Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Vuelta a Asturias
Oviedo - Gijón
Vuelta a Asturias
Oviedo - Gijón
Datum
27 april 2012
Startlocatie
Oviedo
Finish-locatie
Gijón
Afstand
162.80 km
Uitslag
Vuelta a Asturias (2.1)
Oviedo → Oviedo (162,80 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Alejandro Manuel Marques Porto
Carmin - Prio
Carmin - Prio
4:03:21
2
Pablo Urtasun Perez
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
+ 29
3
Javier Moreno Bazan
Movistar Team
Movistar Team
,,
4
Sergio Ferreira Sousa
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
,,
5
Yoann Bagot
Cofidis
Cofidis
,,
6
Rémy Di Gregorio
Cofidis
Cofidis
,,
7
David Blanco Rodriguez
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
,,
8
Ricardo Mestre
Carmin - Prio
Carmin - Prio
,,
9
Beñat Intxausti Elorriaga
Movistar Team
Movistar Team
,,
10
Henrique Casimiro
Carmin - Prio
Carmin - Prio
,,
11
David Lopez Garcia
Movistar Team
Movistar Team
,,
12
André Lima César Fonte
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
,,
13
Miguel Minguez Ayala
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
14
Hernani Broco
Caja Rural
Caja Rural
,,
15
Victor Cabedo
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
16
Ion Izagirre Insausti
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
17
Pello Bilbao Lopez de Armentia
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
18
David Da Silva Livramento
Carmin - Prio
Carmin - Prio
,,
19
Amets Txurruka Ansola
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
20
David De La Cruz Melgarejo
Caja Rural
Caja Rural
,,
21
Ivan Ramiro Parra Pinto
EPM - UNE
EPM - UNE
,,
22
Giovanni Manuel Baez Alvarez
EPM - UNE
EPM - UNE
,,
23
Sergei Shilov
Lokosphinx
Lokosphinx
+ 1:26
24
Mikhail Antonov
Lokosphinx
Lokosphinx
,,
25
José Vicente Toribio Alcolea
Andalucia
Andalucia
,,
26
Jaume Rovira Pous
Gios Deyser - Leon Kastro
Gios Deyser - Leon Kastro
,,
27
José Gonçalves
Onda
Onda
,,
28
Pierre Cazaux
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
29
Camilo Andres Suarez Albarracin
EPM - UNE
EPM - UNE
,,
30
Adrian Saez de Arregi Egurrola
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
31
Pedro Merino Criado
Gios Deyser - Leon Kastro
Gios Deyser - Leon Kastro
,,
32
Marcos García Fernandez
Caja Rural
Caja Rural
,,
33
Nuño Ribeiro
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
,,
34
Igor Merino Cortazar
Orbea Continental
Orbea Continental
,,
35
Jorge Martín Montenegro
,,
36
David Moncoutié
Cofidis
Cofidis
,,
37
Garikoitz Bravo Oiarbide
Caja Rural
Caja Rural
,,
38
Jesus Herrada Lopez
Movistar Team
Movistar Team
,,
39
Antonio Piedra Perez
Caja Rural
Caja Rural
+ 2:17
40
Higinio Fernandez Suarez
Andalucia
Andalucia
,,
41
Jose Belda Mira
,,
42
Sergio Miguel Vieira Ribeiro
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
,,
43
Ricardo Vilela
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
+ 3:15
44
Omar Fraile Matarranza
Orbea Continental
Orbea Continental
+ 3:32
45
Jesus Merino Criado
,,
46
Sergey Belykh
Lokosphinx
Lokosphinx
,,
47
Damien Branaa
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
,,
48
Robigzon Leandro Oyola Oyola
EPM - UNE
EPM - UNE
,,
49
Mauricio Ortega Ramirez
EPM - UNE
EPM - UNE
,,
50
Jesus Del Pino Corrochano
,,
51
Aitor Perez Arrieta
Gios Deyser - Leon Kastro
Gios Deyser - Leon Kastro
,,
52
Daniel Eduardo Moreira Silva
Onda
Onda
,,
53
Francisco Jarley Colorado Hernandez
EPM - UNE
EPM - UNE
,,
54
Francisco Jose Pacheco Torres
Gios Deyser - Leon Kastro
Gios Deyser - Leon Kastro
,,
55
José Manuel Gutierrez Revuelta
,,
56
Celio Cristiano Sousa
Onda
Onda
,,
57
Mikel Bizkarra Etxegibel
Orbea Continental
Orbea Continental
,,
58
Carlos Verona Quintanilla
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
,,
59
Kirill Sveshnikov
Lokosphinx
Lokosphinx
,,
60
Alexey Kunshin
Lokosphinx
Lokosphinx
+ 4:27
61
Rudy Molard
Cofidis
Cofidis
,,
62
Nelson Victorino
Carmin - Prio
Carmin - Prio
+ 5:10
63
Efren Carazo
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
+ 5:39
64
Filipe Duarte Cardoso Sousa
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
,,
65
Nicolas Edet
Cofidis
Cofidis
,,
66
David Gutierrez Gutierrez
Onda
Onda
,,
67
Ignatas Konovalovas
Movistar Team
Movistar Team
,,
68
Jaime Vergara
EPM - UNE
EPM - UNE
+ 6:05
69
Jose Luis Roldán Carmona
Andalucia
Andalucia
+ 6:16
70
Xabier Zabalo Imaz
Orbea Continental
Orbea Continental
,,
71
Javier Chacon Quesada
Andalucia
Andalucia
,,
72
Delio Fernández Cruz
Onda
Onda
,,
73
Julian Sanchez Pimienta
Caja Rural
Caja Rural
,,
74
Jonathan Gonzalez Rios
Gios Deyser - Leon Kastro
Gios Deyser - Leon Kastro
,,
75
Yelko Gomez
Caja Rural
Caja Rural
,,
76
David Belda Garcia
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
+ 8:22
77
Evgeny Shalunov
Lokosphinx
Lokosphinx
+ 8:43
78
Enrique Sanz
Movistar Team
Movistar Team
,,
79
Dmitrii Sokolov
Lokosphinx
Lokosphinx
,,
80
Haritz Orbe Urrutia
Orbea Continental
Orbea Continental
,,
81
Helder Oliveira
Onda
Onda
+ 9:36
82
Marzio Bruseghin
Movistar Team
Movistar Team
+ 10:06
83
Alexander Riabkin
Caja Rural
Caja Rural
,,
84
Pablo Torres Muino
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
,,
85
Pascual Orengo Lopez
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
,,
86
Mauricio Muller
,,
87
José Antonio Carrasco Ramírez
Gios Deyser - Leon Kastro
Gios Deyser - Leon Kastro
,,
88
Luis Angel Mate Mardones
Cofidis
Cofidis
,,
89
Florent Barle
Cofidis
Cofidis
,,
90
Pablo Lechuga Rodriguez
Andalucia
Andalucia
,,
91
Salvador Guardiola Tora
Gios Deyser - Leon Kastro
Gios Deyser - Leon Kastro
,,
92
José David Martinez
,,
93
Illart Zuazubiskar Gallastegi
Orbea Continental
Orbea Continental
+ 13:40
94
Oscar Santamaria Munoz
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
,,
95
Tomas Enrique Gil
Start Cycling Team - Atacama Flowery Desert
Start Cycling Team - Atacama Flowery Desert
,,
96
José Ivan Gutierrez Palacios
Movistar Team
Movistar Team
,,
97
Victor Holgado
,,
98
Raul Alarcon Garcia
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
,,
99
José Vega Aguilar
Andalucia
Andalucia
,,
100
Mario Gonzalez Salas
,,
101
Román Osuna Montes
Andalucia
Andalucia
,,
102
Nicolas Capdepuy
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
,,
103
Samuel José Rodrigues Caldeira
Carmin - Prio
Carmin - Prio
,,
104
João Cabreira
Onda
Onda
,,
105
Filipe Afonso Válter Pereira
Carmin - Prio
Carmin - Prio
,,
106
Aritz Bagües Kalparsoro
Orbea Continental
Orbea Continental
,,
107
Sergio Carrasco Garcia
Andalucia
Andalucia
,,
108
Walter Fernando Pedraza Morales
EPM - UNE
EPM - UNE
,,
109
Maxim Kozyrev
Lokosphinx
Lokosphinx
,,
110
José Luis Cano
Andalucia
Andalucia
,,
111
Jose Rafael Martinez Castillo
Gios Deyser - Leon Kastro
Gios Deyser - Leon Kastro
,,
112
Nicolas Vogondy
Cofidis
Cofidis
,,
113
Aritz Etxebarria
Orbea Continental
Orbea Continental
,,
114
Joao Pereira
Carmin - Prio
Carmin - Prio
+ 17:57
115
Víctor Gomez
+ 18:44
116
Leandro Atencio
,,
117
Juan Ignacio Curuchet
,,
DNF
Bruno Antero Lima
Onda
Onda
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Alejandro Manuel Marques Porto
Carmin - Prio
Carmin - Prio
4:03:08
2
Pablo Urtasun Perez
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
+ 36
3
Javier Moreno Bazan
Movistar Team
Movistar Team
+ 38
4
Sergio Ferreira Sousa
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
+ 42
5
Yoann Bagot
Cofidis
Cofidis
,,
6
Rémy Di Gregorio
Cofidis
Cofidis
,,
7
David Blanco Rodriguez
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
,,
8
Ricardo Mestre
Carmin - Prio
Carmin - Prio
,,
9
Beñat Intxausti Elorriaga
Movistar Team
Movistar Team
,,
10
Henrique Casimiro
Carmin - Prio
Carmin - Prio
,,
11
David Lopez Garcia
Movistar Team
Movistar Team
,,
12
André Lima César Fonte
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
,,
13
Miguel Minguez Ayala
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
14
Hernani Broco
Caja Rural
Caja Rural
,,
15
Victor Cabedo
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
16
Ion Izagirre Insausti
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
17
Pello Bilbao Lopez de Armentia
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
18
David Da Silva Livramento
Carmin - Prio
Carmin - Prio
,,
19
Amets Txurruka Ansola
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
20
David De La Cruz Melgarejo
Caja Rural
Caja Rural
,,
21
Ivan Ramiro Parra Pinto
EPM - UNE
EPM - UNE
,,
22
Giovanni Manuel Baez Alvarez
EPM - UNE
EPM - UNE
,,
23
José Gonçalves
Onda
Onda
+ 1:38
24
Sergei Shilov
Lokosphinx
Lokosphinx
+ 1:39
25
Mikhail Antonov
Lokosphinx
Lokosphinx
,,
26
José Vicente Toribio Alcolea
Andalucia
Andalucia
,,
27
Jaume Rovira Pous
Gios Deyser - Leon Kastro
Gios Deyser - Leon Kastro
,,
28
Pierre Cazaux
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
29
Camilo Andres Suarez Albarracin
EPM - UNE
EPM - UNE
,,
30
Adrian Saez de Arregi Egurrola
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
31
Pedro Merino Criado
Gios Deyser - Leon Kastro
Gios Deyser - Leon Kastro
,,
32
Marcos García Fernandez
Caja Rural
Caja Rural
,,
33
Nuño Ribeiro
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
,,
34
Igor Merino Cortazar
Orbea Continental
Orbea Continental
,,
35
Jorge Martín Montenegro
,,
36
David Moncoutié
Cofidis
Cofidis
,,
37
Garikoitz Bravo Oiarbide
Caja Rural
Caja Rural
,,
38
Jesus Herrada Lopez
Movistar Team
Movistar Team
,,
39
Antonio Piedra Perez
Caja Rural
Caja Rural
+ 2:30
40
Higinio Fernandez Suarez
Andalucia
Andalucia
,,
41
Jose Belda Mira
,,
42
Sergio Miguel Vieira Ribeiro
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
,,
43
Ricardo Vilela
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
+ 3:28
44
Omar Fraile Matarranza
Orbea Continental
Orbea Continental
+ 3:45
45
Jesus Merino Criado
,,
46
Sergey Belykh
Lokosphinx
Lokosphinx
,,
47
Damien Branaa
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
,,
48
Robigzon Leandro Oyola Oyola
EPM - UNE
EPM - UNE
,,
49
Mauricio Ortega Ramirez
EPM - UNE
EPM - UNE
,,
50
Jesus Del Pino Corrochano
,,
51
Aitor Perez Arrieta
Gios Deyser - Leon Kastro
Gios Deyser - Leon Kastro
,,
52
Daniel Eduardo Moreira Silva
Onda
Onda
,,
53
Francisco Jarley Colorado Hernandez
EPM - UNE
EPM - UNE
,,
54
Francisco Jose Pacheco Torres
Gios Deyser - Leon Kastro
Gios Deyser - Leon Kastro
,,
55
José Manuel Gutierrez Revuelta
,,
56
Celio Cristiano Sousa
Onda
Onda
,,
57
Mikel Bizkarra Etxegibel
Orbea Continental
Orbea Continental
,,
58
Carlos Verona Quintanilla
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
,,
59
Kirill Sveshnikov
Lokosphinx
Lokosphinx
,,
60
Alexey Kunshin
Lokosphinx
Lokosphinx
+ 4:40
61
Rudy Molard
Cofidis
Cofidis
,,
62
Nelson Victorino
Carmin - Prio
Carmin - Prio
+ 5:23
63
Efren Carazo
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
+ 5:52
64
Filipe Duarte Cardoso Sousa
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
,,
65
Nicolas Edet
Cofidis
Cofidis
,,
66
David Gutierrez Gutierrez
Onda
Onda
,,
67
Ignatas Konovalovas
Movistar Team
Movistar Team
,,
68
Jaime Vergara
EPM - UNE
EPM - UNE
+ 6:18
69
Jose Luis Roldán Carmona
Andalucia
Andalucia
+ 6:29
70
Xabier Zabalo Imaz
Orbea Continental
Orbea Continental
,,
71
Javier Chacon Quesada
Andalucia
Andalucia
,,
72
Delio Fernández Cruz
Onda
Onda
,,
73
Julian Sanchez Pimienta
Caja Rural
Caja Rural
,,
74
Jonathan Gonzalez Rios
Gios Deyser - Leon Kastro
Gios Deyser - Leon Kastro
,,
75
Yelko Gomez
Caja Rural
Caja Rural
,,
76
David Belda Garcia
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
+ 8:35
77
Evgeny Shalunov
Lokosphinx
Lokosphinx
+ 8:56
78
Enrique Sanz
Movistar Team
Movistar Team
,,
79
Dmitrii Sokolov
Lokosphinx
Lokosphinx
,,
80
Haritz Orbe Urrutia
Orbea Continental
Orbea Continental
,,
81
Helder Oliveira
Onda
Onda
+ 9:49
82
Alexander Riabkin
Caja Rural
Caja Rural
+ 10:17
83
Marzio Bruseghin
Movistar Team
Movistar Team
+ 10:19
84
Pablo Torres Muino
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
,,
85
Pascual Orengo Lopez
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
,,
86
Mauricio Muller
,,
87
José Antonio Carrasco Ramírez
Gios Deyser - Leon Kastro
Gios Deyser - Leon Kastro
,,
88
Luis Angel Mate Mardones
Cofidis
Cofidis
,,
89
Florent Barle
Cofidis
Cofidis
,,
90
Pablo Lechuga Rodriguez
Andalucia
Andalucia
,,
91
Salvador Guardiola Tora
Gios Deyser - Leon Kastro
Gios Deyser - Leon Kastro
,,
92
José David Martinez
,,
93
Samuel José Rodrigues Caldeira
Carmin - Prio
Carmin - Prio
+ 13:50
94
Illart Zuazubiskar Gallastegi
Orbea Continental
Orbea Continental
+ 13:52
95
Oscar Santamaria Munoz
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
+ 13:53
96
Tomas Enrique Gil
Start Cycling Team - Atacama Flowery Desert
Start Cycling Team - Atacama Flowery Desert
,,
97
José Ivan Gutierrez Palacios
Movistar Team
Movistar Team
,,
98
Victor Holgado
,,
99
Raul Alarcon Garcia
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
,,
100
José Vega Aguilar
Andalucia
Andalucia
,,
101
Mario Gonzalez Salas
,,
102
Román Osuna Montes
Andalucia
Andalucia
,,
103
Nicolas Capdepuy
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
,,
104
João Cabreira
Onda
Onda
,,
105
Filipe Afonso Válter Pereira
Carmin - Prio
Carmin - Prio
,,
106
Aritz Bagües Kalparsoro
Orbea Continental
Orbea Continental
,,
107
Walter Fernando Pedraza Morales
EPM - UNE
EPM - UNE
,,
108
Maxim Kozyrev
Lokosphinx
Lokosphinx
,,
109
José Luis Cano
Andalucia
Andalucia
,,
110
Jose Rafael Martinez Castillo
Gios Deyser - Leon Kastro
Gios Deyser - Leon Kastro
,,
111
Nicolas Vogondy
Cofidis
Cofidis
,,
112
Aritz Etxebarria
Orbea Continental
Orbea Continental
,,
113
Sergio Carrasco Garcia
Andalucia
Andalucia
+ 14:03
114
Joao Pereira
Carmin - Prio
Carmin - Prio
+ 18:10
115
Víctor Gomez
+ 18:55
116
Leandro Atencio
+ 18:57
117
Juan Ignacio Curuchet
,,
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren