Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Vuelta a España
Alcala de Henares - Madrid
Vuelta a España
Alcala de Henares - Madrid
Datum
24 september 1995
Startlocatie
Alcala de Henares
Finish-locatie
Madrid
Afstand
171.20 km
Uitslag
Vuelta a España (2.HC)
Alcala de Henares → Alcala de Henares (171,20 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
Marcel Wust
Castellblanch - MX Onda
Castellblanch - MX Onda
4:14:59
2
Jesper Skibby
TVM
TVM
,,
3
Steffen Wesemann
Team Deutsche Telekom
Team Deutsche Telekom
,,
4
Asiat Saitov
Artiach - Chiquilin
Artiach - Chiquilin
,,
5
Adriano Baffi
Mapei - GB - Latexco
Mapei - GB - Latexco
,,
6
Mirco Crepaldi
Polti - Granarolo - Santini
Polti - Granarolo - Santini
,,
7
Sven Teutenberg
Novell Software
Novell Software
,,
8
Richard Virenque
Festina - Lotus
Festina - Lotus
,,
9
Paolo Fornaciari
Mercatone Uno - Saeco
Mercatone Uno - Saeco
,,
10
Cezary Zamana
Motorola
Motorola
,,
11
Juan Carlos Dominguez
Kelme - Sureña - Avianca
Kelme - Sureña - Avianca
,,
12
Kaspar Ozers
Motorola
Motorola
,,
13
Stefano Cembali
Carrera - Tassoni
Carrera - Tassoni
,,
14
Martin van Steen
TVM
TVM
,,
15
Thierry Gouvenou
GAN
GAN
,,
16
Giuseppe Petito
Mercatone Uno - Saeco
Mercatone Uno - Saeco
,,
17
Mauro Gianetti
Polti - Granarolo - Santini
Polti - Granarolo - Santini
,,
18
Pavel Tcherkasov
Aki - Gipiemme - Pitti Shoes
Aki - Gipiemme - Pitti Shoes
,,
19
Francisco Benitez Esbri
Kelme - Sureña - Avianca
Kelme - Sureña - Avianca
,,
20
Abraham Olano Manzano
Mapei - GB - Latexco
Mapei - GB - Latexco
,,
DNS
Vladislav Bobrik
Gewiss - Ballan
Gewiss - Ballan
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Laurent Jalabert
O.N.C.E.
O.N.C.E.
95:30:33
2
Abraham Olano Manzano
Mapei - GB - Latexco
Mapei - GB - Latexco
+ 4:22
3
Johan Bruyneel
O.N.C.E.
O.N.C.E.
+ 6:48
4
Melchor Mauri Prat
O.N.C.E.
O.N.C.E.
+ 8:04
5
Richard Virenque
Festina - Lotus
Festina - Lotus
+ 11:38
6
Roberto Pistore
Polti - Granarolo - Santini
Polti - Granarolo - Santini
+ 11:54
7
David Garcia Marquina
Banesto
Banesto
+ 13:50
8
Daniel Clavero Sebastian
Artiach - Chiquilin
Artiach - Chiquilin
+ 15:03
9
Michele Bartoli
Mercatone Uno - Saeco
Mercatone Uno - Saeco
+ 19:14
10
Stefano Della Santa
Mapei - GB - Latexco
Mapei - GB - Latexco
+ 19:42
11
Marcos Antonio Serrano Rodriguez
Kelme - Sureña - Avianca
Kelme - Sureña - Avianca
+ 20:24
12
Felix Manuel Garcia Casas
Artiach - Chiquilin
Artiach - Chiquilin
+ 21:18
13
Angel Luis Casero Moreno
Banesto
Banesto
+ 26:18
14
Orlando Sergio Gomes Rodrigues
Artiach - Chiquilin
Artiach - Chiquilin
+ 27:21
15
Jose Manuel Uria Gonzalez
Castellblanch - MX Onda
Castellblanch - MX Onda
+ 28:49
16
David Plaza Romero
Festina - Lotus
Festina - Lotus
+ 29:20
17
Mauro Gianetti
Polti - Granarolo - Santini
Polti - Granarolo - Santini
+ 30:12
18
Federico Echave Musatadi
Mapei - GB - Latexco
Mapei - GB - Latexco
+ 31:04
19
Ramon Garcia Espana
Artiach - Chiquilin
Artiach - Chiquilin
+ 35:20
20
Alex Zülle
O.N.C.E.
O.N.C.E.
+ 37:49
21
Axel Merckx
Motorola
Motorola
+ 38:02
22
Piotr Ugrumov
Gewiss - Ballan
Gewiss - Ballan
+ 43:50
23
Manuel Pascual Soler
Artiach - Chiquilin
Artiach - Chiquilin
+ 43:57
24
Oscar Pellicioli
Polti - Granarolo - Santini
Polti - Granarolo - Santini
+ 45:26
25
Viatcheslav Ekimov
Novell Software
Novell Software
+ 46:48
26
Stéphane Goubert
Festina - Lotus
Festina - Lotus
+ 47:09
27
Eddy Bouwmans
Novell Software
Novell Software
+ 54:38
28
Ermanno Brignoli
Gewiss - Ballan
Gewiss - Ballan
+ 1:00:31
29
Neil Stephens
O.N.C.E.
O.N.C.E.
+ 1:00:41
30
Francisco Benitez Esbri
Kelme - Sureña - Avianca
Kelme - Sureña - Avianca
+ 1:00:53
31
Peter Meinert Nielsen
TVM
TVM
+ 1:01:04
32
Bert Dietz
Team Deutsche Telekom
Team Deutsche Telekom
+ 1:03:50
33
Manuel Rodriguez Gil
Santa Clara - Master
Santa Clara - Master
+ 1:05:35
34
Jose Manuel Garcia Garcia
Artiach - Chiquilin
Artiach - Chiquilin
+ 1:06:50
35
Miguel Angel Pena Caceres
Mapei - GB - Latexco
Mapei - GB - Latexco
+ 1:07:33
36
Juan Rodrigo Arenas Gonzalez
Festina - Lotus
Festina - Lotus
+ 1:08:35
37
Jesus Montoya Alarcon
Banesto
Banesto
+ 1:09:04
38
Claus-Michael Möller
Castellblanch - MX Onda
Castellblanch - MX Onda
+ 1:09:26
39
Pascal Herve
Festina - Lotus
Festina - Lotus
+ 1:10:01
40
Iñaki Aiarzagüena Urkidi
Santa Clara - Master
Santa Clara - Master
+ 1:13:42
41
Manuel Beltran Martinez
Mapei - GB - Latexco
Mapei - GB - Latexco
+ 1:15:48
42
Michael Boogerd
Novell Software
Novell Software
+ 1:16:10
43
Alberto Leanizbarrutia Abaunza
O.N.C.E.
O.N.C.E.
+ 1:20:49
44
Antonio Sanchez Garcia
Artiach - Chiquilin
Artiach - Chiquilin
+ 1:26:42
45
Christian Henn
Team Deutsche Telekom
Team Deutsche Telekom
+ 1:28:21
46
Marino Alonso Monje
Banesto
Banesto
+ 1:30:55
47
Carlos Alberto Maya Lizcano
Castellblanch - MX Onda
Castellblanch - MX Onda
+ 1:34:30
48
Jesper Skibby
TVM
TVM
+ 1:35:22
49
Rosario Fina
Mercatone Uno - Saeco
Mercatone Uno - Saeco
+ 1:39:41
50
Dainis Ozols
Novell Software
Novell Software
+ 1:39:54
51
Carmelo Miranda Gonzalez
Banesto
Banesto
+ 1:42:55
52
Asiat Saitov
Artiach - Chiquilin
Artiach - Chiquilin
+ 1:43:25
53
Francisco Javier Cerezo Perales
Castellblanch - MX Onda
Castellblanch - MX Onda
+ 1:44:23
54
Ignacio Garcia Camacho
Kelme - Sureña - Avianca
Kelme - Sureña - Avianca
+ 1:45:40
55
Jose-Roberto Sierra Aguerro
O.N.C.E.
O.N.C.E.
+ 1:46:57
56
Valerio Tebaldi
Festina - Lotus
Festina - Lotus
+ 1:49:07
57
José Antonio Espinosa Hernandez
Castellblanch - MX Onda
Castellblanch - MX Onda
+ 1:49:31
58
Herminio Diaz Zabala
O.N.C.E.
O.N.C.E.
+ 1:53:50
59
Jose-Luis Sanchez De La Rocha
Kelme - Sureña - Avianca
Kelme - Sureña - Avianca
+ 2:04:45
60
Ruggero Borghi
Mercatone Uno - Saeco
Mercatone Uno - Saeco
+ 2:06:30
61
Romes Gainetdinov
Santa Clara - Master
Santa Clara - Master
+ 2:07:13
62
Oliverio Rincon Quintana
O.N.C.E.
O.N.C.E.
+ 2:09:46
63
José Ramon Uriarte Zubero
Banesto
Banesto
+ 2:10:28
64
Francisco Cabello Luque
Kelme - Sureña - Avianca
Kelme - Sureña - Avianca
+ 2:16:17
65
Juan Carlos Dominguez
Kelme - Sureña - Avianca
Kelme - Sureña - Avianca
+ 2:19:51
66
Paolo Fornaciari
Mercatone Uno - Saeco
Mercatone Uno - Saeco
+ 2:20:19
67
Adriano Baffi
Mapei - GB - Latexco
Mapei - GB - Latexco
+ 2:25:12
68
José-Luis Rodriguez Garcia
Kelme - Sureña - Avianca
Kelme - Sureña - Avianca
+ 2:26:00
69
Cédric Vasseur
GAN
GAN
+ 2:26:19
70
Inigo Gonzalez de Heredia Aranzabal
Euskadi - Orbea
Euskadi - Orbea
+ 2:33:55
71
Giuseppe Petito
Mercatone Uno - Saeco
Mercatone Uno - Saeco
+ 2:35:49
72
Álvaro González de Galdeano
Euskadi - Orbea
Euskadi - Orbea
+ 2:39:45
73
Serafin Vieira de Araujo
Sicasal - Acral
Sicasal - Acral
+ 2:41:20
74
Erwin Nijboer
Banesto
Banesto
+ 2:42:55
75
Manuel Luis Abreu Campos
Sicasal - Acral
Sicasal - Acral
+ 2:43:15
76
Roberto Laiseka Jaio
Euskadi - Orbea
Euskadi - Orbea
+ 2:49:56
77
José Angel Vidal Martinez
Kelme - Sureña - Avianca
Kelme - Sureña - Avianca
+ 2:50:14
78
Bart Leysen
Mapei - GB - Latexco
Mapei - GB - Latexco
+ 2:55:09
79
Andrea Peron (1)
Motorola
Motorola
+ 2:55:15
80
Alfredo Irusta Sampredro
Castellblanch - MX Onda
Castellblanch - MX Onda
+ 2:56:32
81
Arnaud Pretot
GAN
GAN
+ 2:57:28
82
Jose-Francisco Jarque
Santa Clara - Master
Santa Clara - Master
+ 2:57:40
83
Ibon Ajuria Gordon
Euskadi - Orbea
Euskadi - Orbea
+ 2:58:20
84
Iñigo Chaurreau Bernardez
Polti - Granarolo - Santini
Polti - Granarolo - Santini
+ 3:02:12
85
Pascal Chanteur
Chazal - MBK - Konig
Chazal - MBK - Konig
+ 3:03:16
86
Tom Cordes
Castellblanch - MX Onda
Castellblanch - MX Onda
+ 3:04:17
87
Stefano Cembali
Carrera - Tassoni
Carrera - Tassoni
+ 3:09:02
88
Carlos Manuel Pinho Olivera
Sicasal - Acral
Sicasal - Acral
+ 3:09:28
89
Kai Hundertmarck
Team Deutsche Telekom
Team Deutsche Telekom
+ 3:10:23
90
Johnny Weltz
Motorola
Motorola
+ 3:12:21
91
Mirco Crepaldi
Polti - Granarolo - Santini
Polti - Granarolo - Santini
+ 3:16:07
92
Martin van Steen
TVM
TVM
+ 3:16:49
93
Marcel Wust
Castellblanch - MX Onda
Castellblanch - MX Onda
+ 3:18:55
94
Martial Locatelli
Chazal - MBK - Konig
Chazal - MBK - Konig
+ 3:19:37
95
Dimitri Tcherkachine
Santa Clara - Master
Santa Clara - Master
+ 3:24:29
96
Javier Pascual Rodriguez
Santa Clara - Master
Santa Clara - Master
+ 3:26:28
97
Thierry Gouvenou
GAN
GAN
+ 3:27:15
98
Michael Andersson
Sicasal - Acral
Sicasal - Acral
+ 3:28:14
99
Steffen Wesemann
Team Deutsche Telekom
Team Deutsche Telekom
+ 3:33:00
100
Roberto Lezaun Zubiria
Euskadi - Orbea
Euskadi - Orbea
+ 3:38:13
101
Kaspar Ozers
Motorola
Motorola
+ 3:38:44
102
Edwig Van Hooydonck
Novell Software
Novell Software
+ 3:40:06
103
Servais Knaven
TVM
TVM
+ 3:45:51
104
Peter Van Petegem
TVM
TVM
+ 3:45:54
105
Eros Poli
Mercatone Uno - Saeco
Mercatone Uno - Saeco
+ 3:45:58
106
Kevin Livingston
Motorola
Motorola
+ 3:49:45
107
Mario Kummer
Team Deutsche Telekom
Team Deutsche Telekom
+ 3:49:55
108
Roland Meier
TVM
TVM
+ 3:50:42
109
Cezary Zamana
Motorola
Motorola
+ 3:54:31
110
George Hincapie
Motorola
Motorola
+ 3:54:33
111
Remo Rossi
Carrera - Tassoni
Carrera - Tassoni
+ 4:03:31
112
Mario Chiesa
Carrera - Tassoni
Carrera - Tassoni
+ 4:04:26
113
Sven Teutenberg
Novell Software
Novell Software
+ 4:05:37
114
Henk Vogels
Novell Software
Novell Software
+ 4:08:29
115
Giuseppe Calcaterra
Mercatone Uno - Saeco
Mercatone Uno - Saeco
+ 4:09:28
116
Tristan Hoffman
TVM
TVM
+ 4:10:36
117
Raymond Thebes
TVM
TVM
+ 4:20:57
118
Filippo Simeoni
Carrera - Tassoni
Carrera - Tassoni
+ 4:25:04
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Laurent Jalabert
O.N.C.E.
O.N.C.E.
312
2
Abraham Olano Manzano
Mapei - GB - Latexco
Mapei - GB - Latexco
0
3
Marcel Wust
Castellblanch - MX Onda
Castellblanch - MX Onda
0
Powered by
Cyclingflash.com
1
Laurent Jalabert
O.N.C.E.
O.N.C.E.
238
2
Roberto Pistore
Polti - Granarolo - Santini
Polti - Granarolo - Santini
0
3
Alex Zülle
O.N.C.E.
O.N.C.E.
0
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren