingteam De Rijke - Shanks
+ 16
18
Arkaitz Duran Aroca
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
+ 19
19
Hugo Sabido
L.A. Aluminios - Antarte
L.A. Aluminios - Antarte
,,
20
Ricardo Vilela
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
,,
21
Manuel Antunes Amaro
Ceramica Flaminia - Fondriest
Ceramica Flaminia - Fondriest
+ 21
22
Helder Oliveira
OFM - Quinta Da Lixa
OFM - Quinta Da Lixa
,,
23
Eduard Prades Reverte
OFM - Quinta Da Lixa
OFM - Quinta Da Lixa
,,
24
Pavel Kochetkov
Rusvelo
Rusvelo
+ 22
25
Ignatas Konovalovas
MTN - Qhubeka
MTN - Qhubeka
+ 23
26
Micael Isidoro
Louletano - Dunas Douradas
Louletano - Dunas Douradas
+ 24
27
Rui Pedro Carvalho Vinhas
Louletano - Dunas Douradas
Louletano - Dunas Douradas
,,
28
Yevgeniy Nepomnyachshiy
Continental Team Astana
Continental Team Astana
,,
29
Sergio Ferreira Sousa
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
+ 27
30
Rafael Silva
L.A. Aluminios - Antarte
L.A. Aluminios - Antarte
,,
31
Fabio Silvestre
Leopard - Trek Continental Team
Leopard - Trek Continental Team
+ 28
32
Ruben Fernandez Andujar
Caja Rural
Caja Rural
,,
33
Antonio Santoro
Ceramica Flaminia - Fondriest
Ceramica Flaminia - Fondriest
+ 29
34
Alexandre Shushemoin
Continental Team Astana
Continental Team Astana
+ 32
35
Reto Hollenstein
IAM Cycling
IAM Cycling
+ 33
36
Patrick Schelling
IAM Cycling
IAM Cycling
,,
37
Jóni Silva Brandao
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
,,
38
Aleksejs Saramotins
IAM Cycling
IAM Cycling
+ 34
39
Danail Petrov Andonov
Caja Rural
Caja Rural
+ 36
40
Omar Fraile Matarranza
Caja Rural
Caja Rural
,,
41
Filipe Duarte Cardoso Sousa
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
+ 37
42
Joao Pereira
Carmim - Tavira
Carmim - Tavira
+ 38
43
Raul Garcia De Mateo Rubio
Louletano - Dunas Douradas
Louletano - Dunas Douradas
,,
44
Domingos André Maciel Gonçalves
Radio Popular - Onda
Radio Popular - Onda
+ 39
45
Florian Guillou
Bretagne - Séché Environnement
Bretagne - Séché Environnement
,,
46
Daniel Eduardo Moreira Silva
Radio Popular - Onda
Radio Popular - Onda
,,
47
Francisco Javier Moreno Allue
Caja Rural
Caja Rural
,,
48
Sergei Pomoshnikov
Rusvelo
Rusvelo
,,
49
Dominic Klemme
IAM Cycling
IAM Cycling
+ 44
50
Enzo Josue Moyano
Caja Rural
Caja Rural
+ 46
51
Antonio Olmo Menacho
Louletano - Dunas Douradas
Louletano - Dunas Douradas
+ 48
52
Daniil Fominykh
Continental Team Astana
Continental Team Astana
,,
53
Roman Semyonov
Continental Team Astana
Continental Team Astana
,,
54
Celio Cristiano Sousa
Radio Popular - Onda
Radio Popular - Onda
+ 49
55
Edgar Miguel Lemos Pinto
L.A. Aluminios - Antarte
L.A. Aluminios - Antarte
+ 51
56
Joël Zangerle
Leopard - Trek Continental Team
Leopard - Trek Continental Team
+ 52
57
Nuno Bico Matos
Radio Popular - Onda
Radio Popular - Onda
+ 55
58
Henrique Casimiro
Carmim - Tavira
Carmim - Tavira
+ 56
59
Carlos Ivan Oyarzun Guinez
Louletano - Dunas Douradas
Louletano - Dunas Douradas
+ 1:00
60
Virgilio Martins Dos Santos
Radio Popular - Onda
Radio Popular - Onda
+ 1:01
61
Alexander Rybakov
Rusvelo
Rusvelo
+ 1:02
62
Eduardo Sepulveda
Bretagne - Séché Environnement
Bretagne - Séché Environnement
+ 1:03
63
Hugo De Matos Sancho
L.A. Aluminios - Antarte
L.A. Aluminios - Antarte
+ 1:06
64
Andrea Manfredi
Ceramica Flaminia - Fondriest
Ceramica Flaminia - Fondriest
+ 1:09
65
Jonathan Fumeaux
IAM Cycling
IAM Cycling
,,
66
Huub Duyn
Cyclingteam De Rijke - Shanks
Cyclingteam De Rijke - Shanks
+ 1:10
67
Armindo Fonseca
Bretagne - Séché Environnement
Bretagne - Séché Environnement
+ 1:15
68
Jesús Ezquerra Muela
Leopard - Trek Continental Team
Leopard - Trek Continental Team
+ 1:17
69
Johann van Zyl
MTN - Qhubeka
MTN - Qhubeka
+ 1:18
70
Tom Thill
Leopard - Trek Continental Team
Leopard - Trek Continental Team
+ 1:22
71
Sébastien Duret
Bretagne - Séché Environnement
Bretagne - Séché Environnement
+ 1:23
72
Alfredo Balloni
Ceramica Flaminia - Fondriest
Ceramica Flaminia - Fondriest
+ 1:24
73
John Murphy
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
+ 1:34
74
Jan Hirt
Leopard - Trek Continental Team
Leopard - Trek Continental Team
+ 1:35
75
António Barbio
Ceramica Flaminia - Fondriest
Ceramica Flaminia - Fondriest
+ 1:40
76
Fabien Schmidt
Sojasun
Sojasun
+ 1:41
77
Marcio Barbosa
L.A. Aluminios - Antarte
L.A. Aluminios - Antarte
+ 1:44
78
David Da Silva Livramento
Carmim - Tavira
Carmim - Tavira
+ 1:46
79
Paul Poux
Sojasun
Sojasun
,,
80
Manuel Antonio Cardoso Leal
Caja Rural
Caja Rural
+ 1:47
81
Alexandr Pliuschin
IAM Cycling
IAM Cycling
+ 1:53
82
Mario Jorge Costa da Faria
OFM - Quinta Da Lixa
OFM - Quinta Da Lixa
,,
83
Jay Robert Thomson
MTN - Qhubeka
MTN - Qhubeka
+ 1:57
84
Sébastien Hinault
IAM Cycling
IAM Cycling
+ 2:00
85
Nazar Jumabekov
Continental Team Astana
Continental Team Astana
+ 2:18
86
Jean-Marc Bideau
Bretagne - Séché Environnement
Bretagne - Séché Environnement
+ 2:19
87
Luis Felipe Albino Silva
Louletano - Dunas Douradas
Louletano - Dunas Douradas
+ 2:50
88
Ilnur Zakarin
Rusvelo
Rusvelo
+ 2:51
89
Sergey Klimov
Rusvelo
Rusvelo
+ 2:53
90
Artur Ershov
Rusvelo
Rusvelo
+ 3:00
91
Davide Frattini
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
+ 3:01
92
Bruno Duarte Ferreira Silva
L.A. Aluminios - Antarte
L.A. Aluminios - Antarte
+ 3:09
93
Gerald Ciolek
MTN - Qhubeka
MTN - Qhubeka
+ 3:11
94
Sean De Bie
Leopard - Trek Continental Team
Leopard - Trek Continental Team
+ 3:32
95
Jean-Lou Paiani
Sojasun
Sojasun
+ 3:33
96
Renaud Dion
Bretagne - Séché Environnement
Bretagne - Séché Environnement
+ 3:36
97
Adrian Palomares Villaplana
Cyclingteam De Rijke - Shanks
Cyclingteam De Rijke - Shanks
+ 3:41
98
Marcel Aregger
IAM Cycling
IAM Cycling
+ 3:42
99
Karol Domagalski
Caja Rural
Caja Rural
+ 3:50
100
Raul Alarcon Garcia
Louletano - Dunas Douradas
Louletano - Dunas Douradas
+ 3:52
101
Sjoerd Kouwenhoven
Cyclingteam De Rijke - Shanks
Cyclingteam De Rijke - Shanks
+ 3:54
102
Abdraimzhan Ishanov
Continental Team Astana
Continental Team Astana
+ 4:21
103
Jacobus Venter
MTN - Qhubeka
MTN - Qhubeka
+ 4:26
104
Bas Stamsnijder
Cyclingteam De Rijke - Shanks
Cyclingteam De Rijke - Shanks
+ 4:29
105
Davide Gabburo
Ceramica Flaminia - Fondriest
Ceramica Flaminia - Fondriest
+ 4:35
106
André Mourato
L.A. Aluminios - Antarte
L.A. Aluminios - Antarte
+ 4:36
107
Kobus Hereijgers
Cyclingteam De Rijke - Shanks
Cyclingteam De Rijke - Shanks
+ 4:37
108
Filipe Silva Luís Fernandes
OFM - Quinta Da Lixa
OFM - Quinta Da Lixa
+ 4:38
109
Filippo Baggio
Ceramica Flaminia - Fondriest
Ceramica Flaminia - Fondriest
+ 4:50
110
David Gutierrez Gutierrez
Radio Popular - Onda
Radio Popular - Onda
+ 4:51
111
Andrea Piechele
Ceramica Flaminia - Fondriest
Ceramica Flaminia - Fondriest
+ 4:52
112
Alexander Serov
Rusvelo
Rusvelo
+ 4:57
113
Martin Reimer
MTN - Qhubeka
MTN - Qhubeka
+ 5:02
114
Jorge Martín Montenegro
Louletano - Dunas Douradas
Louletano - Dunas Douradas
+ 5:25
115
Vitor Valinho
Louletano - Dunas Douradas
Louletano - Dunas Douradas
+ 5:40
116
Marco Benfatto
Continental Team Astana
Continental Team Astana
+ 5:47
117
Antonio Ferreira Carvalho
L.A. Aluminios - Antarte
L.A. Aluminios - Antarte
,,
118
Rony Martias
Sojasun
Sojasun
+ 5:50
119
Maxime Daniel
Sojasun
Sojasun
+ 5:55
120
Javier Ramirez Abeja
Radio Popular - Onda
Radio Popular - Onda
+ 6:09
121
Igor Alberto Silva
Carmim - Tavira
Carmim - Tavira
+ 6:13
122
Ricardo Ferreira
Radio Popular - Onda
Radio Popular - Onda
+ 6:20
123
Ramon Domene Reyes
Caja Rural
Caja Rural
,,
124
Etienne Tortelier
Sojasun
Sojasun
+ 6:22
125
Jesus Rosendo Prado
OFM - Quinta Da Lixa
OFM - Quinta Da Lixa
+ 6:25
126
Adrian Hegyvary
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
+ 6:29
127
Bruno Matos Sancho
Carmim - Tavira
Carmim - Tavira
+ 6:42
128
Dion Beukeboom
Cyclingteam De Rijke - Shanks
Cyclingteam De Rijke - Shanks
+ 6:46
129
Jacobe Keough
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
+ 6:51
130
Eugenio Alafaci
Leopard - Trek Continental Team
Leopard - Trek Continental Team
,,
131
Martyn Irvine
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
+ 6:56
132
Piero Baffi
Leopard - Trek Continental Team
Leopard - Trek Continental Team
+ 7:16
133
Daniel Summerhill
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
+ 7:22
134
Olivier Hofstetter
Leopard - Trek Continental Team
Leopard - Trek Continental Team
+ 7:23
135
Ilya Davidenok
Continental Team Astana
Continental Team Astana
+ 7:46
136
Walter Da Silva
Carmim - Tavira
Carmim - Tavira
+ 7:53
137
Pedro Paulinho
Ceramica Flaminia - Fondriest
Ceramica Flaminia - Fondriest
+ 7:56
138
Marc de Maar
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
+ 8:12
139
Igor Boev
Rusvelo
Rusvelo
,,
140
Jimmy Engoulvent
Sojasun
Sojasun
+ 9:16
141
Adrian Lopez Garrido
Radio Popular - Onda
Radio Popular - Onda
,,
142
Erwann Corbel
Bretagne - Séché Environnement
Bretagne - Séché Environnement
+ 9:21
143
Tomas Swift Metcalfe
Carmim - Tavira
Carmim - Tavira
+ 9:27
144
Robert Förster
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
+ 10:05
145
Aldo Ino Ilesic
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
UnitedHealthcare Pro Cycling Team
+ 10:51
146
Yelko Gomez
Caja Rural
Caja Rural
+ 11:04
147
Daniel Mestre
Carmim - Tavira
Carmim - Tavira
+ 12:18
148
Ronan van Zandbeek
Cyclingteam De Rijke - Shanks
Cyclingteam De Rijke - Shanks
+ 12:45
149
Diogo Nunes
Carmim - Tavira
Carmim - Tavira
+ 13:33
150
Coen Vermeltfoort
Cyclingteam De Rijke - Shanks
Cyclingteam De Rijke - Shanks
+ 30:59
151
Leonid Krasnov
Rusvelo
Rusvelo
+ 32:21
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Maxime Daniel
Sojasun
Sojasun
0
Powered by
Cyclingflash.com
1
Rui Miguel Sousa Barbosa
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
0
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren