Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
WielerFlits
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
TV Gids
Ticker
Nieuws
Veldrijden
Kalender
Interviews
EK Limburg 2024
Materiaalzone
Fietstoerisme
EK wielrennen 2024
Programma
Cyclingflash.com
RIDE Magazine
Wielerkalender
Vuelta a San Juan Internacional
Autódromo El Villicúm - Autódromo El Villicúm
Vuelta a San Juan Internacional
Autódromo El Villicúm - Autódromo El Villicúm
Datum
2 februari 2019
Startlocatie
Autódromo El Villicúm
Finish-locatie
Autódromo El Villicúm
Afstand
153.50 km
Uitslag
Vuelta a San Juan Internacional (2.1)
Autódromo El Villicúm → Autódromo El Villicúm (153,50 km)
RIT
AK
PNT
BERG
1
German Nicolas Tivani Perez
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
3:13:29
2
Daniel Diaz
Equipo Continental Municipalidad de Pocito
Equipo Continental Municipalidad de Pocito
,,
3
Daniel Zamora
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
,,
4
Sam Bennett
Bora - HansGrohe
Bora - HansGrohe
+ 12
5
Fernando Gaviria Rendon
UAE Team Emirates
UAE Team Emirates
,,
6
Ariel Maximiliano Richeze
Deceuninck - Quick Step
Deceuninck - Quick Step
,,
7
Simone Consonni
UAE Team Emirates
UAE Team Emirates
,,
8
Stan Dewulf
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal
,,
9
Julian Alaphilippe
Deceuninck - Quick Step
Deceuninck - Quick Step
,,
10
Rudy Barbier
Israel Cycling Academy
Israel Cycling Academy
+ 16
11
Alexander Grigoriev
Sporting Clube de Portugal/Tavira
Sporting Clube de Portugal/Tavira
,,
12
Luca Pacioni
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
+ 18
13
Alvaro Jose Hodeg
Deceuninck - Quick Step
Deceuninck - Quick Step
,,
14
Gino Mäder
Team Dimension Data
Team Dimension Data
,,
15
Imerio Cima
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
,,
16
Mark Cavendish
Team Dimension Data
Team Dimension Data
,,
17
Mattia Frapporti
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
,,
18
Raul Colombo
Biesse Carrera Gavardo
Biesse Carrera Gavardo
,,
19
Matteo Montaguti
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
,,
20
Valerio Conti
UAE Team Emirates
UAE Team Emirates
,,
21
Ottavio Dotti
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
,,
22
Hideto Nakane
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
,,
23
Tiesj Benoot
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal
,,
24
Hamish Schreurs
Israel Cycling Academy
Israel Cycling Academy
,,
25
Jens Keukeleire
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal
,,
26
Nelson Andres Soto Martinez
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA
,,
27
Simone Velasco
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
,,
28
Sebastian Alexander Castano Munoz
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
,,
29
Julien Vermote
Team Dimension Data
Team Dimension Data
,,
30
Richard Carapaz
Movistar Team
Movistar Team
,,
31
Cristian Rodriguez Martin
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA
,,
32
Mauricio Eduardo Graziani
Municipalidad de Rawson
Municipalidad de Rawson
,,
33
Ricardo Escuela
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
,,
34
Remco Evenepoel
Deceuninck - Quick Step
Deceuninck - Quick Step
,,
35
Ruben Gabriel Ramos
,,
36
Nikolas Maes
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal
,,
37
Omer Goldstein
Israel Cycling Academy
Israel Cycling Academy
,,
38
Alejandro Manuel Marques Porto
Sporting Clube de Portugal/Tavira
Sporting Clube de Portugal/Tavira
,,
39
Mattia Cattaneo
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
,,
40
Miguel Eduardo Florez Lopez
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
,,
41
Tiago José Pinto Machado
Sporting Clube de Portugal/Tavira
Sporting Clube de Portugal/Tavira
,,
42
Ivan Santaromita
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
,,
43
Julen Amezqueta Moreno
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA
,,
44
Winner Andrew Anacona
Movistar Team
Movistar Team
,,
45
Nairo Quintana Rojas
Movistar Team
Movistar Team
,,
46
Jon Irisarri Ricon
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA
,,
47
Giovanni Visconti
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
,,
48
Cristhian Montoya Giraldo
Medellin
Medellin
,,
49
Danilo Wyss
Team Dimension Data
Team Dimension Data
,,
50
Cesar Nicolas Paredes Avellaneda
Medellin
Medellin
,,
51
Felix Grossschartner
Bora - HansGrohe
Bora - HansGrohe
,,
52
Peter Sagan
Bora - HansGrohe
Bora - HansGrohe
+ 31
53
Bernhard Eisel
Team Dimension Data
Team Dimension Data
+ 54
54
Enzo Josue Moyano
Equipo Continental Municipalidad de Pocito
Equipo Continental Municipalidad de Pocito
+ 1:01
55
Ruben Eduardo Rojas
+ 1:16
56
Jose Luciano Martinez Ronconi
+ 1:44
57
Emiliano Contreras
Asociacion Civil Mardan
Asociacion Civil Mardan
,,
58
Jelle Vanendert
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal
,,
59
Pawel Poljanski
Bora - HansGrohe
Bora - HansGrohe
,,
60
Robigzon Leandro Oyola Oyola
Medellin
Medellin
,,
61
Anderson Maldonado
,,
62
Facundo Matias Cattapan Carrion
Municipalidad de Rawson
Municipalidad de Rawson
,,
63
Manuel Belletti
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
+ 1:59
64
Rasmus Tiller
Team Dimension Data
Team Dimension Data
,,
65
Andre Alexander Gonzales Zenteno
+ 2:57
66
Renato José Tapia Landa
,,
67
Lauro Cesar Chaman
+ 3:00
68
Oscar Sevilla Ribera
Medellin
Medellin
+ 18
69
Emilio Perez Labrador
+ 3:00
70
Alain Quispe
+ 3:05
71
Filippo Conca
Biesse Carrera Gavardo
Biesse Carrera Gavardo
,,
72
Royner Navarro
,,
73
Eduardo Corte Cordero
Canel's - Specialized
Canel's - Specialized
,,
74
Ricardo Hernan Paredes Arancibia
,,
75
Efren Santos Moreno
Canel's - Specialized
Canel's - Specialized
,,
76
Tommaso Bramati
Biesse Carrera Gavardo
Biesse Carrera Gavardo
,,
77
Jose Martin Reyes
Equipo Continental Municipalidad de Pocito
Equipo Continental Municipalidad de Pocito
,,
78
Sergio Pardilla Bellon
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA
,,
79
Alonso Gamero
,,
80
Antonio Roberto Cabrera Torres
,,
81
Tommaso Fiaschi
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
,,
82
Carlos Barbero Cuesta
Movistar Team
Movistar Team
,,
83
Fabio Andres Duarte Arevalo
Medellin
Medellin
,,
84
Ruben Dario Acosta Ospina
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
,,
85
Luis Villalobos
Aevolo
Aevolo
,,
86
Nicola Toffali
Sporting Clube de Portugal/Tavira
Sporting Clube de Portugal/Tavira
,,
87
Matteo Malucelli
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA
,,
88
Riccardo Minali
Israel Cycling Academy
Israel Cycling Academy
,,
89
Dayer Uberney Quintana Rojas
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
,,
90
Alejandro Osorio Carvajal
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
,,
91
Jorge Arcas Pena
Movistar Team
Movistar Team
,,
92
Ignacio Alejandro Espinoza Ibarra
Start Cycling Team
Start Cycling Team
+ 3:27
93
Orlando Trinidad Garibay Contreras
,,
94
Dario Raul Antonio Diaz
Asociacion Civil Mardan
Asociacion Civil Mardan
,,
95
Magno Nazaret Prado
,,
96
Miguel Luis Alvarez
+ 3:37
97
César Enrique GÁrate GuarnÍz
+ 3:49
98
Pedro Portuondo Torres
+ 4:00
99
Jan Carlos Arias Perez
,,
100
Juan Javier Melivillo
Equipo Continental Municipalidad de Pocito
Equipo Continental Municipalidad de Pocito
+ 4:03
101
Christoph Pfingsten
Bora - HansGrohe
Bora - HansGrohe
+ 4:07
102
Diego Agustin Ferreyra Geldrez
+ 4:16
103
Jairo Jesus Rios
,,
104
Oscar Nehuen Bazan Claveles
Start Cycling Team
Start Cycling Team
,,
105
Edison Fernando Bravo Mansilla
,,
106
Damiano Cima
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
,,
107
Edoardo Zardini
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
+ 4:30
108
Francesco Manuel Bongiorno
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
,,
109
Kevin Castro Carbajal
Municipalidad de Rawson
Municipalidad de Rawson
+ 4:32
110
Rinaldo Nocentini
Sporting Clube de Portugal/Tavira
Sporting Clube de Portugal/Tavira
+ 4:39
111
Francesco Gavazzi
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
,,
112
José Joao Pimenta Costa Mendes
Sporting Clube de Portugal/Tavira
Sporting Clube de Portugal/Tavira
,,
113
Wilson Estiben Pena Molano
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
,,
114
Francisco Cesar Montes
Asociacion Civil Mardan
Asociacion Civil Mardan
+ 4:45
115
Leonardo Franco Rodriguez
Asociacion Civil Mardan
Asociacion Civil Mardan
+ 4:46
116
Rene Guillermo Corella Braun
Start Cycling Team
Start Cycling Team
,,
117
Oscar Alfredo Gomez
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
,,
118
Diego Leonel Rodriguez
,,
119
Felipe Andres Penaloza Yanez
,,
120
Luciano Montivero
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
,,
121
Bernardo Leon Navarro
Start Cycling Team
Start Cycling Team
,,
122
Robert Méndez
,,
123
Freddy Gonzales Soto
Start Cycling Team
Start Cycling Team
,,
124
Nahuel Soares De Lima
,,
125
Felix Nodarse
,,
126
Petr Vakoc
Deceuninck - Quick Step
Deceuninck - Quick Step
,,
127
Erik Baska
Bora - HansGrohe
Bora - HansGrohe
,,
128
Matthias Brandle
Israel Cycling Academy
Israel Cycling Academy
+ 5:03
129
Leandro Javier Velardez
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
+ 5:08
130
Alessandro Ferreira Santos Guimaraes
+ 5:44
131
Matús Stocek
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
+ 5:46
132
Maximiliano Ezequiel Navarrete
+ 5:51
133
Laureano Rosas
Asociacion Civil Mardan
Asociacion Civil Mardan
,,
134
Leandro Messineo
Asociacion Civil Mardan
Asociacion Civil Mardan
,,
135
Sergio Javier Aguirre Maldonado
Municipalidad de Rawson
Municipalidad de Rawson
,,
136
Hector Lucero
Equipo Continental Municipalidad de Pocito
Equipo Continental Municipalidad de Pocito
,,
137
Alberto Amici
Biesse Carrera Gavardo
Biesse Carrera Gavardo
+ 5:53
138
Giovanni Pedretti
Biesse Carrera Gavardo
Biesse Carrera Gavardo
,,
139
Andre Eduardo Gohr
,,
140
Gerardo Matias Tivani
Equipo Continental Municipalidad de Pocito
Equipo Continental Municipalidad de Pocito
+ 6:09
141
Adrian Richeze
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
,,
142
Tom Bohli
UAE Team Emirates
UAE Team Emirates
+ 6:30
143
Oliviero Troia
UAE Team Emirates
UAE Team Emirates
,,
144
Roberto Ferrari
UAE Team Emirates
UAE Team Emirates
,,
145
Weimar Alfonso Roldan Ortiz
Medellin
Medellin
,,
146
Ignacio de Jesús Prado Juarez
Canel's - Specialized
Canel's - Specialized
+ 8:02
147
Guillermo Martin Brunetta
Asociacion Civil Mardan
Asociacion Civil Mardan
,,
148
Diego Jamen
,,
149
Eduardo Sepulveda
Movistar Team
Movistar Team
,,
150
Higiño Daniel Lucero
Municipalidad de Rawson
Municipalidad de Rawson
+ 9:53
151
Victor Humberto Arroyo
,,
152
Gabriel Nicolas Juarez Veron
Municipalidad de Rawson
Municipalidad de Rawson
,,
153
Eduardo Ignacio Villanueva
Start Cycling Team
Start Cycling Team
,,
154
Alejandro Parra
+ 11:48
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Winner Andrew Anacona
Movistar Team
Movistar Team
19:14:55
2
Julian Alaphilippe
Deceuninck - Quick Step
Deceuninck - Quick Step
+ 35
3
Oscar Sevilla Ribera
Medellin
Medellin
+ 57
4
Valerio Conti
UAE Team Emirates
UAE Team Emirates
+ 1:03
5
Felix Grossschartner
Bora - HansGrohe
Bora - HansGrohe
+ 1:13
6
Richard Carapaz
Movistar Team
Movistar Team
+ 1:20
7
Cesar Nicolas Paredes Avellaneda
Medellin
Medellin
+ 1:24
8
Nairo Quintana Rojas
Movistar Team
Movistar Team
+ 1:29
9
Remco Evenepoel
Deceuninck - Quick Step
Deceuninck - Quick Step
+ 1:36
10
Tiesj Benoot
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal
+ 1:38
11
Gino Mäder
Team Dimension Data
Team Dimension Data
,,
12
Daniel Zamora
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
+ 1:39
13
Cristhian Montoya Giraldo
Medellin
Medellin
+ 1:47
14
Alexander Grigoriev
Sporting Clube de Portugal/Tavira
Sporting Clube de Portugal/Tavira
+ 1:48
15
German Nicolas Tivani Perez
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
+ 2:07
16
Mattia Cattaneo
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
+ 2:15
17
Ricardo Escuela
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
+ 2:20
18
Cristian Rodriguez Martin
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA
+ 2:21
19
Sebastian Alexander Castano Munoz
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
+ 2:30
20
Daniel Diaz
Equipo Continental Municipalidad de Pocito
Equipo Continental Municipalidad de Pocito
+ 2:34
21
Miguel Eduardo Florez Lopez
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
+ 2:38
22
Mauricio Eduardo Graziani
Municipalidad de Rawson
Municipalidad de Rawson
+ 2:42
23
Danilo Wyss
Team Dimension Data
Team Dimension Data
+ 2:51
24
Tiago José Pinto Machado
Sporting Clube de Portugal/Tavira
Sporting Clube de Portugal/Tavira
+ 3:07
25
Ruben Gabriel Ramos
+ 3:10
26
Matteo Montaguti
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
+ 3:34
27
Julen Amezqueta Moreno
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA
+ 3:55
28
Enzo Josue Moyano
Equipo Continental Municipalidad de Pocito
Equipo Continental Municipalidad de Pocito
+ 4:09
29
Alejandro Osorio Carvajal
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
+ 5:14
30
Hideto Nakane
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
+ 5:44
31
Fabio Andres Duarte Arevalo
Medellin
Medellin
+ 6:18
32
Dayer Uberney Quintana Rojas
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
,,
33
Robigzon Leandro Oyola Oyola
Medellin
Medellin
,,
34
Ruben Dario Acosta Ospina
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
+ 6:33
35
Eduardo Corte Cordero
Canel's - Specialized
Canel's - Specialized
+ 6:43
36
Pawel Poljanski
Bora - HansGrohe
Bora - HansGrohe
+ 6:49
37
Filippo Conca
Biesse Carrera Gavardo
Biesse Carrera Gavardo
+ 7:23
38
Renato José Tapia Landa
+ 8:34
39
Orlando Trinidad Garibay Contreras
+ 8:48
40
Efren Santos Moreno
Canel's - Specialized
Canel's - Specialized
+ 8:57
41
Ruben Eduardo Rojas
+ 9:20
42
Miguel Luis Alvarez
+ 9:26
43
Omer Goldstein
Israel Cycling Academy
Israel Cycling Academy
+ 9:53
44
Royner Navarro
+ 10:18
45
Luis Villalobos
Aevolo
Aevolo
+ 10:23
46
Fernando Gaviria Rendon
UAE Team Emirates
UAE Team Emirates
+ 10:47
47
Ivan Santaromita
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
+ 11:10
48
Julien Vermote
Team Dimension Data
Team Dimension Data
+ 11:13
49
Alonso Gamero
+ 11:21
50
Simone Consonni
UAE Team Emirates
UAE Team Emirates
+ 11:23
51
Peter Sagan
Bora - HansGrohe
Bora - HansGrohe
+ 11:24
52
Stan Dewulf
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal
+ 11:41
53
Jon Irisarri Ricon
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA
+ 11:48
54
Mattia Frapporti
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
+ 11:51
55
Wilson Estiben Pena Molano
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
+ 12:11
56
Jens Keukeleire
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal
+ 12:23
57
Giovanni Visconti
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
+ 12:29
58
Magno Nazaret Prado
+ 12:53
59
Jelle Vanendert
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal
+ 12:54
60
Alejandro Manuel Marques Porto
Sporting Clube de Portugal/Tavira
Sporting Clube de Portugal/Tavira
+ 13:24
61
Ottavio Dotti
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
+ 13:39
62
Nelson Andres Soto Martinez
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA
+ 13:47
63
Jose Martin Reyes
Equipo Continental Municipalidad de Pocito
Equipo Continental Municipalidad de Pocito
+ 13:54
64
Juan Javier Melivillo
Equipo Continental Municipalidad de Pocito
Equipo Continental Municipalidad de Pocito
+ 15:18
65
Nikolas Maes
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal
+ 15:31
66
Christoph Pfingsten
Bora - HansGrohe
Bora - HansGrohe
+ 15:44
67
Imerio Cima
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
+ 15:45
68
Leonardo Franco Rodriguez
Asociacion Civil Mardan
Asociacion Civil Mardan
+ 15:53
69
Jorge Arcas Pena
Movistar Team
Movistar Team
+ 15:58
70
Ariel Maximiliano Richeze
Deceuninck - Quick Step
Deceuninck - Quick Step
,,
71
Andre Alexander Gonzales Zenteno
+ 16:13
72
Anderson Maldonado
+ 16:35
73
Oscar Nehuen Bazan Claveles
Start Cycling Team
Start Cycling Team
+ 16:39
74
Simone Velasco
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
+ 16:49
75
Kevin Castro Carbajal
Municipalidad de Rawson
Municipalidad de Rawson
+ 16:58
76
Weimar Alfonso Roldan Ortiz
Medellin
Medellin
+ 17:04
77
Pedro Portuondo Torres
+ 17:25
78
Francesco Gavazzi
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
+ 17:29
79
Sergio Pardilla Bellon
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA
+ 17:40
80
Alvaro Jose Hodeg
Deceuninck - Quick Step
Deceuninck - Quick Step
+ 18:12
81
Nicola Toffali
Sporting Clube de Portugal/Tavira
Sporting Clube de Portugal/Tavira
,,
82
Gerardo Matias Tivani
Equipo Continental Municipalidad de Pocito
Equipo Continental Municipalidad de Pocito
+ 18:17
83
Rudy Barbier
Israel Cycling Academy
Israel Cycling Academy
+ 18:18
84
Antonio Roberto Cabrera Torres
+ 18:25
85
Jairo Jesus Rios
+ 18:35
86
Rasmus Tiller
Team Dimension Data
Team Dimension Data
+ 18:53
87
Ignacio Alejandro Espinoza Ibarra
Start Cycling Team
Start Cycling Team
+ 19:37
88
César Enrique GÁrate GuarnÍz
+ 19:45
89
Damiano Cima
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
Nippo - Vini Fantini - Faizane'
+ 19:49
90
Eduardo Sepulveda
Movistar Team
Movistar Team
+ 19:55
91
Maximiliano Ezequiel Navarrete
+ 20:03
92
Laureano Rosas
Asociacion Civil Mardan
Asociacion Civil Mardan
+ 20:06
93
Matús Stocek
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
+ 20:07
94
Carlos Barbero Cuesta
Movistar Team
Movistar Team
+ 20:21
95
Felix Nodarse
+ 20:38
96
Lauro Cesar Chaman
+ 20:48
97
Oscar Alfredo Gomez
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
+ 20:57
98
Ricardo Hernan Paredes Arancibia
+ 21:23
99
Sam Bennett
Bora - HansGrohe
Bora - HansGrohe
+ 22:02
100
Leandro Messineo
Asociacion Civil Mardan
Asociacion Civil Mardan
,,
101
Freddy Gonzales Soto
Start Cycling Team
Start Cycling Team
+ 22:07
102
Hamish Schreurs
Israel Cycling Academy
Israel Cycling Academy
+ 23:00
103
Luciano Montivero
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
+ 23:11
104
Petr Vakoc
Deceuninck - Quick Step
Deceuninck - Quick Step
+ 23:39
105
Edoardo Zardini
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
+ 23:54
106
Gabriel Nicolas Juarez Veron
Municipalidad de Rawson
Municipalidad de Rawson
+ 24:08
107
Riccardo Minali
Israel Cycling Academy
Israel Cycling Academy
+ 24:43
108
Matthias Brandle
Israel Cycling Academy
Israel Cycling Academy
+ 25:06
109
Francesco Manuel Bongiorno
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
+ 25:23
110
Bernhard Eisel
Team Dimension Data
Team Dimension Data
+ 25:47
111
Ignacio de Jesús Prado Juarez
Canel's - Specialized
Canel's - Specialized
+ 26:00
112
Tommaso Fiaschi
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
+ 26:06
113
Erik Baska
Bora - HansGrohe
Bora - HansGrohe
+ 26:10
114
Tommaso Bramati
Biesse Carrera Gavardo
Biesse Carrera Gavardo
+ 26:39
115
Adrian Richeze
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
+ 26:41
116
Raul Colombo
Biesse Carrera Gavardo
Biesse Carrera Gavardo
+ 26:57
117
Francisco Cesar Montes
Asociacion Civil Mardan
Asociacion Civil Mardan
+ 27:00
118
Rene Guillermo Corella Braun
Start Cycling Team
Start Cycling Team
+ 27:02
119
Tom Bohli
UAE Team Emirates
UAE Team Emirates
+ 27:35
120
Jan Carlos Arias Perez
+ 27:38
121
Jose Luciano Martinez Ronconi
+ 28:09
122
Oliviero Troia
UAE Team Emirates
UAE Team Emirates
+ 28:20
123
Luca Pacioni
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
Neri Sottoli - Selle Italia - KTM
+ 28:27
124
Matteo Malucelli
Caja Rural - Seguros RGA
Caja Rural - Seguros RGA
+ 28:44
125
Manuel Belletti
Androni Giocattoli - Sidermec
Androni Giocattoli - Sidermec
+ 29:05
126
Felipe Andres Penaloza Yanez
+ 29:33
127
Roberto Ferrari
UAE Team Emirates
UAE Team Emirates
+ 30:46
128
Robert Méndez
+ 31:15
129
Andre Eduardo Gohr
+ 31:29
130
Nahuel Soares De Lima
+ 32:12
131
Bernardo Leon Navarro
Start Cycling Team
Start Cycling Team
+ 32:55
132
Giovanni Pedretti
Biesse Carrera Gavardo
Biesse Carrera Gavardo
+ 33:25
133
Mark Cavendish
Team Dimension Data
Team Dimension Data
+ 33:55
134
Alberto Amici
Biesse Carrera Gavardo
Biesse Carrera Gavardo
+ 34:25
135
Diego Leonel Rodriguez
+ 36:43
136
Facundo Matias Cattapan Carrion
Municipalidad de Rawson
Municipalidad de Rawson
+ 38:16
137
Dario Raul Antonio Diaz
Asociacion Civil Mardan
Asociacion Civil Mardan
+ 38:58
138
Leandro Javier Velardez
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
+ 43:06
139
Higiño Daniel Lucero
Municipalidad de Rawson
Municipalidad de Rawson
+ 43:42
140
Alejandro Parra
+ 44:07
141
Sergio Javier Aguirre Maldonado
Municipalidad de Rawson
Municipalidad de Rawson
+ 44:17
142
Hector Lucero
Equipo Continental Municipalidad de Pocito
Equipo Continental Municipalidad de Pocito
+ 44:28
143
Alain Quispe
+ 45:24
144
Alessandro Ferreira Santos Guimaraes
+ 45:54
145
José Joao Pimenta Costa Mendes
Sporting Clube de Portugal/Tavira
Sporting Clube de Portugal/Tavira
+ 46:18
146
Diego Agustin Ferreyra Geldrez
+ 48:00
147
Emiliano Contreras
Asociacion Civil Mardan
Asociacion Civil Mardan
+ 54:51
148
Edison Fernando Bravo Mansilla
+ 55:38
149
Rinaldo Nocentini
Sporting Clube de Portugal/Tavira
Sporting Clube de Portugal/Tavira
+ 56:37
150
Guillermo Martin Brunetta
Asociacion Civil Mardan
Asociacion Civil Mardan
+ 57:27
151
Diego Jamen
+ 1:00:23
152
Emilio Perez Labrador
+ 1:02:55
153
Eduardo Ignacio Villanueva
Start Cycling Team
Start Cycling Team
+ 1:09:16
154
Victor Humberto Arroyo
+ 1:16:41
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
1
Daniel Zamora
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
30
2
Cesar Nicolas Paredes Avellaneda
Medellin
Medellin
26
3
Facundo Matias Cattapan Carrion
Municipalidad de Rawson
Municipalidad de Rawson
16
4
Royner Navarro
13
5
Winner Andrew Anacona
Movistar Team
Movistar Team
10
6
Miguel Luis Alvarez
9
7
Cristhian Montoya Giraldo
Medellin
Medellin
8
8
Robert Méndez
8
9
Higiño Daniel Lucero
Municipalidad de Rawson
Municipalidad de Rawson
7
10
Hamish Schreurs
Israel Cycling Academy
Israel Cycling Academy
5
11
Richard Carapaz
Movistar Team
Movistar Team
4
12
Matús Stocek
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
Beltramitsa Hoppla' Petroli Firenze
4
13
Ricardo Hernan Paredes Arancibia
4
14
Julian Alaphilippe
Deceuninck - Quick Step
Deceuninck - Quick Step
3
15
Adrian Richeze
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
Asociation Civil Agrupacion Virgen de Fatima
3
16
Andre Eduardo Gohr
3
17
Oscar Sevilla Ribera
Medellin
Medellin
2
18
Tiesj Benoot
Lotto - Soudal
Lotto - Soudal
2
19
Hector Lucero
Equipo Continental Municipalidad de Pocito
Equipo Continental Municipalidad de Pocito
2
20
Emiliano Contreras
Asociacion Civil Mardan
Asociacion Civil Mardan
2
21
Nairo Quintana Rojas
Movistar Team
Movistar Team
1
22
Efren Santos Moreno
Canel's - Specialized
Canel's - Specialized
1
23
Maximiliano Ezequiel Navarrete
1
24
Jose Luciano Martinez Ronconi
1
Toon meer
Toon minder
Powered by
Cyclingflash.com
Zoeken
Annuleren