Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Vuelta a Asturias
Teverga - Avilés
Vuelta a Asturias
Teverga - Avilés
Datum
28 april 2012
Startlocatie
Teverga
Finish-locatie
Avilés
Afstand
92.90 km
Uitslag
Vuelta a Asturias (2.1)
Teverga → Teverga (92,90 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Jesus Herrada Lopez
Movistar Team
Movistar Team
2:03:10
2
Nicolas Edet
Cofidis
Cofidis
,,
3
Walter Fernando Pedraza Morales
EPM - UNE
EPM - UNE
+ 3
4
Alexander Riabkin
Caja Rural
Caja Rural
,,
5
Enrique Sanz
Movistar Team
Movistar Team
+ 5
6
Antonio Piedra Perez
Caja Rural
Caja Rural
,,
7
José Ivan Gutierrez Palacios
Movistar Team
Movistar Team
+ 7
8
Kirill Sveshnikov
Lokosphinx
Lokosphinx
,,
9
Rémy Di Gregorio
Cofidis
Cofidis
+ 10
10
Francisco Jose Pacheco Torres
Gios Deyser - Leon Kastro
Gios Deyser - Leon Kastro
+ 12
11
Rudy Molard
Cofidis
Cofidis
,,
12
Pierre Cazaux
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
13
Luis Angel Mate Mardones
Cofidis
Cofidis
,,
14
Pablo Torres Muino
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
,,
15
José Luis Cano
Andalucia
Andalucia
,,
16
Pablo Urtasun Perez
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
17
Adrian Saez de Arregi Egurrola
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
+ 15
18
Victor Cabedo
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
19
Filipe Duarte Cardoso Sousa
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
,,
20
Hernani Broco
Caja Rural
Caja Rural
,,
21
Ion Izagirre Insausti
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
22
Pello Bilbao Lopez de Armentia
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
23
Jorge Martín Montenegro
,,
24
Sergei Shilov
Lokosphinx
Lokosphinx
,,
25
Florent Barle
Cofidis
Cofidis
,,
26
Higinio Fernandez Suarez
Andalucia
Andalucia
,,
27
Sergio Ferreira Sousa
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
,,
28
Carlos Verona Quintanilla
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
,,
29
André Lima César Fonte
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
,,
30
Beñat Intxausti Elorriaga
Movistar Team
Movistar Team
,,
31
Ricardo Mestre
Carmin - Prio
Carmin - Prio
,,
32
Amets Txurruka Ansola
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
33
Alejandro Manuel Marques Porto
Carmin - Prio
Carmin - Prio
,,
34
Yoann Bagot
Cofidis
Cofidis
,,
35
Aitor Perez Arrieta
Gios Deyser - Leon Kastro
Gios Deyser - Leon Kastro
,,
36
Garikoitz Bravo Oiarbide
Caja Rural
Caja Rural
,,
37
David Lopez Garcia
Movistar Team
Movistar Team
,,
38
Camilo Andres Suarez Albarracin
EPM - UNE
EPM - UNE
,,
39
David Blanco Rodriguez
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
,,
40
David Da Silva Livramento
Carmin - Prio
Carmin - Prio
,,
41
Aritz Etxebarria
Orbea Continental
Orbea Continental
,,
42
Miguel Minguez Ayala
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
43
Jose Luis Roldán Carmona
Andalucia
Andalucia
,,
44
Javier Moreno Bazan
Movistar Team
Movistar Team
,,
45
Mauricio Muller
,,
46
Nuño Ribeiro
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
,,
47
José Vicente Toribio Alcolea
Andalucia
Andalucia
,,
48
David De La Cruz Melgarejo
Caja Rural
Caja Rural
,,
49
Mikhail Antonov
Lokosphinx
Lokosphinx
,,
50
David Gutierrez Gutierrez
Onda
Onda
,,
51
Jesus Del Pino Corrochano
,,
52
Marcos García Fernandez
Caja Rural
Caja Rural
,,
53
Jaime Vergara
EPM - UNE
EPM - UNE
,,
54
Henrique Casimiro
Carmin - Prio
Carmin - Prio
,,
55
Jaume Rovira Pous
Gios Deyser - Leon Kastro
Gios Deyser - Leon Kastro
,,
56
Efren Carazo
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
,,
57
José Gonçalves
Onda
Onda
,,
58
Oscar Santamaria Munoz
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
,,
59
Illart Zuazubiskar Gallastegi
Orbea Continental
Orbea Continental
,,
60
Francisco Jarley Colorado Hernandez
EPM - UNE
EPM - UNE
,,
61
Pablo Lechuga Rodriguez
Andalucia
Andalucia
,,
62
Pedro Merino Criado
Gios Deyser - Leon Kastro
Gios Deyser - Leon Kastro
,,
63
Román Osuna Montes
Andalucia
Andalucia
,,
64
Víctor Gomez
,,
65
Evgeny Shalunov
Lokosphinx
Lokosphinx
,,
66
Alexey Kunshin
Lokosphinx
Lokosphinx
,,
67
Dmitrii Sokolov
Lokosphinx
Lokosphinx
,,
68
Helder Oliveira
Onda
Onda
,,
69
José David Martinez
,,
70
Jesus Merino Criado
,,
71
Raul Alarcon Garcia
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
,,
72
Damien Branaa
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
,,
73
Giovanni Manuel Baez Alvarez
EPM - UNE
EPM - UNE
,,
74
Salvador Guardiola Tora
Gios Deyser - Leon Kastro
Gios Deyser - Leon Kastro
,,
75
Jonathan Gonzalez Rios
Gios Deyser - Leon Kastro
Gios Deyser - Leon Kastro
,,
76
Sergey Belykh
Lokosphinx
Lokosphinx
,,
77
Pascual Orengo Lopez
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
,,
78
Haritz Orbe Urrutia
Orbea Continental
Orbea Continental
,,
79
Daniel Eduardo Moreira Silva
Onda
Onda
,,
80
Mikel Bizkarra Etxegibel
Orbea Continental
Orbea Continental
,,
81
Omar Fraile Matarranza
Orbea Continental
Orbea Continental
,,
82
Igor Merino Cortazar
Orbea Continental
Orbea Continental
,,
83
Robigzon Leandro Oyola Oyola
EPM - UNE
EPM - UNE
,,
84
David Belda Garcia
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
,,
85
Mauricio Ortega Ramirez
EPM - UNE
EPM - UNE
,,
86
Ricardo Vilela
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
,,
87
José Manuel Gutierrez Revuelta
,,
88
Ivan Ramiro Parra Pinto
EPM - UNE
EPM - UNE
+ 34
89
João Cabreira
Onda
Onda
+ 36
90
Sergio Miguel Vieira Ribeiro
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
,,
91
Julian Sanchez Pimienta
Caja Rural
Caja Rural
,,
92
Jose Belda Mira
,,
93
Marzio Bruseghin
Movistar Team
Movistar Team
,,
94
Nelson Victorino
Carmin - Prio
Carmin - Prio
,,
95
Xabier Zabalo Imaz
Orbea Continental
Orbea Continental
,,
96
José Vega Aguilar
Andalucia
Andalucia
,,
97
David Moncoutié
Cofidis
Cofidis
,,
98
Yelko Gomez
Caja Rural
Caja Rural
,,
99
Celio Cristiano Sousa
Onda
Onda
,,
100
Aritz Bagües Kalparsoro
Orbea Continental
Orbea Continental
+ 41
101
Ignatas Konovalovas
Movistar Team
Movistar Team
+ 43
102
Javier Chacon Quesada
Andalucia
Andalucia
+ 48
103
Victor Holgado
,,
104
Delio Fernández Cruz
Onda
Onda
+ 51
105
Mario Gonzalez Salas
+ 52
106
Nicolas Vogondy
Cofidis
Cofidis
+ 56
107
Leandro Atencio
+ 1:15
108
Tomas Enrique Gil
Start Cycling Team - Atacama Flowery Desert
Start Cycling Team - Atacama Flowery Desert
,,
109
Maxim Kozyrev
Lokosphinx
Lokosphinx
+ 2:09
110
Samuel José Rodrigues Caldeira
Carmin - Prio
Carmin - Prio
,,
111
Filipe Afonso Válter Pereira
Carmin - Prio
Carmin - Prio
,,
112
Joao Pereira
Carmin - Prio
Carmin - Prio
,,
113
Nicolas Capdepuy
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
+ 3:14
114
Sergio Carrasco Garcia
Andalucia
Andalucia
+ 5
115
Jose Rafael Martinez Castillo
Gios Deyser - Leon Kastro
Gios Deyser - Leon Kastro
+ 3:29
116
José Antonio Carrasco Ramírez
Gios Deyser - Leon Kastro
Gios Deyser - Leon Kastro
,,
DNF
Juan Ignacio Curuchet
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Alejandro Manuel Marques Porto
Carmin - Prio
Carmin - Prio
6:06:33
2
Pablo Urtasun Perez
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
+ 33
3
Rémy Di Gregorio
Cofidis
Cofidis
+ 37
4
Javier Moreno Bazan
Movistar Team
Movistar Team
+ 38
5
Sergio Ferreira Sousa
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
+ 42
6
Victor Cabedo
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
7
Hernani Broco
Caja Rural
Caja Rural
,,
8
Ion Izagirre Insausti
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
9
Pello Bilbao Lopez de Armentia
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
10
Beñat Intxausti Elorriaga
Movistar Team
Movistar Team
,,
11
Ricardo Mestre
Carmin - Prio
Carmin - Prio
,,
12
Yoann Bagot
Cofidis
Cofidis
,,
13
André Lima César Fonte
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
,,
14
David Blanco Rodriguez
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
,,
15
David Lopez Garcia
Movistar Team
Movistar Team
,,
16
Amets Txurruka Ansola
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
17
Miguel Minguez Ayala
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
,,
18
David Da Silva Livramento
Carmin - Prio
Carmin - Prio
,,
19
Henrique Casimiro
Carmin - Prio
Carmin - Prio
,,
20
David De La Cruz Melgarejo
Caja Rural
Caja Rural
,,
21
Giovanni Manuel Baez Alvarez
EPM - UNE
EPM - UNE
,,
22
Ivan Ramiro Parra Pinto
EPM - UNE
EPM - UNE
+ 1:01
23
Jesus Herrada Lopez
Movistar Team
Movistar Team
+ 1:15
24
Pierre Cazaux
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
+ 1:36
25
José Gonçalves
Onda
Onda
+ 1:38
26
Adrian Saez de Arregi Egurrola
Euskaltel - Euskadi
Euskaltel - Euskadi
+ 1:39
27
Sergei Shilov
Lokosphinx
Lokosphinx
,,
28
Jorge Martín Montenegro
,,
29
Camilo Andres Suarez Albarracin
EPM - UNE
EPM - UNE
,,
30
José Vicente Toribio Alcolea
Andalucia
Andalucia
,,
31
Garikoitz Bravo Oiarbide
Caja Rural
Caja Rural
,,
32
Mikhail Antonov
Lokosphinx
Lokosphinx
,,
33
Nuño Ribeiro
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
,,
34
Jaume Rovira Pous
Gios Deyser - Leon Kastro
Gios Deyser - Leon Kastro
,,
35
Marcos García Fernandez
Caja Rural
Caja Rural
,,
36
Pedro Merino Criado
Gios Deyser - Leon Kastro
Gios Deyser - Leon Kastro
,,
37
Igor Merino Cortazar
Orbea Continental
Orbea Continental
,,
38
David Moncoutié
Cofidis
Cofidis
+ 2:00
39
Antonio Piedra Perez
Caja Rural
Caja Rural
+ 2:20
40
Higinio Fernandez Suarez
Andalucia
Andalucia
+ 2:30
41
Sergio Miguel Vieira Ribeiro
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
+ 2:51
42
Jose Belda Mira
,,
43
Ricardo Vilela
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
+ 3:28
44
Kirill Sveshnikov
Lokosphinx
Lokosphinx
+ 3:37
45
Francisco Jose Pacheco Torres
Gios Deyser - Leon Kastro
Gios Deyser - Leon Kastro
+ 3:42
46
Carlos Verona Quintanilla
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
+ 3:45
47
Aitor Perez Arrieta
Gios Deyser - Leon Kastro
Gios Deyser - Leon Kastro
,,
48
Jesus Del Pino Corrochano
,,
49
Francisco Jarley Colorado Hernandez
EPM - UNE
EPM - UNE
,,
50
Jesus Merino Criado
,,
51
Damien Branaa
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
,,
52
Sergey Belykh
Lokosphinx
Lokosphinx
,,
53
Omar Fraile Matarranza
Orbea Continental
Orbea Continental
,,
54
Daniel Eduardo Moreira Silva
Onda
Onda
,,
55
Robigzon Leandro Oyola Oyola
EPM - UNE
EPM - UNE
,,
56
Mauricio Ortega Ramirez
EPM - UNE
EPM - UNE
,,
57
Mikel Bizkarra Etxegibel
Orbea Continental
Orbea Continental
,,
58
José Manuel Gutierrez Revuelta
,,
59
Celio Cristiano Sousa
Onda
Onda
+ 4:06
60
Rudy Molard
Cofidis
Cofidis
+ 4:37
61
Alexey Kunshin
Lokosphinx
Lokosphinx
+ 4:40
62
Nicolas Edet
Cofidis
Cofidis
+ 5:33
63
Nelson Victorino
Carmin - Prio
Carmin - Prio
+ 5:44
64
Filipe Duarte Cardoso Sousa
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
+ 5:52
65
David Gutierrez Gutierrez
Onda
Onda
,,
66
Efren Carazo
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
,,
67
Jaime Vergara
EPM - UNE
EPM - UNE
+ 6:18
68
Ignatas Konovalovas
Movistar Team
Movistar Team
+ 6:20
69
Jose Luis Roldán Carmona
Andalucia
Andalucia
+ 6:29
70
Jonathan Gonzalez Rios
Gios Deyser - Leon Kastro
Gios Deyser - Leon Kastro
,,
71
Julian Sanchez Pimienta
Caja Rural
Caja Rural
+ 6:50
72
Xabier Zabalo Imaz
Orbea Continental
Orbea Continental
,,
73
Yelko Gomez
Caja Rural
Caja Rural
,,
74
Javier Chacon Quesada
Andalucia
Andalucia
+ 7:02
75
Delio Fernández Cruz
Onda
Onda
+ 7:05
76
David Belda Garcia
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
+ 8:35
77
Enrique Sanz
Movistar Team
Movistar Team
+ 8:46
78
Evgeny Shalunov
Lokosphinx
Lokosphinx
+ 8:56
79
Dmitrii Sokolov
Lokosphinx
Lokosphinx
,,
80
Haritz Orbe Urrutia
Orbea Continental
Orbea Continental
,,
81
Helder Oliveira
Onda
Onda
+ 9:49
82
Alexander Riabkin
Caja Rural
Caja Rural
+ 10:03
83
Pablo Torres Muino
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
+ 10:16
84
Luis Angel Mate Mardones
Cofidis
Cofidis
,,
85
Florent Barle
Cofidis
Cofidis
+ 10:19
86
Mauricio Muller
,,
87
Pablo Lechuga Rodriguez
Andalucia
Andalucia
,,
88
José David Martinez
,,
89
Pascual Orengo Lopez
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
,,
90
Salvador Guardiola Tora
Gios Deyser - Leon Kastro
Gios Deyser - Leon Kastro
,,
91
Marzio Bruseghin
Movistar Team
Movistar Team
+ 10:40
92
José Antonio Carrasco Ramírez
Gios Deyser - Leon Kastro
Gios Deyser - Leon Kastro
+ 13:32
93
Walter Fernando Pedraza Morales
EPM - UNE
EPM - UNE
+ 13:39
94
José Ivan Gutierrez Palacios
Movistar Team
Movistar Team
+ 13:45
95
José Luis Cano
Andalucia
Andalucia
+ 13:50
96
Illart Zuazubiskar Gallastegi
Orbea Continental
Orbea Continental
+ 13:52
97
Oscar Santamaria Munoz
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
+ 13:53
98
Aritz Etxebarria
Orbea Continental
Orbea Continental
,,
99
Román Osuna Montes
Andalucia
Andalucia
,,
100
Raul Alarcon Garcia
Efapel - Glassdrive
Efapel - Glassdrive
,,
101
Sergio Carrasco Garcia
Andalucia
Andalucia
,,
102
João Cabreira
Onda
Onda
+ 14:14
103
José Vega Aguilar
Andalucia
Andalucia
,,
104
Aritz Bagües Kalparsoro
Orbea Continental
Orbea Continental
+ 14:19
105
Victor Holgado
+ 14:26
106
Mario Gonzalez Salas
+ 14:30
107
Nicolas Vogondy
Cofidis
Cofidis
+ 14:34
108
Tomas Enrique Gil
Start Cycling Team - Atacama Flowery Desert
Start Cycling Team - Atacama Flowery Desert
+ 14:53
109
Samuel José Rodrigues Caldeira
Carmin - Prio
Carmin - Prio
+ 15:44
110
Filipe Afonso Válter Pereira
Carmin - Prio
Carmin - Prio
+ 15:47
111
Maxim Kozyrev
Lokosphinx
Lokosphinx
,,
112
Nicolas Capdepuy
Burgos BH - Castilla y Leon
Burgos BH - Castilla y Leon
+ 16:52
113
Jose Rafael Martinez Castillo
Gios Deyser - Leon Kastro
Gios Deyser - Leon Kastro
+ 17:07
114
Víctor Gomez
+ 18:55
115
Leandro Atencio
+ 19:57
116
Joao Pereira
Carmin - Prio
Carmin - Prio
+ 20:04
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren